Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

vidim jutros odmrznuta krmenadla u komadu. šta ću, uvaljam je u špecije i zaboravim poklopljenu na tiho. bio sa klincima i psom kod zubara, vrnuo se, taman da stavim krompir da se kuva, zvoni fon. drugarovom ćaletu sahrana za sat vremena. isključim. 

45 minuta kasnije nosim barjak u povorci. antireligiozan kakav sam podneo sam to stoički, ali imam potražiti pomoć da izbegnem da se nalazim u takvim glupim situacijama. 

stavio krompir da se kuva u ljusci, meso zapeko i voala. 

IMG-20230410-171308-01.jpg

  • +1 5
Link to comment

C4A37D10-B527-4AF9-B990-8901861373EC.thumb.jpeg.db760da5da58d22194bd50c3dbb8d472.jpeg8ABA8305-A72D-47FD-B5C6-35DFC56B5524.thumb.jpeg.abe36bd6a024b8664a69d79d110780cb.jpeg

 

Žena ispunjava želje klincima, prvi put pravila suši. Princu se nije svidela riba, pa je za njega i veganske srolala.

Ja sam spremio karfiol, bademi i salsa verde preko.

 

  • +1 7
  • Wub 2
Link to comment

Ručak beli čorbiljak (nije uslikan), medaljoni od sv. bifteka, onako na brzinu, latkes, sos od jabuka sa karameliziranim lukom i kisela pavlaka. Posle Pavlova sa limun kremom. 

 

web.jpg

web2.jpg

  • +1 6
  • Wub 3
Link to comment

Moze neka ideja za veceru. Dolazi mi jedan decko spanac/katalonac (16 godina) na veceru i da ga ispitam malo matematiku :)

Hocu nesto sa sparglama da spremim. Pomozie mi, samo da se lako i brzo sprema :). Vecera je za sutra vece ponedeljak 

Edited by Sandradjer
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...