Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Juce odigrah za manju kintu i naravno bio sam u plusu. <_<Danas opet oprezno:HokejMagnitogorsk 6+Traktor w1Avangard w2Dynamo w1Innsbruck 6+Dornbirner 6+NBASan Antonio 2Oklahoma dop>194.5LA Lakers h2(+4.5)Prebacivacki:Traktor w1Avangard w2Dynamo w1Innsbruck 6+Dornbirner 6+San Antonio 2

Link to comment
Miljenko zadnjih dana upoređujem kvote u Mocartu i Areni i mnogo je bolja Arena.
Mozzart ima najgore kvote vec godinama, ali imaju neke pogodnosti (online kladjenje) i dobru reklamu pa su navukli mnoge ljude. Od kladionica koje su mi u blizini Soccer i Arena su daleko najjaci sa kvotama (narocito Soccer) Edited by Lucky Jim
Link to comment

Soccer za fix nije nešto. Za golove obično imaju bolesno dobre kvote.Ima ih sigurno u BG.Drugar je kvotar za NFL u Areni. Redovno daje najpovoljnije hendikepe i kvote bez hendikepa.Zadnja 2-3 kola retko koji favorit probije hendikep, 9.5 npr., pa ga kritikujem da me navlači na tanak led.

Link to comment
Soccer za fix nije nešto. Za golove obično imaju bolesno dobre kvote.Ima ih sigurno u BG.Drugar je kvotar za NFL u Areni. Redovno daje najpovoljnije hendikepe i kvote bez hendikepa.Zadnja 2-3 kola retko koji favorit probije hendikep, 9.5 npr., pa ga kritikujem da me navlači na tanak led.
Verovatno je isti drugar ako nemaju više kvotara.
Link to comment

Sad sastavih jedan tiket sa mojim ludostima. Kvote u Mozzartu i Socceru:

clip23h.jpgclip24z.jpg

Cini mi se da obicno nije ovolika razlika, ali ovog puta preterase. Videcemo kad budem uplatio da li ce ovih 71.55 ostati.

Link to comment
Mozzart ima najgore kvote vec godinama, ali imaju neke pogodnosti (online kladjenje) i dobru reklamu pa su navukli mnoge ljude. Od kladionica koje su mi u blizini Soccer i Arena su daleko najjaci sa kvotama (narocito Soccer)
Njihova jedina pogodnost je bila sporost™ kad treba da se smanji kvota/blokira mec pa si nekad mogao da im uzmes pare.Sad su se valjda otvorili za Betradar pa prate internet i smanjuju skoro u roku od odmah sto ih cini prilicno beskorisnima.UZ to su i cigani nevidjeni pa i kad imaju u ponudi nesto sto na internetu nema nece da prime skoro nista.
Link to comment

Mene je u Mozzartu uvek nerviralo što moram da naznačim da igram meč bez hendikepa.Arena je jedno vreme imala 4 kvotara. Onda ih je Miki horoskop napustio. Peda radi NFL i još po nešto.

Link to comment
Meridijan je gori od Mocarta. Kakav je Atlantik?
Imas i u Atlantiku online kladjenje, pa mozes da proveris. desava se da imaju bolje kvote od bilo koga, ali i da imaju najize nevezano za igru.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...