Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam gledao bas pazljivo, no videh 3 njihova takva promasaja vec. Kada treba da strepim za 2+, na ovako nekom mecu, stvarno je smor.:dry: 

Konacno.

Edited by Miljenko
Link to comment

2/4 (fudbal 2/2, MLB 0/2), prosao je bejzbol tiket (KBO 3+ kvota, uz dve odlozene utakmice). Fudbal se uklopio fino. Stoji kvota 1 za Kolumbiju, no zato i koristim vinere. Ukrajina i Belgija tesno dobijaju; Holandija i Brazil na vreme sa golovima. Sa MLB mecevima sam ponovo upao u seriju loseg povezivanja, mada ni rezultati nisu spektakularni. Colorado me je ponovo oborio, ovog puta protiv top startera Brewersa. Tampa je ispustila 5-2 prednost, u sestom iningu, te nisu vredeli uhvaceni San Francisco i LA Angels. Siri MLB tiket je ponovo bio blizu, pad na jednom paru za finu kvotu. Bilans blizu nule, no sigurno ocekujem vise.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Croatia-Czech Republic w1

England-Scotland 2+

 

Chile-Bolivia 3+

 

Kvote 2.03 i 1.60.

Kao i prethodnih dana, dva EURO para i jedan mec sa Copa America, koji bi trebao doneti golove.

 

 

MLB

 

Colorado-Milwaukee 2 (Senzatela-Burnes)

Arizona-LA Dodgers 2 (Smith-Bauer)

 

Baltimore-Toronto 2 (Zimmermann-Ray)

Atlanta-St. Louis 1 (Fried-Carlos Martinez)

 

Kvote 2.13 i 2.45.

Senzatela je 1-0, 2.40 ERA, 1.40 WHIP, na 3 starta protiv Brewersa. Burnes, 1-1, 9.00 ERA, 1.83 WHIP, na 4 nastupa protiv Rockiesa. Ukupno, Senzatela, 2-7, 4.86 ERA, 1.42 WHIP; Burnes, 3-4, 2.27 ERA, 0.85 WHIP. Poslednja 3 starta, Senzatela, 1-2, 4.58 ERA, 1.32 WHIP, 19+ ininga, 15 Ks i 2 walks, jedan dopusten HR; Burnes, 1-0, 2.12 ERA, 1.41 WHIP, 17 ininga, 28 strajkauta i 5 walks. Ucinak timova, Colorado 5-5 (4 vezane pobede), Milwaukee 5-5 (4 vezana poraza). Serija, 1-0 za Colorado.

Smith je 1-1, 4.09 ERA, 1.36 WHIP, na 4 nastupa protiv Dodgersa. Bauer, 1-1, 2.91 ERA, 0.83 WHIP, na 3 starta protiv Arizone. Na nivou sezone, Smith, 2-2, 3.61 ERA, 1.31 WHIP; Bauer, 6-5, 2.64 ERA, 0.95 WHIP. Aktuelni nastupi, Smith, 0-1, 4.40 ERA, 1.19 WHIP, 14+ ininga, 16 Ks i 6 walks, 3 rivalska HR; Bauer, 1-2, 4.74 ERA, 1.42 WHIP, 19 ininga, 20 strajkauta i 7 walks, 4 dopustena HR. Trend od 10 utakmica, Arizona 0-10, LA Dodgers 7-3. Sezonska serija, 4-0 za Dodgerse.

Zimmermann nije nastupao protiv Toronta. Ray je 1-1, 6.52 ERA, 1.96 WHIP, na 2 starta protiv Oriolesa. Za sada, Zimmermann, 4-4, 4.83 ERA, 1.47 WHIP; Ray, 4-2, 3.45 ERA, 1.11 WHIP. Pogled unazad, Zimmermann, 2-1, 3.94 ERA, 1.31 WHIP, 16 ininga, 17 Ks i 7 walks, 2 protivnicka HR; Ray, 2-0, 2.45 ERA, 1.09 WHIP, 18+ ininga, 32 strajkauta i 5 walks, 2 primljena HR. Odnos pobeda i poraza, Baltimore 2-8 (8 vezanih poraza), Toronto 3-7 (4 vezana poraza). 

Fried, 1-0, 0.00 ERA, 1.04 WHIP, na 2 nastupa protiv Cardinalsa. Martinez, 3-1, 3.90 ERA, 1.43 WHIP, na 11 nastupa protiv Bravesa. Dosadasnji deo sezone, Fried, 3-4, 4.62 ERA, 1.44 WHIP; Martinez, 3-7, 5.82 ERA, 1.25 WHIP. Tri starta unazad, Fried, 1-2, 4.60 ERA, 1.34 WHIP, 15+ ininga, 15 strajkauta i 4 walks, 2 dopustena HR; Martinez, 0-3, 13.11 ERA, 2.06 WHIP, 11+ ininga, 14 Ks i 6 walks, jedan primljen HR. Forma timova, Atlanta 4-6, St. Louis 4-6. Serija, 1-0 za Atlantu.

 

Siri MLB tiket, Cleveland 2, NY Yankees >9.5, Minnesota >7.5, Houston 5I <5.5, Boston 2, LA Angels >8.5, San Francisco 1, Tampa 2, San Diego 1. Kvota 102.79.

 

NBA tiket, Atlanta >214.5, Utah >212.5. Kvota 2.16.

Link to comment

Ajde sto protiv Engleza nisu mogli da se povezu, no danas sam od komsija ocekivao vise. Ofanzivni deo tima im je prilicno dobar, a oni se stalno muce sa golovima.

Link to comment

Ja sam igrao na njih, teske su noge....:dry:

Sad opalih neki sitan X uzivo, pa il ce da se vade il mogu da razmisljaju o pakovanju...mada mozda i 3 boda u nekom raspletu bude dovoljno za prolaz, da sad ne prebirem po drugim grupama...

 

EDIT: Opa, odmah sledi reakcija - 1:1...:D

Edited by Nesh
Link to comment

Bas je losa realizacija na ovom prvenstvu. Englezi se ni protiv Hrvata nisu proslavili, no ovo je jos gore, posto je protivnik dosta slabiji. Meh, jos jedno 0-0 poluvreme; ukljucicu se ako neko povede.:dry:

Link to comment

Bez Italijana i Belgijanaca, prvenstvo je užasno. Igranje lajv isto nema mnogo smisla, primer je danas utakmica sa Česima i susjedima.

 

Loša realizacija je bila i 2016, tako da ovaj trend ne iznenađuje. Stalno treba ponavljati da su se prvenstva nedavno završila, COVID period i da svi će igrati racionalno i na rezultat...

Link to comment

Tja, nisu morali ni da igraju onda. Predosadno za gledanje. Dobro je da sam uopste u plusu na fudbalu, na nivou meseca, sa ovakvom efikasnoscu.

Edited by Miljenko
Link to comment

Englezi ponovo kilavi, samo sto danas nisu dobili. Imas za klasu-dve bolji tim I odigras 0-0. Meni to nikada nije bilo jasno, bar kada je o fudbalu rec. Nadam se da ce Chile-Bolivia biti bolji mec.

Dobro je sto ne gledam utakmice, gde je poluvreme 0-0 (na ovom prvenstvu je to cesta pojava).

Edited by Miljenko
Link to comment
11 minutes ago, Miljenko said:

Englezi ponovo kilavi, samo sto danas nisu dobili. Imas za klasu-dve bolji tim I odigras 0-0. Meni to nikada nije bilo jasno, bar kada je o fudbalu rec. Nadam se da ce Chile-Bolivia biti bolji mec.

Dobro je sto ne gledam utakmice, gde je poluvreme 0-0 (na ovom prvenstvu je to cesta pojava).

 

Pobedis, budes prvi u grupi i ides na drugog iz grupe FRA, GER, POR, HUN...:D...ili igras nereseno sa Skotskom i Ceskom, drugi si u grupi i nemas posla sa inkriminisanom trojkom....:dry:

Ne verujem da su se Englezi rukovodili ovom prostom logikom, ali stvarno, treba da se muce da budu prvi i onda kao nagradu dobiju nekog od glavnih favorita na prvenstvu...

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...