Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

fei, ovaj tvoj brat djekson gomna da jede, igro sam da golove daju reus, el sharavi, benzema i on.
Tugica :(Uzasan je danas.Ja sam jos gori, javilo mi se™ da ce Moutinho dati gol, pogledam live kvota 4.5 sto mi se cinilo bas bijedno i naravno ne odigram :isuse:
Link to comment

Jebem ti dan kad i Silvester da gol, najgori napadac na kugli zemaljskoj :isuse:James i Jackson nista... hendikep nisam odigrao, idiotI sad zamalo da mi donese pare doticni Varela al ne da se danas :cry:

Edited by Feindouno
Link to comment
Ajax -Dortmund 5+ (4.25) Ander-Milan X-2 (5.75) Dynam-PSG 2 (2.45) Schal-Olympiakos dp1 (3.40)
govno od salkea, pu. a i ja magarac igram na gazprom ekipu, koja jos pritom posmatra igraca iz vojvodine kao potenc pojacanje :frust:
Link to comment
oko 10, ne secam se tacno. najmanjaje bilana reusa 2,05
ako je najmanja bila na Reusu 2,05 onda je ukupna morala biti preko 20, steta u svakom slucaju.garoviks :( kod tebe kvota 203. qq
Link to comment

City nastavio tradiciju i kod mene. :isuse:Sada nije doslo 3+.Neka se zavrsi ovaj baksuzni novembar sto pre.Zvezdu da ne komentarisem. :frust:

Edited by Miljenko
Link to comment

ja danas fino proso. arsenal ah-1,5 i milan, kvota 5,46 i porto ah-2,5 i psg, kvota 5,6e, da, sve cestitke onom ko je ubo city-real iz 2 u x, bese extragluhi?

Edited by aram
Link to comment

Ja sam danas u plusu oko 15 evra, sto mi je skroz ok jer su mi i ulozi bili do 500din, ali ne mogu da verujem da sam spucao najvise para na zvezdu basket. Vijao manje poena, naravno, a ono palo 220+ na kraju. Bez odbrane, totalni idiotizam od kosarke, a ja verovao da nece izdrzati u tom ritmu ceo mec pa rokao prvu manje, drugu, trecu, do kraja... :isuse: Prosao sam samo na kraju 52.5 manje u zadnjoj, i to pala tacno 52 :D Tu cekam jos neke sigurice tenis i opet Lejkerse, valjda nece izneveriti niko.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Od kada se kladim, dva najveca minusa, na mesecnom nivou, sam imao bas tokom novembra.Ove godine sam se prilicno iskontrolisao, ali...
Ja sam bas pre neki dan konstatovao kako mi je novembar najbolji mesec.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...