Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Sve naopako danas.:isuse: Sturm ima igraca vise od 12. minuta, 30+ suteva i 0-0 u 90. minutu. Plus Liverpool, Bayern i da ne sirim dalje.

Drugar uzeo neki novac prosle nedelje na igri PI1-3&PII1-3. Probah ja to danas sa Englezima, 10 utakmica, kvota oko 1200. Padoh na Blackburn u 93. (cetvrti gol u drugom poluvremenu).:frust:

Link to comment

Fudbal 1/5 (1.99 dobitna kvota), Molde i Lyon dodjose po 5+ (dve 3+ kvote). MLB 0/1. Hokej 0/1. Subotom sam ranije umeo da se ispucam, i juce je uleteo jedan bas takav dan. Cak 6 promasaja, par bas neverovatnih (Bayern 1-1 u 15. minutu i tako ostaje do kraja; ne kapiram da iz 20+ suteva ne mozes dati 2 gola; pomenuti Sturm se obrukao, Salzburg nista bolje; Nemacka 4 nepogodljiva; Liverpool se obrukao, a igrao sam bednih tim 1+). Najvise me je iznervirao pad egzibicionog tiketa, PI 1-3&PII 1-3 igra, 10 parova; sa bonusom 1200+ kvota. Polako su padali golovi u drugom poluvremenu, no na kraju tiket pada na Blackburn-Bristol City, golom domacih u 93. minutu (4 gola u drugom poluvremenu). U MLB delu pada najsigurniji par, Metsi. Hokej nije bio blizu. I na tenisu (vec drugi dan), padam na jednom paru; juce za 16+ kvotu, 8 parova, Schwartzman ode u minus (covek 3 puta servira za set i nista); mislio sam da je on dobar igrac. Los dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Portland-Atlanta 2+

Anderlecht-Leuven 2+

Hacken-Degerfors 3+

Rosenborg-Viking 2+

St. Gallen-Young Boys 3+

 

Vikingur-Vestmannaeyjar 3+

Fram-Akureyri 3+

Stjarnan-Keflavik 3+

 

Toronto-Montreal 3+

LA Galaxy-Kansas 3+

LA FC-Salt Lake 3+

 

Kvote 2.73, 3.13 i 3.58.

Smanjih broj glavnih tiketa danas, plus je slabiji izbor u odnosu na juce (MLS i Islandjani su standardna stvar).

 

Prateci tiket, sve PI 1-3&PII 1-3, Gent, Waregem, Besiktas, Zenit, Hull, River Plate, LASK, Flamengo, Wealdstone, Sirius. Kvota 539.10.

 

 

MLB

 

Pittsburgh-Toronto 2 (Brubaker-Stripling)

Baltimore-Oakland 1 (Watkins-Martinez)

NY Mets-Washington 1 (Carrasco-Fedde)

 

Kvota 2.93.

Previse iznenadjenja u MLB sektoru. U septembru ocekujem da favorit-autsajder serije dolaze lagano.

 

Siri MLB tket, Atlanta 1, Boston >8.5, Chicago White Sox >7.5, St. Louis 1, Houston 2, San Francisco 5I <5.5, Arizona 5I <5.5. Kvota 17.88.

 

 

Hokej

 

Farjestads-Straubing pob1 (OT&SO)

Skelleftea-Trinec pob1 (OT&SO)

Belfast-Davos 5+ (OT&SO)

Wolfsburg-Olimpija pob1 (OT&SO)

 

Kvota 2.47.

Probah i danas jednu kombinaciju iz CL.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal stvarno postaje nemoguce uklopiti. Gledam ove Islandjane sto zavrsise 0-2, 3 promasaja 1 na 1 i to samo u zavrsnih 15 minuta. Ovakve stvari bih i ja rutinski dao. Nikada nisam kapirao da iole profesionalni fudbaler moze da promasi tako nesto.

Link to comment

Fudbal 1/3 (2.73 dobitna kvota), Toronto je dosao 5+, 6+ i 7+ (4+, 8+ i 20+ kvote). MLB 0/1. Hokej 1/1 (2.47 kvota je prosla). Na fudbalu je kombo tiket bio blizu, no desise se dva prilicno neprijatna pada. Na Stjarnan-Keflavik gomila promasaja (bar u onom intervalu u kome sam gledao mec); LA FC u 91. minutu masi penal za prolaz fine kvote (3.57). LA Galaxy takodje ne koristi penal za izlaz bonus tiketa. Smotani spicevi iz Meksika mi sinoc izbise dosta novca. Od dobrih stvari, Toronto i Montreal mi pokrise dnevnu uplatu. MLB nepogodljiv. Hokej dolazi prilicno lako. Tenis je bio blizu treci uzastopni dan, no Medvedev volsebno odlazi u minus (10+ kvota). Slab vikend u celini, gde je gomila tiketa tesno pala; samo onaj od subote, bi bio dovoljan za narednih mesec dana.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Heracles 3+

Breidablik-Valur 3+

 

Monza-Atalanta 2+

AZ II-Dordrecht 2+

Wolves U21-Fulham U21 2+

 

Kvote 1.89 i 1.57.

Povratak nesto opreznijoj varijanti danas. Ne ocekujem sigurno da kombo tiketi mogu prolaziti iz dana u dan, no neverovatno mi je i da mogu biti ovakav maler sa padovima.

 

MLB tiket, NY Mets tim2 >3.5, NY Yankees tim1 >3.5, Milwaukee >9.5, St. Louis >7.5, San Diego tim1 >3.5, Houston >6.5. Kvota 12.61.

Bejzbol dolazi toliko nelogicno, da svedoh uplatu na pratece tikete.

 

Hokejaski tiket, Salavat 5+ (OT&SO), Avangard pob2 (OT&SO), SKA St. Petersburg 5+ (OT&SO), Dynamo Moscow pob1 (OT&SO). Kvota 4.49.

Na hokeju korektno otvorih sezonu, no da se ne zalecem sa Rusima ipak.

Edited by Miljenko
Link to comment

Koliko je Atalanta losija, u odnosu prethodne sezone; 0-0 poluvreme protiv tima koji jos uvek nema bod.

Taman da ispostujem svoje pravilo da ne gledam nastavak meca, ako nije bilo gola u prvom delu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2 (1.57 dobitna kvota). Nakon pomalo glupavih padova na tiketima sa tri 3+ para tokom vikenda, vratih se dablovima i singlovima. Tiket sa 2+ mecevima je usao tesno (dve utakmice sa tacno 2 pogotka), dok je 3+ kombinacija pala (bolje da sam singlirao oba meca). Islandjani razocarase losom realizacijom, pa ni kombo kvota oko 3 nije mogla proci. Siri tiketi nisu bili blizu (MLB neverovatno nepouzdan).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Dortmund-Copenhagen 2+

Dinamo Zagreb-Chelsea 2+

 

PSG-Juventus 3+

 

Salzburg-Milan 2+

Celtic-Real Madrid 2+

 

Leipzig-Shakhtar 3+

 

Benfica-Maccabi Haifa 3+

 

Sevilla-Man City 3+

 

Kvote 1.42, 1.47, 1.48, 1.40, 1.45 i 1.56.

Videh tek malopre da Always Ready igra tek sutra, pa za danas imamo samo CL parove. Razbih utakmice na dosta tiketa, posto me je kombinovanje oduvek nerviralo (na stranu kombo tiketi, koji tome i sluze).

 

Prateci tiket, sve PI 1-3&PII 1-3, Man City, Real Madrid, Milan, PSG, Chelsea. Kvota 23.91.

 

Hokejaski tiket, sve pob(OT&SO), Nizhny Novgorod, Spartak Moscow, Magnitogorsk. Kvota 3.10.

 

MLB tiket, Philadelphia tim1 >2.5, NY Yankees tim1 >2.5, NY Mets tim2 >3.5, Toronto >7.5, St. Louis tim1 >3.5, Cleveland tim2 >3.5, Houston tim1 >3.5, Atlanta tim2 >3.5. Kvota 24.78.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Crni Chelsea.:isuse: Znam da su metiljavci, ali da ne moze doci ni 2+ protiv Dinama mi je pomalo neverovatno.

Lep start CL.:yawn2:

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja generalno izbegavam da igram ofanzivne dunstere, no nisam verovao da ovi mogu pruziti ozbiljniji otpor (na stranu sto ako nekog mrzim, to su Dinamo i Hajduk). Ne kapiram da ne moze uci jedan iole realan dan; bar su u CL povece pare u igri.

Link to comment

I drugi termin metiljav. Benfica neocekivano losa; Real takodje 0-0 poluvreme; Leipzig 0-1 i dalje; City vodi, mada ne preterano ubedljiva igra; PSG krenuo da razvlaci, kao da vodi 5-0.

Link to comment

Slab termin na kraju. Cak 2 promasaja. Chelsea se obrukao, a ni Benfica nije bila mnogo bolja (2-0, na mecu gde se ocekivala lagana petarda). Samo jedan bonus takodje nije za pohvalu, a i to na utakmici gde je Leipzig odigrao neshvatljivo lose protiv tima koji je u specificnoj situaciji.

Link to comment

Fudbal 4/6 (1.48, 1.47, 1.40 i 1.56 dobitne kvote), Leipzig je dosao 5+ (3+ kvota). Tja, traljav CL termin. Chelsea je oduvek bio prevara za golove; ma ko da ih vodi imao si te 1-0/2-0 tekme, koje slabo cemu sluze. Juce je bila ona najgora varijanta, gde gube 1-0 od dosta slabijeg tima; ni bednih 2+ nije proslo. PSG i Juventus su mogli efikasnije; Real se probudio u nastavku meca; City ocekivano dobar; Milan kao sto sam i pretpostavio; Leipzig sokantnih 1-4, nadao sam se jos nekom bonusu; Benfica razocarala tesnom pobedom (meni je 2-0 tesan rezultat uvek). Da sam spajao, pitanje je da li bih nesto uhvatio (osim 5+). MLB tiket je bio relativno blizu (2 promasaja, na tiketu sa 6 parova). Hokej pada na jednom paru (i to je tim ispustio 3-0, pa jos je KHL u pitanju, gde je to skoro nemoguce da se desi).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Plzen 3+

 

Inter-Bayern 3+

 

Club Brugge-Leverkusen 3+

 

Always Ready-Guabira 3+

 

Bolivar-Blooming 3+

 

NY City-Cincinnati 3+

 

Kvote 1.26, 1.45, 1.50, 1.34, 1.33 i 1.57.

Prilicno verovatni parovi; sve preko jednog promasaja bi bilo neverovatno.

 

Prateci tiket sve PI 1-3&PII 1-3, E. Frankfurt, Ajax, Tottenham, Napoli, Inter, Club Brugge. Kvota 43.67.

 

MLB tiket, Atlanta tim2 >3.5, LA Dodgers tim1 >3.5, Toronto tim2 >3.5, St. Louis tim1 >3.5, Houston tim1 >3.5, San Diego tim1 >3.5. Kvota 10.23.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ (OT&SO), SKA St. Petersburg, Salavat, Dynamo Moscow, Rungsted, Sonderjyske. Kvota 4.60.

Link to comment

Ako sinoc nisam bio zadovoljan rezultatima CL, veceras mogu reci da su jos gori. Bayern vise nije gol masina, 2 kilava gola iz 20+ pokusaja. Jesu dominantni u polju, no nije to to. Za Leverkusen sam kriv ja sam, posto znam da su pacerska ekipa u gostima. Bolivija i Barsa lagano. Napoli-Liverpool bih tesko odigrao (ranijih sezona tu nikada nije doslo preko 2+); Ajax sam mogao, dok Sporting ne bih nikada cackao. Prodje 4+ kvota na hokeju, mozda je vreme da preusnerim uplatu, posto fudbal dolazi uzasno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...