Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Aaa... Danas zlo, u vikendici kod prijatelja pasuljčina u kotliću na vatri, ali ona najgrđa, zimska varijanta, sa dimljenim rebarcima, suvim mesom, slaninčinom, pršutom, kobasičeštinama. Još uvek mi je loše.

Link to comment

Jedem ovih dana dok sam na terenu smokve kojih ima skoro svako dvorište u Bg, i prvo je počeo jezik da me pecka, pa du mi i usne malo ospucale, a u jednom trenutku nako par pojedenih oblio me znoj i kao da mi temperatura malo porasla, sad sam ok, ali mažem labelo.

Link to comment
On 24.8.2019. at 14:42, Tvrdica said:

Има на Земунској  рибе да бираш, само да пораниш мало.

 

Hvala, ma znam to, nego mi onaj grgeč ušao u mozak, davno sam ga jela i sećam se da je preukusan i presladak bio.

Eh, ni kečige nema više :sad: :angry:

Link to comment

Ovo je kad mi devojka s  ljubavlju spemi sveže ulovljenu oradu na moretu.

 

F4gXpCL.jpg

 

Ni pre ni posle nisam jeo bolju ribu.

 

Dobra je ona bila, trudila se oko mene ali mi je maznula šešir :dry:  jer je njoj bolje stajao.

 

ucSShti.jpg

 


gde da kupim oradu da bar malo liči na svežu?

Link to comment

y4mPzNgdBVCFjLf4JAFtaAh1oB765_j49HlQi4Pk

 

Ispekao patlidžan (na masl ulju i puteru), sklonio da se malo ohladi, pa ispekao i mini paradjze i beli luk. Nožem usitnio patlidžan, začinio ga solju (minimalno), pečenim belim lukom, biberom i bosiljkom. Patlidžan prelio ispečenim paradajzom i sokovima od paradajza zaostalim na plehu i narendao feta sir.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...