Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

0/3 (fudbal 0/1, hokej 0/2). Na fudbalu cak dva promasaja, na onakvom zicer tiketu. Da nije pao Bolivar, docekao bi me Man City. Nakon 1-1 na poluvremenu, ocekivao bih 3+ u 100% situacija. Hokej nisam dobro uklopio, taman po promasaj, na oba tiketa. Under na Slovacima je povece iznenadjenje. Prelazi vec u tradiciju, da cim odigram za nijansu jace, ne dodje nista ili skoro nista. 

Minimalni ulozi (ispod njih u ovom slucaju, posto nemam para za bacanje, kada je trend ovako los).

 

 

Fudbal

 

Bayern-Wolfsburg 3+

PSG-Lorient 2+

Barcelona-Real Sociedad 2+

 

Juventus-Atalanta 2+

Inter-Napoli 2+

Hoffenheim-Leipzig 2+

 

Kvote 1.64 i 1.65.

Jedna totalno ziheraska varijanta. Samo Bayern 3+, ostalo oprezno.

 

Prateci tiket, sve 2+, Ajax, Bologna, Paderborn, Bayern II, Leicester, Leeds, Liverpool, The Strongest, Horsens, Molde, Zvezda, Monaco, LASK, Salzburg. Kvota 6.26.

Link to comment

Ovi siri tiketi ne mogu ni prvi par da prezive.:rolleyes:

Stvarno ne kapiram da mi u nasoj ligi ne mozemo do 2-3 gola protiv vecine ekipa. Citam komentare na odgovarajucem topiku, kako je plus sto nismo primili gol, a ja bih sugurno pre video 6-3, nego ovu dosadnu 1-0 pobedu. Uvek kazem, tvrdi i neefikasni fudbalski mecevi (jedino je bejzbol mozda izuzetak), nece povecati gledanost, ma koja liga bila u pitanju.

Link to comment

Ladno su blokirali pristup sajtovima stranih kladionica. Negde pročitah da je mts blokirao i rekoh daj da probam kad ne može ni sa oriona. Prvo su blokirali da ne može da se uplati našim karticama, sad ovo. Jbna severna koreja.

Link to comment

Ja na benchmarku pročitao da mts blokira i onda probao i nijedan sajt ne mogu da otvorim (bet365, nordic, willhill) sa oriona a preko vpn (konkretno probao Austriju) radi sve normalno. 

Link to comment

1/2 (fudbal 1/2). Dosta glupavih rezultata i sinoc, no bar se uklopio jedan tiket. Inter i Napoli odigrase kukavicki mec, a ni Hoffenheim i Leipzig nisu odusevili. Bayern taman 3 komada; PSG 2, takodje koliko je i trebalo; Juventus i Atalanta isto ulaze u 2+. Barsu sam mogao sire odigrati (kada igraju kod kuce, stvarno je kukavicki ne probati 3+, sa ovim dobrim kvotama). I dalje u minusu, no krenuce i NBA sledece nedelje, pa se nadam boljem ucinku (NHL nece krenuti pre polovine januara, smrc; ako sam na nesto naviknut, to je gledanje NHL meceva za NG).

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Bolivar-Blooming 3+

Nacional Potosi-Guabira 3+

 

San Jose-Always Ready 3+

 

Jorge Wilstermann-Real Potosi 3+

 

Kvote 1.58, 1.34 i 1.40.

Sa povezivanjem nisam sjajan, tesko je naci preko dva meca za tiket, cak i za 2+. Bolivar je 1.20, pa sam bio primoran da napravim dabl, no ostalo je otislo kao singl, uz nadam se dovoljan procenat.

 

Prateci tiket, Club Brugge 3+, Roma 3+, Aston Villa 2+, Man Utd 2+, Braga 2+, Brondby 2+. Kvota 4.79.

 

 

NFL

 

LA Raiders-LA Chargers P>20.5

 

Kvota 1.37.

Samo jedan mec danas, a posto nisam imao zgodnu stvar za kombinovanje, a kvota je preko 1.30, odigrah singl.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Fehervar, Graz, Kolner, Storhamar, Oskarshamn, Rogle, Grenoble. Kvota 4.99.

Link to comment

Kakva vam je situacija sa bet 365? Ja hteo da se reigstrujem pre par godina, bio bonus na prvu uplatu, a minimum bio 5oera. Ja hteo zbog prenosa svih mogućih tekmi ali mi branio zbog lokacije. Tad sam bio na MTS netu, otkako sam prešao na SBB nisam ni pokušavao pošto smo i ovde pisali da je zabranjeno online kladjenje kod stranih kladionica.

Link to comment

3/4 (fudbal 2/3, NFL 1/1). Kod Bolivijaca je naravno palo nesto, cim sam odigrao samo njih. Sto je najgore, nije bilo nijednog bonus tiketa, na cak cetiri meca (uglavnom 6+ i 7+), sto je kod njih retka pojava. Nacional Potosi je dosao 0-1, nakon 40+ suteva, od toga 20+ u okvir gola (ovde treba neki smajli sto se krsti obema rukama:D). NFL rutinski.

Minimalni ulozi (polovina njih u stvari, posto i dalje kladionice ne rade tokom vikenda).

 

 

Fudbal

 

Union Berlin-Dortmund 3+

 

Kvota 1.70.

Fali par igraca kod Dortmunda i dalje, no ne kapiram svejedno ovako visoku 3+ kvotu (ja sam od onih igraca koji obicno preskacu, kada im je nesto sumnjivo).

 

Prateci tiket, Man Utd U23 3+, Zvezda 2+, Hull 2+, Arsenal U23 3+, Anderlecht 2+, AZ II 2+, MVV 2+. Kvota 4.27.

 

 

Hokej

 

Eisbaren-Bremerhaven 5+ (OT&SO)

Landshut-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

 

Frederikshavn-Aalborg 5+ (OT&SO)

Stjernen-Valerenga 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.46 i 1.60.

Povezah par hokeja u nekoj skroz opreznoj varijanti; samo totalno verovatni mecevi, a i to svega 4 komada.

 

Siri hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Trinec, Slovan Bratislava, Salzburg, Herlev, Kassel, Kaufbeuren, Bad Nauheim. Kvota 4.35.

 

Kakva je kosarkaska EL sa poenima? Vidim da su utakmice dosta efikasnije nego pre 3-4 godine. Vredi li tu igrati pluseve? Probah ovih danasnjih 6 parova, na najnizim granicama, mada nemam pojma kakva je koja ekipa, a ni sastavi timova mi ne znace nista.

Kod NBA znam gde je koja zvezda, no tamo svi trpaju, pa i nije previse bitno.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

3/3 (fudbal 1/1, hokej 2/2), prosao je kombo tiket (3+ kvota). Union Berlin i Dortmund nisu efikasno otvorili mec, no nekako padose 3 gola. Hokej se uglavnom rutinski uklopio (Eisbaren prolazi u poslednjem minutu). Lagodan dan. Jedini minus je mala uplata, koja je dodatno snizena, posto sam igrao preko racuna (da ne bih sve ispucao prvog dana).

Minimalni ulozi (ovo su standardne vrednosti minimalnih uloga).

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Bolivar 3+

 

Barcelona-Valencia 3+

 

Molde-Sarpsborg 3+

Bodo/Glimt-Viking 3+

 

Leverkusen-Bayern 3+

 

Monchengladbach-Hoffenheim 3+

 

De Graafschap-Utrecht II 3+

Leipzig-Koln 2+

 

Kvote 1.39, 1.36, 1.54, 1.34, 1.40 i 1.58.

Povezivanje mi cesto ne ide sjajno, pa razbih na singlove vecinu stvari. Na Bodo/Glimt je 3+ oko 1.15, te je tu spajanje bilo neizbezno. 

Prva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 2+, Wimbledon, Plymouth, Swindon, Leyton, Newport, Bolton, Torquay, Eastleigh, Basford, Notts County, Farsley, Dover. Kvota 8.04.

 

 

Hokej

 

Mannheim-Nurnberg 5+ (OT&SO)

Graz-Fehervar 5+ (OT&SO)

 

Kvota 1.54.

Tanka ponuda na hokeju, pa i nije bilo tesko odabrati odgovarajucu kombinaciju.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...