Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

On 19.12.2020. at 16:43, banatjanin said:

 

...

 

Metro - najbogatija ponuda po pravilu, cene korektne, ali ipak nikad ne znaš na šta ćeš da naletiš, nekad ima, nekad ne. odnos sa prodavcima, naravno, ne postoji, pošto su orijantisani ka restornaima i velikim kupcima, pa ih mi što kupujemo na kilo - dve ne zanimamo. oni inače brane da se ulazi među kašete sa ribom, da se zagleda i bira, ali ignorišem to uvek, jer ribu ne kupim dok joj ne podignem škrge i sam je osmotrim. najveća mana je što je svaki Metro na periferiji, pa mi je cimanje da idem čak do tamo samo zbog ribe.

 

...

 

Meni uvek žao onih jastoga sa uvezanim klještima. Na žalost poskupeli im inćuni u tegli, sad su oko 2200, a letos ih plaćao 1600, odvaljivao se par meseci.

 

Jel' neko probao pastu od balakara odande, tegla oko 800 dindži?

Link to comment

Bakalar na belo, firma Trenton? 

Može da prođe za nuždu, ali daleko je to od prave stvari. 

Ja se spremam da pravim početkom januara. Grozan posao, ali posle uživanje... 

  • +1 2
Link to comment
12 hours ago, Skyhighatrist said:

 

Ja sam klub Love, bukvalno sam kupio toster da bi jeo tosta, maslaca i marmajta (ili tosta, maslaca i bele miso paste).

Moj stari posao je bio odmah pored Vegemite fabrike (istina, Vegemite je ekstremnija forma Marmite)... taj vonj na zardjalu burad sa katranom mi je i dalje u nozdrvama. Mada, kapiram da se to nekom svidja... Ja sam taj tost sa vegemiteom jeo samo po motelima (u sobama obicno ima toster + puter + vegemite u minijaturnom pakovanju.)

 

Mozda treba da probam marmite, izgleda po opisu da ima malo civilizovaniju aromu.

  • +1 1
Link to comment

Podseti me sa tim malim pakovanjima na mog brata: bio u Londonu na nekom biznisu, ujutru na doručku vidi ta mala pakovanja i u fazonu sa'ću da probam (nikad pre nije hteo ni da proba, nije mu se sviđao miris). Namazao mali maslac na tost, istresao celo pakovanjce Marmajta na to i zaleteo se krupnim zalogajem... Kaže nije mu bilo dobro ceo dan posle :lolol:

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...