Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Ja imam tri dvojke - PAO, Makabi i njih. Ako mi ove dve propadnu, ima da zveknem malo jace na njih. Ogavni su i raspadaju se, igraju protiv odlicnog i omiljenog mi Memfisa... ali moraju nekad nekog pobediti na strani + je kvota 2.40.

Link to comment

Svidja mi se sto si igrao protiv Cantua na koji je svaki seljak tovario danas, cak i po gadljivih 1.60 :isuse:kvota ti je krs, bilo i 2.8, sad ima 2.7

Edited by Feindouno
Link to comment
Jes da se ne kladim skoro uopste na fudbal vise ali za Zokija jedan :Hail:
Hvala Zli, kralju čelendžera!! :Hail: :DNego, igrao bih Šarlot under & Toronto 2, može li?! Tu pre svega mislim na Toronto, vuče me 2,3 na njih?! :unsure:
Link to comment

Nalupao sam a onda pogledao neke ranije duele i tradicije™, ne djeluje toliko lose al siguran sam da ce bar 2 da prodaju... recimo Dortmund nece dobiti uopste, United 3-1 ili tako nesto...Svakako ima value, narocito u nekim tvrdjim™ ligama poput francuske.

Link to comment

San Antonio dobio nekako, Lakersi kilave i dalje. Korektan dan.Man Utd 1Bayern 1Everton tim 2+Vallecano 3+PSG 1Arsenal w2Middlesbrough gg1Crawley gg1Cardiff tim 1+Blackburn tim 1+Sheffield Utd tim 1+Crawley tim 1+Gillingham tim 1+Port Vale tim 1+Fleetwood tim 1+Prebacivački:Man Utd 1Everton tim 2+Arsenal w2Bayern 1Vallecano 3+PSG 1

Link to comment

Moglo je i bolje. Dva gg1 tiketa lose povezao(na oba dosao po jedan par).Vecernji deo:Fudbal:Real 2Benfika 1NBAOklahoma 2LA Lakers doh2(+1.5)Milwaukee doh1(+0.5)Miami dop>192.5Prebacivacki:Real 2Benfika 1Oklahoma 2LA Lakers doh2(+1.5)Miami dop>192.5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...