Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

samo lou level zadovoljština. 

nekakva pogača s belim lukom (lažna reklama), puter, famis bečka, neki treš dimljeni sir i kupovni kis krastavci. 

i jeftino vino iz uvoza. 

 

sad pravim zlati pijace. 

Edited by nisam ja
Link to comment
8 minutes ago, nisam ja said:

zlata je psić, a pijace su bite size sendvići. 

Mislila sam neko zasladjenje. Izvini. Danas nista ne razumem :)

Link to comment

Narendao sam kupus, muski ga iscedio, sjedinio s dva jajeta i ranije przenim clukom, zacinio biberom i posolio, napravio pljosnate mini pljeskavice od toga, uvaljao u prezle i przio na laganoj vatri, po pet minuta svaku stranu. Sa strane stoji cinija sa grckim jogurtom i sitno seckanim rotkvicama i idiupersunom za umakanje.

Nisam slikao, jer su se raspadale pljeske prilikom okretanja, izgleda da nisam bas muski iscedio kupus, svejedno bilo je ukusno. :grok:

Edited by Lancia
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
On 30. 3. 2023. at 23:04, Lancia said:

Narendao sam kupus, muski ga iscedio, sjedinio s dva jajeta i ranije przenim clukom, zacinio biberom i posolio, napravio pljosnate mini pljeskavice od toga, uvaljao u prezle i przio na laganoj vatri, po pet minuta svaku stranu. Sa strane stoji cinija sa grckim jogurtom i sitno seckanim rotkvicama i idiupersunom za umakanje.

Nisam slikao, jer su se raspadale pljeske prilikom okretanja, izgleda da nisam bas muski iscedio kupus, svejedno bilo je ukusno. :grok:

 

Требало је да додаш мало брашна или неку кашику презле да упију вишак воде из купуса.

  • +1 1
Link to comment

Flamingo, najukusnija riba sa rostilja u Becu. Turci to naprave jednostavno a bas ukusno cak i ovima sto ne vole ribu.

 

PXL_20230410_111528805.thumb.jpg.126e584e22e1b8f28fc5ec52fba78f1e.jpg

PXL_20230410_111515870.thumb.jpg.cebea1bac1c30afb8c5eaf7733d1c485.jpgPXL_20230410_114546291.thumb.jpg.4f992ef02b65107b7ee311d888b670fa.jpg

Edited by bags
  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...