Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Naravno da je premala kvota na Kirgiosa, Berdih (ceska govnarcina, odvratan lik) je za klasu bolji igrac i moze ovo dobiti cak i ako ne bude igrao najbolje sto moze. Ovaj mali saban ce imati tu nalozenost zbog fudbalskog navijanja i taj njegov servis, ali meni je to ipak lepa dvojka, nece Berdih izgubiti 3 seta. Naravno, posto cu da vijam samo velike kvote, ovo preskacem osim mozda na nekom tiketu.

 

Merkam ovu Fridsam protiv Vinci i Puigovu protiv Agnjeske, u oba slucaja favoriti igracice koje vracaju do iznemoglosti protiv dve sto peglaju svom snagom pa sta bude. Nesto se mora tu probati, a ima jos dobrih parova, upravo pravim tikete i singlove pa cu napisati ponesto.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Berbatov uzima set po 2.09 deluje primamljivo. Cak mozda na sitnije da uzima 2 seta po 4.17... Stoji sve Kirjosa i Berdiha, to cu verovatno preskociti. Sta mislis za Cilica?

Link to comment

Nista pametno nisam uradio na kraju, kao i obicno kad ima 3 miliona parova, naizgled dobrih. Odigrao glavni tiket Tiem + Berdih (ne pitaj zasto :D ) + Dalas Stars 1x, ovi su medju boljim timovima tamo ali samo na svom terenu, a posto imaju uzasnu seriju rezultata na strani ocekujem veceras da pregaze Edmonton ali ipak pederska varijanta 1x, trebalo mi je nesto samo da predjem kvotu 3 a imam oko 3.3 sa ovim.

 

Od singlova igrao Delbonisa po 5.93, Dimitrova po 7.3, Puigovu po 5.45 (bilo 7.25 pa srusili) I Fridsam po 4.01, plus nesto sitno na Larson i Kasatkinu, u slucaju da Sarapova ili Serena predaju posle odigranog makar jednog celog seta pa da mi kladionica prizna to kao dobitno :D Iz NBA nista pametno nisam nasao bas a u NHL mislim da je taj Dalas zicercina, ocekujem da nabiju ove stoka razlikom ali i kvota je realnih 1.63 ovamo kod mene, a znamo da fiksevi u NHL cesto ne dolaze, samo je ovde fora sto ovi moraju da se na nekome iscupaju za ocajna izdanja u gostima.

 

Sto se tice Cilica, da Bautista nije igrao ovaj prosli turnir jako i do samog kraja i da ovde nije krenuo sa maratonima sigurno bih probao na njega za neki osrednji ulog jer je dobar igrac i velika je kvota, ali ovako sam samo preskocio. Moze lik da se raspadne opasno, ne znam. 

Edited by Zli Gli
Link to comment

Tim drugi set po 2.02. Nema sansi da se ovako nesto ponovi. I pobednik meca po 2.8. Morao ovo da probam. Edit: i Belindu posle izgubljenog seta po 2.12. Bice preokreta :)

Edited by Timmy
Link to comment

Ja ga ne pojacavam, igrao sam brejk 10. gem na ovu Bondarenko a pre toga i set, jer mi je u proslom mecu donela lovu i evo izgleda da ce opet :D

 

Uzela mala s nulom brejk. Sad sam prebacio ceo plus na nju i drugi set, bilo 2.6 pa dok sam kliknuo smanjili na 2.45. Bencicku pratim vec dugo od pocetka karijere i uvek se raspada kad je ne ide, cesto je i plakala, a ova mala je nalozena i mora uzeti drugi ako misli dalje, inace ce se ona raspasti u trecem. Uz to i prva servira pa ako bude uzimala svoj servis u prva 2-3 servis gema, pravice veliki pritisak na Bencicku.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Ako Belinda dobije i treci set 6:2,a na finom je putu, ulazi hendikep kog sam vec bio prezalio :) Tim uzeo set. Bolje mi ide ovo uzivo kladjenje :D

Edited by Timmy
Link to comment

samo da vam porucim da sam vas isprepisivao i da pazite sta radite :D

realno nemam blage veze sa ovim americkim psorotvima i tenisom, pa skontah da mi je najbolje da prepisem, makar imam koga drugog da krivim u slucaju padova :D

 

inace danas sam otvorio racun u planetwinu, sajt im je vrlo funkcionalan, jednostavan za snalazenje i prosto leti :D

a i pohvalno je sto su im kvote na moje omiljene "klackalice" 1,9, a ne 1,85 kao u mozzartu

jedino gde ih mozzart sije su kvote na uzivo kladjenju, kod planeta su bezobrazno male

 

a pre bih izvadio vizu za severnu koreju nego otvorio jebeni racun u nasim kladzama.

u mozzartu imam od ranije i danas mi padne na pamet da otvorim jos negde

balkan bet nemaju u ponudi, trebalo mi je par minuta da plavusi za salterom objasnim sta zelim

u meridianu sam nekad jako davno otvorio racun, ispostavilo se da je izuzetno komplikovano da mi daju novu sifru :isuse:

i onda sam otvorio u planetwinu, ali je devojka tek pocela raditi, prvi sam kom je otvarala racun, pa je trajalo i trajalo :D

Link to comment

^ :D

dok smo pokusavali povratiti sifru u meridianu imao je i ovaj radnik par slicnih bisera

 

ipak pobednik na tu temu u mom slucaju je sluzbenica (devojka od nekih 30tak leta) u jednoj banci u pozeskoj, cini mi se pireus

podizao sam pare preko wu, drzava slanja usa. i pita me ona odakle se salje novac, ja kazem sjedinje drzave, ona me gleda belo, ja dodam sjedinje americke drzave, ista reakcija, kazem amerika, tu joj sine lampica

i onda krene da unese to u aplikaciju (pretpostavljam skroluje padajuci meni) i traje to traje, tek ce posle nekog vremena kolegi pored, nemamo skracenicu za ameriku, on lik pogleda nju, pa mene, vidi se neprijatno coveku i samo odgovori: "mora da ima" i nastavi brojati novac

njena se potraga nastavlja i tek ce posle nekog vremena odusljeveno, evo ga: "united kingdom!!!"

 

 

 

srbijo, mati

Edited by pbg12345
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...