Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Tai svinjetina u pinda crvenom curry sosu i pandan riceOvo je super klopa brzo se pravi i nisu preterano ekstravagantni ukusi. Da se ne uplasite zbog sastojaka :)img2640og.jpgimg2639wu.jpgrecept:1 glavica crnog luka proprziti 1 min400g svinjskog mesa (moze piletina) na komadice dodati i prziti dok ne porumeni 5 min.doati:1 kasika soja sosa4 kasike pinda buttera4 kasike red tai curry (kupovni mix)1 kasiku braon secera400mil kokosovog mlekapoklopis i dinstas 15 -20 minna kraju dodas baby corn i dinstas jos 5 min. (moze i tikvica umesto corna)Pirinac najbolje iz rice cookera on je najbolja investicija u kuhinji za 20e.Moze i jasmin ili basmati bilo koj long grain.

Edited by hefestus
Link to comment

Peanut butter...

In Dutch peanut butter is called pindakaas (peanut cheese), because the name butter was protected in the Netherlands when peanut butter came on the market in 1948. The word kaas, cheese, was already being used in another product (leverkaas, Leberkäse) that has no cheese in it.
Link to comment

znam i ja da guglujem, al ako moramo da znamo sta je leker, pinda buter se ne podrazumeva :D@hefestus ovaj baby corn ti velicine grownup corn, doduse i persun je nesto predimenzioniran.

Edited by cmrlj
Link to comment
Peanut butter...
thanx :)@cmiljpa nijebas nego pre puberteta ali mu tepaju sa 'baby'. To je jedini izbor ovde, btw bolje sa tikvicom Edited by hefestus
Link to comment
mezim extra mladi kajmak pomešan sa pekmezom od šljiva, dok se čeka pasulj (koji se već ukrčkao)
e bravo, ovo celi zivot merkam da probam a nikako da se setim kada imam sastojke..... po ugledu na gervaisovu mlecnu pizdariju sa raznim slatkim stvarima tipa dzemic od kestena.... sad bi renea i mene onaj govnar steven poole opleo da sam food hipsteri Edited by gazza1
Link to comment

probaj obavezno, ja to obožavam još od malih noguko ga bre šljivi kad ne ume da uživa u hrani, pa onda mrzi celi svet

rene čoveče, gde ti sve to staje :D
staje u metar devedest pet i devedest pet kila, nije strašno :)
Link to comment
staje u metar devedest pet i devedest pet kila, nije strašno :)
bez obzira na tih tvojih 195, brzo bi ti i druga brojka postala trocifrena da nemaš neki luuudi metabolizam
napravila domaću nutelu pa se sad davim u njoj :piggy:
kako se pravi ta lepota ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...