Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Pastrmka sa prilogom od kelja i krompira. Jedina rečna meni po ukusu. Dobro, i dimljeni šaran.Vasa jednom pitao zaniskomasne šarane.Ečanski ima 3%http://www.ribnjakecka.com/index.php/sr/saran.html

Link to comment
Pastrmka sa prilogom od kelja i krompira. Jedina rečna meni po ukusu. Dobro, i dimljeni šaran.Vasa jednom pitao zaniskomasne šarane.Ečanski ima 3%http://www.ribnjakec...p/sr/saran.html
pitao sam gde ecanski ima u maloprodaji da se kupi. a sada, kada si postovala ovaj link, svih 80 mojih IQ-ova je zaplamsalo saznanjem da je dovoljno da okrenem telefon ribarskog gazdinstva.fala!
Link to comment

pa rekose mi da valja, ako ti kazes da ne valja ni taj onda se necu truditi, realno mi nije tesko da potegnem do Munzea kad pozelim ribu u fulu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

a pa ne, ne znam da ne valja ali ne zelim to da probam na tovljenom saranu iz ribnjaka. znaci ne slusaj me, probaj pa izvesti. saran generalno nije visoko na listi favorita, i sa recnim saranom ne stojim najbolje u poredjenju sa somom i smudjem, narocito ako je manji od par kg, sem ako se ne prave razna zimska jela u rerni gde se saran super slaze.moji prijatelji iz sremcice za svetog nikolu dime u kucnoj radinosti tog divljaka iz zemuna i to je nesto zaista posebno kad probate ribu koju nije presoljena, nije predimljena i nije masna. nema veze nisacime.

Link to comment
a pa ne, ne znam da ne valja ali ne zelim to da probam na tovljenom saranu iz ribnjaka. znaci ne slusaj me, probaj pa izvesti. saran generalno nije visoko na listi favorita, i sa recnim saranom ne stojim najbolje u poredjenju sa somom i smudjem, narocito ako je manji od par kg, sem ako se ne prave razna zimska jela u rerni gde se saran super slaze.moji prijatelji iz sremcice za svetog nikolu dime u kucnoj radinosti tog divljaka iz zemuna i to je nesto zaista posebno kad probate ribu koju nije presoljena, nije predimljena i nije masna. nema veze nisacime.
a, ok, meni je benchmark pijani saran, to bas volim, a ostale varijante ne mirisem nesto. probacu sa tim ecanskim, pa kako ispadne.Sent from my Next7P12 using Tapatalk 2
Link to comment
@rene, šta je ovo preko roštilja :blink: ... šta tu radi rendani sir, ako je sir.šta god da je, ne sviđa mi se to preko mesa
da, sir, kačkavalj™ takoreći, odlično se slaže sa ovom svinjom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...