Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Norveska 2 je definitivno samo za sire tikete. Nisu ni blizu korisni kao Islandjani (posebno Island 2). 

Roma se vec bruka, drugo kolo u nizu, protiv ozbiljnog kandidata za Seria B. Inter, pa i Napoli ce ovakve ekipe rutinski dobiti sa 5+, minimum.

Link to comment
14 hours ago, sasha said:

Dupla šansa na Junajted 2.31, mislim da neće izgubiti, ima da se igra, malo da se popuni budžet pred kraj meseca.

Izi mani, bravo MUtd, taman sutra za koje pivce i na Zvezdu za lš;) 

Link to comment

Svaka vam cast, kada odigrate tako nesto (pretpostavljam i renne, osim ako nije batalio igru skroz). Ja ne bih nikad probao, no retko i igram fiks.

Sto se golova tice, Italijani dzabe trose pare, Roma i Juventus bas kilavi. Norveska 2 nepredvidljiva. Island je jedna od retkih liga koja moze da se igra redom (i prva, i druga). Bezveze preskocih Leiknir, pa i Fener donekle.

Hammarby je doneo dva bonusa, a nadam se da ce i Vikingur doneti nesto.

 

Sutra Island 2, Zvezda, dok sam za Nemacku 4 i dalje neodlucan(morali bi i oni da natrpaju konacno, nakon par slabih termina). Benfica mi je takodje upitna, posto je fakticki resila prolaz.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fino. Mozda je tako i najbolje. Ja sam u startu igrao samo preko vikenda, sire tikete, tamo oko 2005. Onda su naravno krenuli singlovi i trebalo mi je dugo da naucim da igram disciplinovano. Naravno, kada su rezultati losi (poput ovih u MLB delu), tu nema pomoci i covek se moze ispucati bez problema. Upravo zbog discipline i ne drzim novac po racunima, posto ocas posla odigram neku glupost.

Ranije mi je bejzbol vadio gluposti sa fudbala, no ova sezona je baksuzna skroz. Jos malo pa krace hokej, gde sam redovno bio u plusu, 2-3 sezone unazad. Nadam se nastavku tog trenda.

Vodim evidenciju u sveskama (po sportovima), kako bih znao koliko sam dobar/los; fina stvar za videti kakav je protok novca. Pozitivno je i sto sam ogranicio uplatu na skromnih 250 dinara po glavnom tiketu, odnosno 20-50 dinara na bonus tiketima.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/2, Hammarby je dosao 5+ i 6+ (3+ i 5+ kvote). MLB 0/1. Par pogresnih odluka juce. Islandjane sam trebao odigrati sire (Leiknir je dosao 7+); Italijani su vecinom beskorisni; Norveska 2 nemoguca za oceniti; propustih i raspucani Fener. Siri tiket je bio blizu, no sumnjivi Juventus i Gil Vicente padose i na 2+. MLB tesko pogodljiv, slab fiks i uzasno neefikasni mecevi. Kilav start nedelje.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Afturelding-Throttur 3+

Zvezda-Maccabi Haifa 3+

Benfica-Dynamo Kiev 3+

 

Vesturbaer-Grindavik 3+

Vestri-Fjolnir 3+

Grotta-Thor 3+

 

Illertissen-Burghausen 3+

Buchbach-Bayern II 3+

Augsburg II-Heimstetten 3+

 

Kvote 3.80, 2.49 i 3.19.

Na kraju ipak odigrah i par meceva iz Nemacke 4 (da je u pitanju prosla sezona, verovatno bih probao i vise od 3). Island 2 klasicno, a tu su i CL kvalifikacije.

 

Prateci tiket, Eichstatt 3+, Pipinsried 3+, Vilzing 3+, Kopavogur 3+, Charlton 2+, Burnley 2+, Sheffield Wed 3+, Bradford 2+, Southampton 3+, Fulham 3+, Bolton 2+, Leicester 2+, WBA 2+, Peterborough 3+, Morecambe 3+, Oxford 2+, Brentford 2+, Norwich 2+. Kvota 659.64.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Atlanta 2 (Brubaker-Fried)

Boston-Toronto >9.5 (Winckowski-Stripling)

Houston-Minnesota 1 (Verlander-Sanchez)

Seattle-Washington tim1 >3.5 (Ray-Fedde)

 

Kvota 4.54.

Izmiksovah svasta danas, fiks iskljucivo favorit-autsajder duele.

 

Siri MLB tiket, Chicago White Sox 2, Philadelphia 1, NY Yankees >7.5, Tampa >6.5, San Francisco 2, LA Dodgers <8.5. Kvota 13.56.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/3 (3.80 dobitna kvota), Bayern II je dosao 5+, 6+ i 7+ (3+, 6+ i 16+ kvote), Heimstetten 5+, 6+ i 7+ (3+, 5+ i 11+kvote), Vestri 5+ (3+ kvota). MLB 1/1 (4.54 kvota). Glavne kombinacije na fudbalu ponovo traljavo (nadjoh u Nemackoj 4 par zavrsen 0-0, a ni ovi sa Islanda se nisu proslavili). Bonus tiketi ponovo donese ok bilans, pri cemu je na glavnim tiketima dosla kombinacija sa najvecom kvotom. MLB konacno ok; izlaz finog tiketa sa 4 para. Odlican dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Trabzon-Copenhagen 3+

Dinamo Zagreb-Bodo/Glimt 3+

 

PSV-Rangers 3+

The Strongest-Blooming Santa Cruz 3+

Barcelona-Man City 3+

 

Kvote 2.81 i 2.32.

Bez nekog sireg izbora danas, cak sam stavio i jednu prijateljsku utakmicu.

 

Prateci tiket, Forest Green 3+, Leeds 3+, Wycombe 2+, Celtic B 3+, Buckie Thistle 3+, Brechin 2+, Newcastle 2+. Kvota 7.91.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Atlanta 2 (Keller-Wright)

Boston-Toronto >8.5 (Bello-Berrios)

 

Tampa-LA Angels 1 (McClanahan-Mayers)

Chicago Cubs-St. Louis 2 (Farrell-Mikolas)

Houston-Minnesota tim1 >3.5 (Valdez-Bundy)

 

Kvote 2.20 i 2.89.

Pet parova danas, te ipak odigrah dve kombinacije.

 

Siri MLB tiket, San Francisco 2, San Diego >6.5, LA Dodgers >7.5, Philadelphia >7.5, Seattle tim1 >3.5. Kvota 9.55.

 

Link to comment

Fudbal 0/2, Man City je dosao 5+ i 6+ (2+ i 3+ kvote). MLB 0/2. Kilavi rezultati CL, sto je oborilo oba glavna tiketa. Turci na stranu, no PSV-Rangers duel je doneo prilicno neverovatan rezultat (kako na golovima, tako i u fiksu). Prijateljski mec ocekivano, kao i The Strongest. MLB baksuzno; tesko je povezati dva kombo tiketa. 

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Fenerbahce-Austria Wien 2+

Basel-CSKA Sofia 2+

Twente-Fiorentina 3+

MOL Fehervar-Koln 3+

 

Hajduk-Villarreal 2+

Nice-Maccabi Tel Aviv 2+

Anderlecht-Young Boys 2+

Viborg-West Ham 2+

 

Omonia-Gent 2+

Viking-FCSB 2+

Wolfsberger-Molde 3+

Rapid Wien-Vaduz 3+

 

Kvote 4.42, 2.32 i 4.54.

Oprezna varijanta danas, sa samo 4 para na 3+.

 

Prateci tiket, sve P1+, Slavia Prague, West ham, Basel, Wolfsberger, Twente, Koln, Viking, Anderlecht, Nice, Villarreal, Rapid Wien, Fenerbahce, Ferencvaros. Kvota 74.64.

 

 

MLB

 

Oakland-NY Yankees tim2 >3.5 (Kaprielian-Taillon)

NY Mets-Colorado 1 (Jacob deGrom-Feltner)

Boston-Toronto >7.5 (Crawford-Gausman)

 

Kvota 2.79.

Prilicno izgledna kombinacija danas, no to sam i za juce mislio.

 

Siri MLB tiket, Tampa 1, St. Louis 2, Philadelphia >7.5, Houston tim1 >3.5. Kvota 6.53.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 0/3. MLB 1/1. Izuzetno kilavi mecevi u zavrsnici EL i ECL kvalifikacija, previse 0-1 tekmi da bi se moglo pogoditi nesto. Shodno tome, ni bonusa nije bilo. Lagan prolaz u MLB delu; malo je falilo da udje i sporedni tiket.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Almere-Den Bosch 3+

De Graafschap-Dordrecht 3+

Zwolle-PSV II 3+

 

Austin-LA FC 3+

Bolivar-Royal Pari 3+

Bayern II-Illertissen 3+

 

Lazio-Inter 3+

Freiburg-Bochum 2+

Charleroi-Club Brugge 2+

 

Man Utd U23-Fulham U23 3+

Chelsea U23-Man City U23 3+

Southampton U23-Norwich U23 3+

 

Brighton U23-Arsenal U23 3+

Newcastle U23-Derby U23 3+

Tottenham U23-Liverpool 3+

 

Kvote 3.57, 2.79, 2.40, 2.61 i 2.68.

Dosta wild card stvari danas. Mozda ucinak bude bolji, u odnosu na one nesretne kvalifikacije juce.

 

Prateci tiket, Eindhoven 3+, Portland 3+, Universitario de Vinto 3+, Liefering 2+, Kapfenberger 3+, Bohemians 3+, Shelbourne 3+, Wexford 2+, Thun 2+. Kvota 11.68.

 

 

MLB

 

Philadelphia-Pittsburgh >7.5 (Falter-Wilson)

Toronto-LA Angels >7.5 (White-Detmers)

Kansas-San Diego 2 (Bubic-Musgrove)

Houston-Baltimore tim1 >3.5 (McCullers Jr.-Bradish)

Oakland-NY Yankees 2 (Sears-Cole)

 

Kvota 7.58.

Prilicno dug kombo tiket, no svuda je izbor relativno cist.

 

Siri MLB tiket, Washington >7.5, NY Mets 1, Milwaukee 1, St. Louis >6.5, Seattle <7.5. Kvota 11.91.

 

Link to comment

Na Freiburg-Bochum 17 suteva u okvir gola i jedan jedni gol.:isuse: Uvek kazem da iz tih top liga, necu igrati mediokritetne timove (ofanzivno limitirane) i opet se prevarim. Verujem da bih i ja dao bar 3 gola, iz toliko sansi. Holandija 2 lose i dalje. U23 Englezi solidno, no ocekivao sam jos efikasnije utakmice (bar jedan 7+ i jos neki 6+).

Link to comment

Fudbal 2/5 (2.79 i 2.68 dobitne kvote), Tottenham U23 je dosao 5+ i 6+ (2+ i 5+ kvote), Zwolle 5+ i 6+ (3+ i 6+ kvote), Austin 5+ (3+ kvota). MLB 0/1. Na fudbalu cak 4 promasaja, od toga jedan na 2+. Holandija 2 slabo i dalje; U23 Englezi blizu idealnog; Freiburg smehotresno smotan; Bolivija i MLS bez problema. Dva glavna tiketa su korektan bilans. Dosta utakmica je stalo na 4 gola (5), taman da ne dodje ni najmanji bonus. MLB odigrah presiroko, Astrosi zakazase u ofanzivi. Moglo je bolje.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Fjolnir-Selfoss 3+

Fylkir-Grotta 3+

Grindavik-Vestri 3+

 

Hoffenheim-Augsburg 3+

Bayern-Monchengladbach 3+

Jerv-Bodo/Glimt 3+

 

Feyenoord-Emmen 3+

Charlotte-Toronto 3+

Kansas-San Jose 3+

 

A. Lustenau-Salzburg P/K2

Boavista-Benfica P/K2

Sporting-Chaves 1

Milan-Bologna 2+

Hertha-Dortmund 2+

 

Man City-Crystal Palace 3+

Liverpool-Bournemouth 3+

Arsenal-Fulham 3+

 

Kvote 2.33, 2.21, 3.40, 2.17 i 3.14.

Cak i par fikseva probah danas; obicno kada jaci timovi gostuju.

 

Prateci tiket, sve P1+, Bromley, Torquay, Notts County, Altrincham, Dag&Red, Dorking, Salford, Stockport, Leyton, Harrogate, Crewe, Northampton, Mansfield, Derby, Ipswich, Cheltenham, Accrington, Burton, Bolton, Sheffield Wed, Wycombe. Kvota 2441.66.

 

MLB

 

Philadelphia-Pittsburgh 1 (Gibson-Beede)

Milwaukee-Chicago Cubs 1 (Woodruff-Smyly)

NY Mets-Colorado 1 (Peterson-Freeland)

Kansas-San Diego 2 (Lynch-Darvish)

 

Kvota 3.97.

Samo pogadjanje pobednika danas. Eventualno su timski poeni bili solucija, no ipak probah ovako.

 

Siri MLB tiket, NY Yankees >6.5, Houston 1, Washington >7.5, Boston >7.5, Toronto 1. Kvota 9.67.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Mogu da razumem da su ove kvalifikacije kilave, no da i Nemci ne mogu da daju nista mi je vec pomalo neverovatno. Dortmund, Hoffenheim, Leipzig, svi su na jednom golu trenutno, pred sam kraj.

Link to comment

Iz očaja

 

Dortmund za izbegavanje ove sezone, 2 tiketa mi je srušio, mislio sam da su klinci željni dokazivanja. Haland klasa

 

 

Capture+_2022-08-27-18-22-14.png

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...