Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Vuce na slatko od krompira, on je bas sladak. Nije losa slatko slana kombinacija. Verovatno moze sa recimo bakalarom i sl. belom ribom ali ja ne bi pomorandzu, koja se odlicno slaze sa svinjom + kiselina razmeksa meso. Mozda mirodjija? Jabuka se sigurno dobro slaze uz ribu, dok za sweet potato ne mogu da palatalizujem :)btw: te tanjire obozavam za pastu,ali sam vec dva polomio :(edit:kucanje

Edited by hefestus
Link to comment

@hefestusmozda ipak da preskocim. slatkoslana jela mi nisu omiljena, iz nekog razloga sam pomislila da je slatkoca krompira ublazena okolisem. ne volim ja taj krompir, al razmatrala da mu dam novu sansu. nista od toga.a i meni tanjiri za pastu najbolji, al ako sam ih ja u srbiji nasla, mozes i ti u belom svetu.nego da ne trolujem.pirogi.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

djizs, sve sam napravila, i razanog leba za sutra, i pite, i kolacha, i mater poslala palachinaka i proje, i mater svekrvix poslala mesa i kolacha i sve smo jeli :isuse::lolol:

Link to comment

kakva je ova pizdarija, jezus marija15000dessertpralinen.jpgimg02.jpgmislim da nista na ovom svetu ne volim kao dobar marcipan i zato ga jedem retko i malo, da ga jos vise volim kada ga sledeci put stavim u usta

Link to comment

al se razvalih, ne mogu da disem. dobila bakalar iz portugala, mama se prijavila da kuva (nije, nego sam odustala kad sam je pitala kako se pravi, ona rekla, sto, jel kad umrem da znas da ga napravis :D), pozvala i drustvo. predjelo masline, sirevi jaki, istarski incuni, dalmatinsko maslinovo, onda bakalao na crveno i zelenih salata, sve obilato zalivano dvema vrstama dalmatinskog domaceg crnog. potom desert u vidu halumija iz backog monostora i sarlovog razenog iz kamina s maslinovim uljem i beli lukom. onda su veliki nastavili da gradelaju, dica su isla ca.halumi.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...