Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

PSV sam pikirao od početka sezone za golove, jer igraju baš otvoreno i napadački. Doneli su mi baš lep plus 4-5 puta, ali evo već 2-3 utakmice truba... Kapiram ne mogu ni oni stalno 5+, ali ispod 3 je bruka... Evo i danas truba...

Link to comment

Pa da, to i ja kazem. Ne moze uvek doci 5+, 6+, 7+, no sve ispod 3, protiv ovih smesnih timova, je blago receno cudno. Juce i danas je bilo 4-5 takvih utakmica, gde totalni favoriti, nisu mogli preko jednog gola (Inter, Napoli, Atalanta, PSG, PSV, ovako na prvu loptu).

Srecom te krece hokej, tu bar mogu svesti bilans u neki prihvatljiv opseg. Plus me hokej ne nervira kada gledam (valjda zbog manjeg gola), dok me na fudbalu uhvati nervoza, cim vidim promasen zicer.

Edited by Miljenko
Link to comment

NFL donosi dva lagana prolaza u ranom terminu, dok cemo za posle videti. Nakon startnih promasaja, 4 prolaza glavnih tiketa na fudbalu, uz 6 bonus tiketa cini mi se. Hokej sam mogao odigrati bolje, no probao sam stvari koje ne poznajem toliko. 

Tu je i onaj 2+ fudbalski tiket; Juve gubi pred poluvreme (:laugh:), Francuzi zakopani na 0-0. Allegri sa svojim stilom daje utisak kao da sam usao u vremeplov.:rolleyes:

Link to comment

Fudbal 5/7 (2.71, 2.34, 2.09, 1.87 i 2.16 dobitne kvote), Real Madrid je dosao 5+ (4+ kvota), Basel 5+ i 6+ (3+ i 7+ kvote), Bodo/Glimt 5+ (4+ kvota), Molde 5+ i 6+ (2+ i 5+ kvote). Hokej 0/2. MLB 2/2 (2.01 i 2.00 kvote), prosao je ponovo i kombo tiket (4+ kvota). NFL 2/4 (1.49 i 1.69). Fudbal je za promenu dosao dosta dobro. Stoji da je PSV bio veliko iznenadjenje sa bednim 1-0 trijumfom, no Norvezani, Islandjani i Svajcarci se uklopise fino. Italijani se izgleda vracaju starim trendovima, previse neefikasnih utakmica, eventualno za 2+ (meni je 2+ generalno dosadno za igru, nikakav thrill, kao kada cekas da padne 6. ili 7. gol; ono kao, jea pala su 2 gola, a zbog cega su uopste i izasli da igraju i gnjave publiku). Kod hokeja sam u startu imao dilemu juce, siri tiket ili par jacih tiketa, i ipak je bilo samo za siri tiket. MLB se ponovo uklopio neocekivano dobro. Cardinalsi jos jednom postizu gomilu poena na samom kraju, dok se na Philadelphia-Washington dugo cekalo zbog kise. U NFL delu sam ocekivao vise; ako ne spojen tiket, ono bar 3/4. Par dobrih napada se prilicno obrukalo (Green Bay, Tampa, Dallas, Chargersi, Vegas). Odlican dan u celini (pa i sam vikend); konacno da i na fudbalu zavrsim u plusu.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Breda 3+

AZ II-Zwolle 3+

 

Brann-Grorud 3+

Stabaek-Raufoss 3+

 

Kvote 2.16 i 1.66.

Bez nekog sireg izbora danas, te odigrah samo dve kombinacije.

 

Prateci tiket, PSV II 2+, Utrecht II 2+, Roda 2+, KFUM 2+, Mjondalen 2+, Roma 2+, Guabira 3+, Nacional Potosi 3+, Hacken 2+, Besiktas 2+. Kvota 11.88.

 

 

Hokej

 

Severstal-SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO)

AK Bars-Dinamo Minsk 5+ (OT&SO)

 

Neftekhimik-Nizhny Novgorod 5+ (OT&SO)

Vityaz-Dynamo Moscow 5+ (OT&SO)

 

Kvote 2.03 i 1.86.

I ovde bez nekog boljeg izbora, dva dabla iz KHL.

 

 

MLB

 

San Francisco-Atlanta tim2 >2.5 (Cobb-Strider)

Detroit-Houston tim2 >3.5 (Rodriguez-Valdez)

 

Cincinnati-Pittsburgh >8.5 (Minor-Wilson)

NY Mets-Chicago Cubs tim1 >3.5 (Bassitt-Assad)

 

Kvote 2.19 i 2.30.

Ponedeljkom standardno imamo manji broj meceva u ponudi, dovoljno za barem dve kombinacije.

 

Siri MLB tiket, sve u fiksu, Atlanta, LA Dodgers, NY Mets, Houston. Kvota 4.22.

 

Link to comment

Ova Norveska 2 dodje kako treba, samo kada ja ne odigram. Plus Brann nije imao ponudu preko 6+ (a i to je bilo samo 2.70).

Cini se da ce na hokeju uci bar jedan tiket; tesko je uhvatiti KHL.

Link to comment
13 hours ago, Miljenko said:

Plus Brann nije imao ponudu preko 6+

Bio Bran u mocartu 7+, kvota bila 6, hoću neću i budala ne odigram, igrao jang ajax 7plus i naravno se zeznuo. 

Na drugom pao mrtvi paok 2+

Link to comment

Stavio sam sve predvidjeno za Brann na 6+ (pomenutih 2.70). 5+ je bilo ispod 2, sto je vec neupotrebljivo za ovaj sistem.

AZ II je doneo najmanji bonus. 

MLB promasih, no tesko je vezati 3 kombo tiketa.

Link to comment

Fudbal 1/2 (2.16 kvota prolazi), Brann je dosao 6+ (2+ kvota), AZ II 5+ (3+ kvota). Hokej 1/2 (2.03). MLB 0/2. Na fudbalu ne prolazi kombo ni sa samo 4 para. Holandjani su dosli korektno, dok je Norvezane tesko definisati (zicer par je usao lagano, ali je Stabaek zakazao). Kod hokeja moram biti zadovoljan i sa jednim prolazom. MLB nisam uspeo povezati treci put u nizu, sto i nije neko iznenadjenje (neocekivan poraz Metsa; Atlanta samo 2 data poena). Moglo je malo bolje od ovoga.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Ajax 3+

Bayern-Barcelona 3+

 

Plzen-Inter 2+

Porto-Club Brugge 2+

 

Kvote 1.88 i 1.49.

Bez previse dileme oko glavnih tiketa danas. Cak i ovi 2+ parovi, nisu neke sigurice.

 

Prateci tiket, sve PI 1+&PII 1+, Peterborough, Charlton, Morecambe, Wycombe, Ipswich, Crawley, Swindon, Tranmere, Mansfield, Stevenage, Chesterfield, Torquay, Notts County, Wrexham, Halifax, Barnet. Kvota 6278.53.

 

 

MLB

 

NY Mets-Chicago Cubs tim1 >3.5 (Jacob deGrom-Sampson)

Boston-NY Yankees tim2 >3.5 (Pivetta-Cole)

 

Minnesota-Kansas tim1 >3.5 (Ryan-Bubic)

Arizona-LA Dodgers tim2 >3.5 (Kelly-Kershaw)

 

Kvote 2.26 i 2.28.

Kod timskih poena bar nema nerviranja da li ce bullpen trokirati, vec sve zavisi od ucinka udaraca.

 

Siri MLB tiket,Toronto tim1 >3.5, Cleveland >7.5, Houston tim2 >3.5, Baltimore tim2 >3.5, Chicago White Sox tim1 >3.5, Seattle <8.5, Atlanta tim2 >3.5. Kvota 23.25.

 

Hokejaski tiket, Tappara pob1 (OT&SO), Briancon 7+ (OT&SO), Chamonix 6+, Amiens 6+. Kvota 5.58.

Link to comment

Koliko je iritantno losa realizacija u CL (tu pre svega mislim na Bayern-Barsa par, gde ni zicer ne umeju da daju). I posle se neko cudi sto pre fudbala uvek gledam hokej. Sa ovakvim napadima, sve ispod 2-3 gola u poluvremenu je sramota. Sada se lomim da li uopste da gledam nastavak, posto to obicno ne radim nakon 0-0 poluvremena.

Link to comment

Glupa CL.:isuse: Ne mogu pasti bedna 3 gola ni na najverovatnijem mecu. Lepo ja uvek kazem da su fudbaleri najprecenjeniji sportisti (toliko skup tim, a ne mogu da pogode par puta na potpuno prazan gol).

Link to comment

Fudbal 1/2 (1.49 dobitna kvota). MLB 1/2 (2.28). Izuzetno neprijatan pad na fudbalu, nakon gomile promasaja (par neverovatnih) na Bayern-Barcelona duelu. Ne znam sta je gore, kada nema sansi, ili kada se ne koriste ni one najprostije. Treba reci da je i Liverpool jedva usao u 3+. MLB deo korektan. proslo je fina kvota, mada mi se nikako dopao drugi uzastopni kilav nastup Metsa. Ocekivao sam bar jedan kombo tiket (fudbalski pre svega), te nisam preterano odusevljen ucinkom.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-Leipzig 3+

Man City-Dortmund 3+

 

Maccabi Haifa-PSG 3+

Milan-Dinamo Zagreb 2+

 

Juventus-Benfica 2+

Rangers-Napoli 2+

 

Orlando-Atlanta 3+

Austin-Salt Lake 3+

 

Colorado-San Jose 3+

Vancouver-LA Galaxy 3+

 

Kvote 2.07, 1.63, 1.64, 2.54 i 2.35.

Na kraju ipak probah i MLS, kako bih se manje nervirao oko utakmica CL.

 

Prateci tiket sve PI 1+&PII 1+, PSG U19, Juventus U19, Chelsea U19, Milan U19, Real Madrid U19, Man City U19, Genk U19, AZ U19, Nantes U19. Kvota 22.90.

 

 

Hokej

 

Dynamo Moscow-Sochi pob1 (OT&SO)

AK Bars-Nizhny Novgorod pob1 (OT&SO)

 

Ilves-Assat pob1 (OT&SO)

Karpat-Pelicans pob1 (OT&SO)

 

Vaasan Sport-JYP 5+ (OT&SO)

Severstal-Dinamo Minsk 5+ (OT&SO)

 

Lokomotiv Yaroslavl-SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Rungsted 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.57, 1.85, 1.89 i 2.17.

Mozda previse hrabro odigrah danas, no ko ce sacekati pocetak kod Nemaca, Austrijanaca, Slovaka (u petak vec imamo njihova cela pocetna kola).

 

 

MLB

 

Detroit-Houston tim2 >3.5 (Wentz-Javier)

Chicago White Sox-Colorado tim1 >3.5 (Cease-Freeland)

 

Washington-Baltimore tim2 >3.5 (Corbin-Wells)

Boston-NY Yankees tim2 >3.5 (Bello-Nestor Cortes Jr.)

 

Kvote 2.17 i 2.34.

Cekajuci neke zgodnije serije u zavrsnici sezone, ponovo samo dve kombinacije.

 

Siri MLB tiket, Cincinnati tim1 <5.5, Atlanta <8.5, Seattle <8.5, Toronto tim1 >2.5, St. Louis <7.5. Kvota 8.34.

 

 

 

Link to comment

Jos gori mecevi nego sinoc; umalo nisam zaspao na Realu.:isuse: Izem ti CL, ako na bar 2 meca ne padne 5, 6 ili 7 golova.

Hokej sam recimo odigrao hrabro danas i umalo da udje kombo tiket, 3/4 glavna tiketa prodjose. Plus je mnooogo bolje za gledanje.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...