Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Slavi se Burns night, jede se hagis.... U pripremi

 

 

450867356875aad59e1ece7f48e7953d.jpg

 

 

f1b5906c00b9c8dc516f0bfc3349c8bd.jpg

 

 

4b4079520f80216dc0a8fda307a056a9.jpg

 

 

50b6406753576e94483b83bae910bc13.jpg

 

 

jel ti ova giba po dzejmiju? 

i kad si stigao da jedes ovo sve plus banacaninovu sarmu? :)

Edited by darling
Link to comment

jel ti ova giba po dzejmiju? 

i kad si stigao da jedes ovo sve plus banacaninovu sarmu? :)

 

vestice!  :cry:

 

giba (spanacusa) nije moja ali jeste po dzejmiju. doduse ne znam nista o tome, nikad cuo da on pravi gibu, ali mi tako reklo. mozes slobodno preneti recept posto je dobra. prava giba za nekog ko nikada nije probao srpsku masnu. ova je lagana i nemasna, prava anoreksicka!

 

banacanina sam pomenuo jer sam hteo da okacim slajbe, sto cu uskoro i da uradim.

Link to comment

vestice!  :cry:

 

giba (spanacusa) nije moja ali jeste po dzejmiju. doduse ne znam nista o tome, nikad cuo da on pravi gibu, ali mi tako reklo. mozes slobodno preneti recept posto je dobra. prava giba za nekog ko nikada nije probao srpsku masnu. ova je lagana i nemasna, prava anoreksicka!

 

 

:lolol:

 

da, da, grcka sa spanacem, juce je pravio najmanje dva puta na 24 kicen za 30 minuta. odlican recept, zapamtila sam ga. nije bilo tesko prepoznati je. ista je ko na televiziji. 

Link to comment

to je moja OCD kuma. koja je oko svoje cetrdesete otkrila sporet a sad briljira po dzejmiju, elle decoration i slicnom. a sto je juce napravila corbu od bundeve, ja koji to zaobilazim u sirokom luku na nervnoj bazi sam pojeo dva tanjura. kad se arhitektice dovate kuhanja, to je preciznost kao da redjaju one male ljudice na makete zgrada i naselja....

Link to comment

:lolol:

 

da, da, grcka sa spanacem, juce je pravio najmanje dva puta na 24 kicen za 30 minuta. odlican recept, zapamtila sam ga. nije bilo tesko prepoznati je. ista je ko na televiziji. 

nama pravila grkinja, to je stvarno jedan dogadjaj.

 

now: stabljike celera, nazivo. nashla sam svoju omiljenu kinesku seljanku i sad cu sve da kupujem kod nje :s_w:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...