Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Ova dva posle su ti suvišna uz džigu.ne: pica sa krdom raznih pečuraka, tikvica, crvenog luka, paradajščičičičičića, bluka, feferona, susama i nekog novootkrivenog novosadskog fejk sira koji je zgodan samo za to.

Link to comment
srbi ne umiru od salmonele, samo holandjani i EU
probala sam pre neki dan, lepo je ispao, unutra je bio ziv ali ne hladan jer mi je to nesto gadno ako je okolo skuvan. samo mi je ziv deo bilo manji nego sto bih htela. 20% visine... toliko sam sushija izjela a da se nisam otrovala. ti holandjani su dobili salmonelu od jaja od kojih su napravili majonez u koji su mocili lososa.
Link to comment

Dočekaše decembar na njivi a da ih nije čestit mraz pobio. Slatke i sočne i puno su mi ukusnije nego one iz maja i juna. Drug koji se bavi uzgojem jagoda mi reče da bi po pravilu trebalo da se ovaj jesenji rod trga još u fazi pupanja jer crpi biljku i smanjuju prinos na proljeće ali da su sad najukusnije i sa najmanje hemije u plodu pa ih je i po cijenu smanjenog roda ostavio. Mučnina me spopala od pojedene količine ali je ovo nešto najbliže onim nikad prežaljenim sortama jagoda koje sam jeo do prije dvadesetak godina.dsc00899uu.jpgdsc00900jpe.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...