Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Taman sam iskulirao vanredno kolo i konstatovao da mi prija da se ne stresiram, al ne vredi. Subota me ubi. Mislim da treci put padam RBL ove sezone. Bitno da su nama™ utrpali 3 komada :dry:

 

image.png.7ce565538a41cd4da665f1e07056f335.png

Link to comment

5/7 (fudbal 5/6, hokej 0/1), prosao je i NFL dabl odigran kasnije tokom dana (kvota oko 1.6), kao i kombo tiket (3+ kvota). Fudbal je bio prilicno traljav, no nekako se uklopila vecina utakmica, makar za 3+. Hoffenheim prolazi nakon preokreta; Leipzig neverovatnih 0-0, pa nije vredeo De Graafschap; Bayern tesno, u zavrsnom minutu nadoknade vremena; Barcelona rutinski; LA Paz derbi dobija The Strongest sa 2-1, kasnim golom; cak su i Norvezani bili problematicni, posto je Bodo/Glimt usao u 3+ u 89. minutu. Bukvalno nijedan bonus tiket (uglavnom 6+ i 7+), na cak 7 meceva koje ispratih sa 3+. Hokej je iznenadjujuce pao, Graz i Fehervar dadose samo jedan gol (a i taj u poslednjem minutu utakmice). NFL mi je bio sumnjiv (Denver pre svega), te ga odigrah sitno, dosta kasnije. Imao sam gomilu bonus tiketa, pa je bilans bio oko nule na kraju.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Wolfsberger 3+

Den Haag-Ajax 3+

 

Always Ready-Jorge Wilstermann 3+

 

Oriente Petrolero-Real Potosi 3+

 

Excelsior-Cambuur 3+

Man Utd-Leeds Utd 3+

 

Inter-Spezia 3+

Atalanta-Roma 3+

 

Kvote 1.45, 1.44, 1.40, 1.88 i 2.17.

Oko NG ce Bolivijci biti glavna zanimacija, posto je PL slabo pogodljiva, te su i danas zavrsili u jacoj grupi, uz par drugih stvari. Italijani su stagnirali nakon odlicnog otvaranja sezone, no ipak opreznije ispratih ekipe koje standardno igram. Man Utd probah, mada i tu bez zaletanja sa ulozima, upareno sa derbijem iz Holandije 2.

Prve 3 stvari su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Ingolstadt-Schwenninger 5+ (OT&SO)

Crimmitschau-Bietigheim/Bissingen 5+ (OT&SO)

Kaufbeuren-Kassel 5+ (OT&SO)

 

Slovan Bratislava-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Detva-Banska Bystrica 5+ (OT&SO)

Trencin-Nitra 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.93, 2.06.

Nemce stavih na jedan, Slovake na drugi tiket.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

 

NFL

 

Atlanta-Tampa P> 18.5

New Orleans-Kansas P> 19.5

 

Kvota 1.61.

Na kraju sam se morao ograniciti na jedan NFL tiket, mada to i nije bilo previse tesko, posto mi se par 20+ granica nikako nije dopalo (mozda neka padne do pocetka).

Kombo tiket.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Oko NG ce Bolivijci biti glavna zanimacija

 

Bolivija završava 31. decembra, ludačkim tempom: 98 tekmi za 32 dana! Igra se sa max. dva dana pauze, često i sa jednim (danas pa prekosutra opet, dva dana odmora pa ponovo).

PL bi se ugasila da igraju ovako :happy:. Btw, čini mi se da malkice posustaju, i po golovima i po kartonima. Iako važe za ligu gde favoriti dobijaju, iznenađenja su sve češća.

Link to comment

Ne mogu da izvedu isti tim, nakon samo 2-3 dana pauze i tako dve nedelje uzastopno. Cim vidis neke vece kvote za golove kada igraju The Strongest i Bolivar (obicno preko 1.5), to je bolje ne dirati. Videcemo da li ce ispostovati izbacen raspored. Ovo je nemoguce fizicki izdrzati na prvi pogled.

Edited by Miljenko
Link to comment

Da, tacno. Oni jedini nisu nastavili, kada su Brazil i vecina JA liga uveliko igrali. Onda ce kombinovati omladince. Morace se pratiti gde padnu kvote za golove (recimo 3+ oko 1.20). To je obicno znak da jedan tim izvodi rezerve (ako je random mec u pitanju). 

Pod uslovom, da svega toga bude u ponudi.

Krece i NBA za dva dana, eto zgodne ocije za overe. NHL i dalja planira 13. januar kao pocetni datum i sezonu od 56 utakmica (timovi iz Canade u posebnoj diviziji, to treba videti).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...