Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Imas i u Atlantiku online kladjenje, pa mozes da proveris. desava se da imaju bolje kvote od bilo koga, ali i da imaju najize nevezano za igru.
Vidi druze veoma si bezobrazan! Dobro znas da sam Crnogorac-gotovan, a ti me saljes da koristim google i trazim kvote. I druga stvar, Tas, Mocart i Balkanbet su mi blizu kuce i moras da mi kazes kakve su kvote u Tasu. Mada po enterijeru vidim da su krs...
Link to comment

Cim ja krenem sa dablovima, nema tu ni meo. :isuse:Na Realu sacuvah pare, jer bih ga inace odigrao jako.Trapava Oklahoma 4 minuta ne moze da da kos.Matine:Barsa B 3+Magnitogorsk 6+Ajax 3+Roma 3+

Edited by Miljenko
Link to comment

Jos je i dobro ispalo, sto nisam bio u prilici da odigram jace. Roma samo 1 gol. :isuse:Samo skromni vecernji tiket:Leverkusen 3+Barsa 3+Cincinnati 1Denver 2San Antonio 2

Edited by Miljenko
Link to comment

Pa red je bio da dobiju jednom na strani. Mene ispostovali sinoc Milan 1x, Netsi, Seltiksi jedva i delimicno Siksersi... delimicno jer mi je prosao samo 1 a ne i H1 na -4, jer su ispustili prednost na kraju i masili neka bacanja tako da je dosao samo manji tiket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...