Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

E, da, ako se nema odgovarajuća posuda da sir pokrije veći deo krompira onda donji deo sira iseći na kockice i lepo rasporediti svuda, a gornji iseći na velike delove, maksimum 4, pa rasporediti ozgo što je bolje moguće. Kad imam goste napravim svakom posebnu činijicu, one španske od terakote budu super za to. 

 

https://images.app.goo.gl/e3VCGtyMBadf3Xiy5 

Edited by aram
Link to comment

arame, zeza te ras! 

uostalom, mislim da ce se i aram sloziti, za to moze sasvim slobodno i pavlaka za kuvanje (kako je zovu kod nas, ima malo manje MM, ali i bolje, pored putera i sira nije lose da bude manje masno)

 

*pavlaka za kuvanje  ima 20% MM, a pavlaka za slag 35% MM. to je ta razlika zbog koje ova za kuvanje ne moze da se umuti u slag.

Link to comment
36 minutes ago, nezvanova said:

arame, zeza te ras! 

uostalom, mislim da ce se i aram sloziti, za to moze sasvim slobodno i pavlaka za kuvanje (kako je zovu kod nas, ima malo manje MM, ali i bolje, pored putera i sira nije lose da bude manje masno)

 

*pavlaka za kuvanje  ima 20% MM, a pavlaka za slag 35% MM. to je ta razlika zbog koje ova za kuvanje ne moze da se umuti u slag.

 

u pravu si, potpuno me sludeo slučaj pavlaka :)

 

 

edit: izvinjavam se aramu

Edited by Ras
Link to comment

samo minus hleb a plus salata-bas me krenuli gulasi

 

ovaj je sa 6-7 vrsta gljiva(suvi vrganj,suva crna truba,sumsko pile,glogovace,lepiste,livadski sampinjon i sigurno jos po nesto...) i zecom

 

60060628_328282944502440_581358954198597

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...