Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

mrm.jpg.d6b8f8494923ec80430dab7e8d6efa1e.jpg

 

tostiran ražani 'leba, Marmajta i putera. jedna od tri najbolja moguća doručka. varijacija na temu može da bude kriška nekog sladunjavog sira, emetaler ili slično. Rabim poslednju uštekanu teglu, a niko ne putuje da donese novu... :cry:

  • +1 2
Link to comment
23 hours ago, arkonada said:

Pošto Renne nemilosrdno "maltretira" ljude sa pravljenjem i slikanjem pihtija, a mi više ne jedemo meso, zna li neko da li ima negde da se kupe neke posne sa ribom? Baš mi se jedu u ovo doba godine a slike su mu neodoljive :mellow: Može ako treba da se prebaci u 'de ima da se pazari ali ovde su slike pa da pitam

i ako naletiš na takve obrati pažnju da li su posne, ili su kao po običaju zgotovljene sa svinjskim želatinom (jer je tako lakše, jelte)

  • Hvala 1
Link to comment
28 minutes ago, banatjanin said:

ostiran ražani 'leba, Marmajta i putera

Strašno, sad moram da se opet odjavim sa foruma. 

 

Ovo je udarac u pleksus, pa zar je moralo tako...

 

Imalin za doručak?!:sad:

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Indy said:

Strašno, sad moram da se opet odjavim sa foruma. 

 

Ovo je udarac u pleksus, pa zar je moralo tako...

 

Imalin za doručak?!:sad:

 

ajoj, ni ti ne voliš?

 

razumem to, jbg, puno ljudi ne voli. oni su čak imali i slogan "Love it, or hate it", nema sredine :D

ja baš volim sve sa puno umamija, pa tako i ovo.

Link to comment
2 hours ago, banatjanin said:

"Love it, or hate it", nema sredine

 

Ja sam klub Love, bukvalno sam kupio toster da bi jeo tosta, maslaca i marmajta (ili tosta, maslaca i bele miso paste).

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Potaž od cvekle (crveni luk, crvena paprika, čili p, kim, sveži korijander), musaka (tikvice) sa jagnjećim ml. mesom, salata od komorača (kapar, mladi luk, masline, pečeni mini paradajz) i za kraj, umesto da uz fanfare trijumfalno završim ovaj izvrsni ručak - sticky date pudding je završio kod babe Čohano. 

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...