Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

pa, u teoriji da, ali aj sad zamisli da treba za jedan dan da nađeš 50 hiljada dolara i pokušaš da smestiš opkladu koju sigurno možeš da naplatiš

 

a možda je to i uradio sa portlandom :ph34r:

Link to comment

NHL 0/1, NBA 0/1, tenis 1/1. Tampa uspela da izgubi od kilave Caroline, gomila overa, kada ih nisam forsirao. Crosby i Malkin, nisu igrali sinoc, i Pingvini dobise i bez njih, uz over, smor. Cim sam video da je i onaj lik, odigrao na Golden State, znao sam da cu pasti. Tenis za promenu lagano prosao. Tja, docekacu i kraj januara, nije jos mnogo ostalo. <_<  Bar fudbal preskocih, Chelsea-Liverpool 0-0, u regularnom toku.

 

 

Fudbal

 

Parma-Juventus P/K2

Sheffield Utd-Tottenham w2

A. Madrid-Barcelona 2+

 

Kvota 2.28. Juve ne bi trebao imati problema, ako bude imalo ozbiljan. Tottenham igra revans, protiv dosta slabijeg rivala. Atletico ce morati zaigrati otvorenije, ako zeli prolaz.

 

 

NHL

 

Washington-Pittsburgh 5+

Los Angeles-Chicago 5+

 

Kvota 2.21. Ocekuje se da se Crosby vrati, u postavu Pittsburgha, te probah golove. Mecevi Kingsa i Blackhawksa, u Los Angelesu, obicno obiluju golovima.

 

 

NBA

 

Houston-Dallas P>102.5

Utah-LA Clippers w2

 

Kvota 2.46. Overi slabo dolaze, u poslednje vreme. Ovaj par deluje ok za probati; granica je prilicno niska. Clippersi imaju odlican niz trijumfa, protiv vecerasnjeg protivnika.

 

 

Tenis

 

Sharapova fix

Murray fix

 

Kvota 2.01. Sharapova ima 5-0, protiv Makarove. Ocekujem da je jos jednom "preslisa". Murray ne igra tako dobro protiv Berdycha(4-6), no potonji mi nikada nece biti igrac za sam vrh, te odigrah na Murraya.

Link to comment

Africki kup, grupa D. Sve utakmice odigrane do sada zavrsile su 1:1. Da mi ne bude posle zao sto nisam probao, odigracu i ove dve 1:1. Najveca kvota je u Mozzartu (45.50). :D

Edited by Nesh
Link to comment

Odigrah kao sto sam  rekao Hrvatska-Pojska/+4 2 i uleti lagano dobise Poljaci i Qatar-Njemacka vise od 50.5 gola. Na poluvremenu je palo 32 gola u drugom poluvremenu  je palo tacno 18 :frust: :frust: :frust: . Nemogu da verujem jos je jedno 7,8 minuta bio isti rezultat 25-22 :frust:  i da je to uletelo cekao bi jos Atletiko-Barca 2+.Ali ne jebeni Qatar i Njemacka :frust:

Edited by Cash
Link to comment

Trebaju mi 34 poena na zenit - uniks zadnja četvrtina, u svakoj palo najmanje 38 i naravno u prvih 5 minuta padnu 2 poena. na kraju 25  :isuse:

 

u suštini je zaprepašćujuće koliko ima ovakvih utakmica u ozbiljnim evropskim takmičenjima gde ekipe igraju i po 10min na nivou letnje lige. 2 poena u 5 minuta. 5min zadnjih u trećoj je palo možda 10,12 poena što je takođe tragično. znači za nekih 10min je palo 15ak poena. jebem ti košarku. 

Edited by theanswer
Link to comment

zasto uopste i igras evropu tu se nikad ne zna sta se moze desiti

 

a u americi se zna? :D

 

pogađao sam evrokup sasvim solidno ove godine kad se uzme sve u obzir.. 

Link to comment

pa u nba se zna da ce npr melo uzeti i dvadeseti sut iako je pre toga promasio 19. dok u evropi igrac ne igra ako promasi prva tri suta.

 

a i u evropi je vrlo lako namestiti utakmicu

Link to comment

šta znam, danas sam uhvatio himki više od 84 i onda sam pojačao uplatu na zenit i uniks kad sam video da će himki doći lagano. i najgore od svega mi je što sam usput uplatio tiket za 200din gde sam isto pao na zenit i uniks a pogodio kuban h2, valensija tim2 plus, bešiktaš 1 iako su gubili 18 razlike u momentu kad je uniks išao. ostalo mi je sasari tim 1 plus što ide trenutno, banvit h2 na kanarskim što ide čista dvojka na poluvremenu i sevilja tim 1 plus, fali 18 da daju u zadnjoj. na 200din 10 000. 

Link to comment

evo sad sam video sudiju koji je navukao over u zadnji minut, spreman sam da se zakunem. čovek je u zadnjih 40sek meča saragosa-volgograd svirao 3 faula na 10 razlike za volgograd ničim izazvan, nijedan nije bio faul, nijedan nije bio ni šut na koš, sve nešto od lopte bukvalno

Edited by theanswer
Link to comment

danas odigram na hrvate u poluvremenu, bila kvota nesto preko 2, u tom trenutku rezultat 10:12, posle par minuta hrvati povedu 14:12, pa odigram nesto sitnije na poljake (x pokrio u startu), na to dodam i golove manje i nesto se izglupiram sa jurenjem hrvatske na -2,5 hendikep, jer je tih par minuta delovalo kao da sigurno dobijaju

na kraju sam zavrsio u nekom malom plusu

ali, kako su ljudi pukli pare negde sredinom drugog igrajuci na hrvatsku to je strasno, kvota je bila vec neka smesna 1,3 ili 1,4 nekoliko njih se zaletelo sa ozbiljnim ciframa. nije mi jasan taj nacin igre uzivo

 

 

nego, dajte nekog basketa, tenisa za nocas :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...