Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Pazi, šećer ide u toj količini jer nešto treba da glazura sos.Ok može i corn starch na kraju ali to je već amaterski :) .Glede piva , slobodno stavi,nema gorčine već samo slatko i slano, naravno i ljuto, ako dodas

Link to comment
[mention=12403]Jumanji[/mention], kad saznaš gde živi ovaj [mention=9828]Haralampije[/mention], javi mi se da se nešto dogovorimo [emoji99]

A u Aziji negde, m?  [emoji3]

Tamo neki Daleki istok [emoji848]

 

Inače na settingsu u videu za Dong Po Rou nemam opciju za titl, ne znam ima li @Skyhighatrist?

 

 

Link to comment
Ima hiljadu nacina da spremis ovo jelo, slicni su ali ja sam pravio po receptu ovog dase, rekao bi da je Tajvanac.Ima par caka koje su me kupile da radim kao on : slanina se stavlja u hladnu vodu na pocetku kuvanja,kad se skuva opet je treba staviti u hladnu vodu.Umesto vode,pri spremanju koristi pivo, sto poboljsava ukus, ja stavio crno jer mi logicnije ide uz soja sos.Odnos soja sosa i secera treba da je 1; 1. Otakanje viska masti pri kraju je vazno.Evo klipa (ima eng titl) da ja ne objasnjavam u detalje 
 
Ovo slično ovome




... Shiit has hit the fan...

Link to comment
8 hours ago, Jumanji said:

A u Aziji negde, m?  emoji3.png

Tamo neki Daleki istok emoji848.png

 

Inače na settingsu u videu za Dong Po Rou nemam opciju za titl, ne znam ima li @Skyhighatrist?

 

 

 

ma mora da imaš, ako sam čak i ja uspeo da uljučim, može svako

 

 

Link to comment

@Jumanji, nema u startu, ali samo sledi ove korake. odvešće te na Youtube stranicu za automatsko titlovanje, možeš i srpski titl da odabereš :D


settings/subtitlesCC/add subtitles/english  

Link to comment

Podešen mi je english vec, jer pratim neke kuvare van engleskog govornog područja ili sa cudnim naglascima, ali na ovom videu nemaaaaaaa [emoji52]
Koji na kraju nije ni bitan, ali nema [emoji52]

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...