Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Evo gledam neki strim, uspeo sam za sad da prepoznam jednog od brace Lavinovic i ovog crnca Dzabera. Dakle, neko te je sjebao sa tom informacijom a ovi vode 12:29 vec na pocetku druge, mada mozda i dodje H1 do kraja.
Da, gledam i ja na bet365. Unistise ih
Link to comment

padnem ova govna od Rytasa -8.5 tako sto su napravili 15 razlike u 4/4 i prestali da igraju. Na kraju su imali sut za +9, promasili, uhvatili loptu i odigrali napad koji je zavrsio Radosevic sutem za 3 :isuse:Fuj govna raspala!

Link to comment

Kakav fail na ovim litvancima.Sutra igra Buducnost protiv Spiroua( i Fantazija) u Belgiji, koji se izgleda bas raspada. Vec neko vreme igram protiv njih.

Edited by sancho
Link to comment
na manu 3.5 protivu galatasmajsera :o :huh::unsure::blink:
Vec su obezbedili prvo mesto u grupi i grace sa tzv. drugim timom. E sad, pitanje je ko je drugi tim, posebno u sredini. Ali nece igrati Rooney, RVP, Rio i tako ti.
Link to comment

"Travelling squad: Sam Johnstone, Anders Lindegaard; Rafael, Alexander Buttner, Phil Jones, Tom Thorpe, Marnick Vermijl, Scott Wootton; Michael Carrick, Davide Petrucci, Larnell Cole, Tom Cleverley, Darren Fletcher, Anderson, Nick Powell, Ashley Young, Ryan Tunnicliffe; Javier Hernandez, Joshua King, Danny Welbeck, Federico Macheda."Ocekivano...p.s.

Vuce me X na Sunka-Stoke jos od pre ovog kola... A nijedan X u medjuvremenu ne dodje...
:fantom:
Link to comment

Za Romu se razmisljah 3+ ili tim 2+ i odabrah pogresno. :lolol:Ali, sva 3 promasena NBA para, i to u fixu... :blink:HokejDynamo 1Dornbirner 6+Innsbruck 6+FudbalBarsa 2Shakhter 2Benfika 1Colo Colo 3+, 5+NBALA Lakers doh1(-3.5)Prebacivacki:Dynamo 1Innsbruck 6+Colo Colo 3+Barsa 2Shakhter 2

Edited by Miljenko
Link to comment

Za pocetak, da oprobamo preciznost od kladionica otpisanih:clip57.jpgVelike kvote, pa je red da se simbolicno proba, iako uz sastav Mancestera, formu Celsija i ubojitost Spartaka i Seltika samo molitve i svevisnji mogu pomoci. :D

Edited by Nesh
Link to comment

1 20.11. 18:00 X 3.35 Bate Borisov Lille 2 20.11. 18:00 4-6 2.40 Spartak M. Barcelona 5 20.11. 20:45 X-1 4.80 Galatasaray Man.Utd 6 20.11. 20:45 1 1.85 Juventus Chelsea Broj parova: 4 Broj kombinacija: 1 Min. kvota: 71.39 Maks. kvota: 71.39 Bonus: 0.00 Min. dobitak: 7,139.52 Maks. dobitak: 7,139.52

Link to comment

Igracu dvojku u glavu na United. Ne interesuje me sastav i motivacija uopste. Gledao sam Galatu skoro u prvenstvu i ljudi ne znaju nista. Ova dvojka @ 3.75 je jedna od najskandaloznijih kvota koje sam u zivotu vidio.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...