Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 2/6 (2.38 i 4.02 dobitne kvote), Villarreal je dosao 5+ i 6+ (4+ i 9+ kvota), Afturelding 5+ (2+ kvota), Fjolnir 5+, 6+ i 7+ (2+, 4+ i 9+ kvote), Fylkir 5+, 6+ i 7+ (2+, 4+ i 7+ kvote). MLB 0/1. Da nije bilo Islandjana, bilans na fudbalu bi bio prilicno slab. I ovako nisam uspeo da se pokrijem (dosta bonus tiketa, prolazi na 7+, sa manjim kvotama), no minus je bio minimalan. Od 15 utakmica EL i ECL kvalifikacija, bonusi na jednom jedinom mecu (a i tu se Villarreal nije proslavio u nastavku utakmice, nakon 4-1 poluvremena). Island 2 zato idealan, 7 bonusa dolazi, od mogucih 9 i naravno spojen tiket. U MLB delu novi volseban pad. St. Louis lagano dobija; rutinski over u NY, volsebni pad u San Diegu, gde domacin gubi od najlosijeg tima lige. Na hokeju ti totalni favoriti stvarno retko gube, posebno pred kraj sezone.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Villem II-Telstar 3+

MVV-Den Haag 3+

LA Galaxy-Seattle 3+

 

Schweinfurt-Bayern II 3+

Heimstetten-Illertisen 3+

Pipinsried-Eichstatt 3+

 

Fulham U23-Crystal Palace U23 3+

Leicester-West Ham U23 3+

Aston Villa U23-Leeds U23 3+

 

Kvote 3.35, 3.15 i 2.44.

Poprilicna egzotika na danasnjim tiketima, no mozda to bolje prodje, u odnosu na ove stvari poput jucerasnjih kvalifikacija.

 

Prateci tiket, Dordrecht 3+, Breda 3+, Monchengladbach 3+, Hamburger 3+, Hannover 3+, Vilzing 3+, Galway 2+, Cork City 2+, St. Patrick tim2 1+, Derry City tim2 1+. Kvota 29.28.

 

 

MLB

 

NY Yankee-Toronto >6.5 (Taillon-Gausman)

San Diego-Washington 1 (Snell-Espino)

LA Dodgers-Miami 1 (Anderson-Luzardo)

 

Baltimore-Boston >7.5 (Lyles-Crawford)

Tampa-Kansas 1 (McClanahan-Singer)

Arizona-St. Louis 2 (Henry-Mikolas)

 

Kvote 2.54 i 3.44.

Na manje od trecine sezone pre doigravanja, logicno je da fiks bude glavna igra, mada rezultati to ne opravdavaju.

 

Siri MLB tiket, Milwaukee >8.5, Philadelphia 1, Pittsburgh >6.5, Houston >7.5, Minnesota >7.5, San Francisco 2. Kvota 19.69.

 

 

 

Link to comment

Fudbal 2/3 (3.35 i 2.44 dobitne kvote), Pipinsried je dosao 5+ (3+ kvota), LA Galaxy 5+ i 6+ (3+ i 6+ kvote). MLB 0/2. Prolazi tiket bejzbola, J. Koreja plus Japan (6+ kvota). Cak ni ovako verovatna kombo kombinacija na fudbalu, nije mogla doci. Bayern II je rano ostao u 0-2 zaostatku (22. minut), bilo je ponistenih golova i ostaje bez treceg gola do kraja. Holandjani tesno dolaze; U23 Englezi ocekivano lako; Nemacka 4 iznenadjujuce nepouzdana (biser je duel koji je dosao 5+, gde domacin dobija crveni karton na 4-0, i pada samo jos jedan gol). MLB tragikomicno lose, 50% pogodjenih parova. Bejzbol iz Azije zato donosi fin prolaz, 4 para. Korektan dan.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Leverkusen-Hoffenheim 3+

Dortmund-Werder 3+

Bodo/Glimt-Ham Kam 3+

 

Salzburg-Austria Klagenfurt 3+

Bolivar-Oriente Petrolero 3+

San Jose-LA FC 3+

 

Torino-Lazio 3+

Inter-Spezia 3+

Sassuolo-Lecce 3+

 

Montreal-New England 3+

Inter Miami-Toronto 3+

Minnesota-Austin 3+

 

Kvote 2.70, 2.68, 4.01 i 3.71.

Smanjih broj utakmica na kombo tiketu danas (PL recimo), mada je 12 i dalje solidan broj.

 

Prateci tiket, Sarpsborg 3+, The Strongest 3+, Leipzig 2+, Paderborn 3+, Real Madrid 2+, Midtjylland 2+, Genk 3+, Vitesse 2+, Porto 2+, Monaco 2+, Tottenham 2+, Leicester 3+, Arsenal 2+, Fulham 2+. Kvota 60.93

 

 

MLB

 

NY Yankees-Toronto 1 (Cole-White)

Tampa-Kansas 1 (Rasmussen-Bubic)

Oakland-Seattle 2 (Kaprielian-Gilbert)

San Diego-Washington 1 (Musgrove-Gray)

 

Kvota 4.35.

Danas povezah samo par fikseva, posto je tesko reci za nesto da je sigurno (dva poraza Padresa protiv Washingtona, su blago receno sumnjiva).

 

Siri MLB tiket, Chicago Cubs >7.5, Boston >7.5, Cleveland 1, Pittsburgh >7.5, Minnesota >7.5, San Francisco 2, Atlanta <8.5, Arizona <9.5. Kvota 47.93. 

Link to comment

Ala smorise Tottenham i Wolvesi, zamalo zaspah. Ovoliko sansi se vidi u Bundesu tokom prvih 20 minuta meca.:yawn2:

Edited by Miljenko
Link to comment

Po tradiciji odigrah tiket nizih liga kod Engleza. Obicno bude dvoznak, no danas probah P/K igru. Od 10 parova, 9 prolazi vec na poluvremenu, dok je preostali 0-0 (Oxford-Morecambe). Videcemo da li se moze posreciti (62+ kvota se ceka).

Nemci uzasno neefikasni danas. I dalje mi je neverovatno da i ovi zicer mecevi za golove, tako tesko dolaze.

Link to comment

Nece se posreciti ovo sa Englezima izgleda; 1-1 od 56. minuta i cini se da ce tako i ostati. Ponekad mi nije jasno kako se postavljaju kvote na tim nizeligaskim utakmicama.

Nemci talicno udjose sa golovima. Sada Salzburg igra 0-0 poluvreme, protiv totalnog autsajdera. Bas kilavi mecevi za pracenje.

Link to comment

Brodolomi od srede... lajv me totalno smlatio

Danas raspali Totenhem, tačno taj pristup igre na rezultat još od prvih kola je osobina malih ekipa, posle toga Nemci - ovo je već najjadnije kolo koje pamtim, svuda gde mi je trebalo za prolaz su poništeni sa VARom ili promašeni penali, i sad na kraju, kraljevi FC Midtjylland, koja je to gomila debila na jednom mestu

Link to comment

Vidim da cu na kraju igrati samo par liga. Salzburg jos jedan kilav mec i samo 2 gola, na utakmici gde sam ocekivao 6-1, 7-0 ili nesto slicno.

Edited by Miljenko
Link to comment

Skroz nemusti rezultati danas. Bodo nekako dodje, no 2-2 sigurno nisam ocekivao. Lazio mi je tek iznenadjenje; mogli su ponovo da nameste neki prelaz, kao pre par sezona; koga jos zanimaju 0-0 utakmice.:yawn2:

Link to comment

Fudbal 2/4 (2.70 i 3.71 kvote prodjose), Dortmund je dosao 5+ (3+ kvota). MLB 0/1. Glavni fudbalski tiketi korektno, dok od bonusa nije bilo neke vajde. Promasih cak 4 para, no srecom te ih smestih na dva tiketa. Jedan od egzibicionih tiketa kod Engleza je bio blizu; cak 9 prolaza na poluvremenu, no zavrsni par zavrsava 1-1 (odnos suteva 27-3 za Oxford, od toga cak 10 u okvir gola). MLS ponovo dobro, dok su Nemci dosli srecno. Italijani nepogodljivi, makar da sam i 2+ igrao; Salzburg samo 2 gola; Bolivar tesnih 1-0. MLB traljavo i dalje. Tja, moglo je bolje.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

RKC-Feyenoord 3+

Stroemsgodset-Jerv 3+

Rosenborg-Aalesund 3+

 

Lille-PSG tim2 1+

Napoli-Monza 2+

Bochum-Bayern 3+

Sparta Rotterdam-Ajax tim2 2+

Stjarnan-Akureyri 3+

 

Kvote 3.24 i 3.11.

Malo pojednostavljena varijanta danas, par timskih golova, uz standardne 3+.

 

Prateci tiket, Molde 2+, Valerenga 2+, West Ham 2+, Man City 3+, PSG 3+, Napoli 3+, Atalanta 2+, Club Brugge 3+, Zulte Waregem 2+, Akranes 3+, HB Torshavn 3+, Klaksvik 3+, Vikingur 3+, Braga 2+, Besiktas 2+, Celtic 2+. Kvota 67.67.

 

 

MLB

 

San Diego-Washington 1 (Manaea-Corbin)

Chicago Cubs-Milwaukee 2 (Steele-Woodruff)

Minnesota-Texas 1 (Ryan-Arihara)

 

Kvota 3.28.

Jedna jedina kombinacija danas; tesko je oceniti koju igru probati.

 

Siri MLB tiket, Pittsburgh >7.5, Atlanta >7.5, Arizona <8.5, Seattle <7.5, Boston >7.5. Kvota 11.31.

Link to comment
3 hours ago, Miljenko said:

Kakvo lose kolo, Ajax kilavih 1-0 protiv domace random ekipe. Promasio bih u bilo kojoj varijanti.

 

Čuvaj ih se, bar na startu. Spisak odlazaka je prevelik, plus promena trenera.

Gledao sam ih, prilično se muče.

Link to comment

Nije ni Feyenoord bio bolji. Srecom te je Bayern natrpao 7, a i Stroemsgodset je napadao do kraja, no stadose na sestom (30 suteva su imali), pa pokrih veci deo uplate.

Link to comment

Fudbal 0/2, Bayern je dosao 5+, 6+ i 7+ (2+, 3+ i 6+ kvote), Stroemsgodset 5+ i 6+ (3+ i 6+ kvote), Stjarnan 5+ i 6+ (3+ i 6+ kvote). MLB 0/1. Glavne tikete hvatam kao corava kokoska, dok su kombo tiketi skoro nemoguci za uklopiti. Srecom te je juce uslo dosta pratecih tiketa, plus se izglupirah za PSG, na kome su bile odlicne kvote za golove (ja i eksperimentisanje). Holandjani se obrukase; da sam odigrao neke random timove, pa i da razumem (bitno je da su se u subotu raspucali na parovima koje niko nije igrao). Italijani su dosli korektno. U MLB sektoru sam se vec pocetkom jula "predao"; fiks dolazi uzasno, poeni nista bolje. Kada stvari uklopim, kako sam uklopio juce, uspeh je pokriti se.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Roma-Cremonese 3+

Ranheim-Bryne 3+

Hammarby-Degerfors 3+

 

Man Utd-Liverpool 3+

Fram-Breidablik 3+

Vikingur-Valur 3+

 

Kvote 3.19 i 3.00.

Prilicno ocigledan izbor danas, Juventus stavih na siri tiket.

 

Prateci tiket, Juventus 2+, Fenerbahce 3+, Gill Vicente 2+, Ajax II 3+, AZ II 3+, Leiknir 2+, Hafnarfjordur 2+, KFUM 3+. Kvota 11.50.

 

 

MLB

 

LA Dodgers-Milwaukee 1 (Urias-Lauer)

Chicago Cubs-St. Louis 2 (Smyly-Montgomery)

Philadelphia-Cincinnati 1 (Syndergaard-Cessa)

NY Yankees-NY Mets 2 (German-Scherzer)

 

Kvota 4.80.

Dva derbi meca, plus 2 favorit-autsajder duela danas. Dodgersi imaju dosta boljeg startnog picera, a slicno vazi i za Metse.

 

Siri MLB tiket, Atlanta >7.5, Minnesota tim1 >3.5, Tampa >6.5, Miami tim2 >2.5. Kvota 5.10.

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...