Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Posto sam bio na nekoj slavi, ostao sam budan dovoljno da pogledam malo Smiceka i ovog Vilijamsa. Otprilike se igra u skolskoj sali pred 7-9 ljudi u publici, a kvalitet tenisa nije mnogo bolji od onoga sto sam ja igrao sa drustvom kad smo isli da prangijamo tenis par meseci nakon sto je u Mitrovici otvoreno ovih 4-5 terena. Ovaj moj ce dobiti ali cu definitivno da nastavim da igram ove pavijane samo za sitne pare, nikako za jace.Sok ce prebiti bilo koga od ove dvojice u finalu, to je cist zicer.

Edited by Zli Gli
Link to comment

U tenisu je lova. Sva trojica rutinski po 2:0, iako je pre meca kvota na Violu skocila na 1.9 a on prebio tog nekog japanskog klinca za kojeg sam sinoc prvi put cuo, cak bilo 6:0 u prvom setu. Oklahoma isto rutinski ali na Hjuston - Portland palo 236 poena pa sam ga kvalitetno izduvao :D

Link to comment

Dodjose oba NBA para kod mene, ostalo propast ziva.Kada ne odigram overe, dodje gomila. :isuse:FudbalArsenal 3+Everton w2Dortmund 1Man City 1Bayern 2Barsa 1Real 1Barsa 3+Real 3+Man Utd 2, tim 2+Dumbarton 3+Cardiff tim 1+Blackburn tim 1+Crawley tim 1+Gillingham tim 1+Fleetwood tim 1+Prevacivacki:Arsenal 3+Man City 1Bayern 2Man Utd tim 2+Barsa 3+Real 1

Link to comment

Pretpostavio sam da ce fix biti kilav, nakon sto je Arsenal dosao 7+. :sleep:Everton gubi od Readinga. :isuse:Na ovo sa Realom i Barsom, da jos dodam:FudbalCatolica 3+Colo Colo 3+NBAMemphis 2San Antonio 1Miami dop>197.5

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...