Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Bayern se takodje obrukao. Nakon prelakog CL meca, ocekivao sam mnogo bolje izdanje. Da Union Berlin ima krstenog spica, rutinski bi dobili ovo; lik je promasio cistu kontru, pa puta tri.

Od 6 zavrsenih utakmica, promasio sam 4 i to 2 na 2+.:laugh:

Kao i obicno, ispucam pola budzeta (u ovom slucaju vise), pre nedelje i NFL utakmica.

Link to comment

Jadni oni; vecina stalno izvodi kombinovane sastave u CL. Ovi u Berlinu su promasili 10 zicera, minimum.

I ja se drzim minimalnih uloga, posto subotom mogu proci dobro, samo kada su NBA, NHL ili MLB sezona u toku.

Link to comment

Jeste zamorno, kada retko kada nesto i dodje kako treba.

Bar ce krenuti NBA, za manje od dve nedelje. Oni su obicno prilicno efikasni (to je jedina kosarka koju pogledam uopste). NHL je jos u fazi pripreme (planiraju preraspodelu divizija).

Utesno je sto necu biti sutra u prilici da odigram jace, i da se dodatno nerviram.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment
27 minutes ago, Skyhighatrist said:

Sorry, al' smešno mi, bilo 4, al' šuta u okvir... :lolol:

 

Najsmornija utakmica koju sam skorije gledao... generalno što se golova tiče, loš dan... Ajaks vadi, kao i uvek :rolleyes:

Link to comment

0/3 (fudbal 0/3). Jedan od onih dana, kada ne dodje nista. Kao sto sam pomenuo, od 8 utakmica, pogodih samo 3, pri cemu su individualne kvote bile standardno niske. Bayern 1-1, u utakmici sa gomilom zicera, gde je Union Berlin prednjacio sa promasajima. Mainz 0-1, izgleda da treba igrati samo ovih par top timova. Biser je treci tiket, gde nije dosao nijedan par; Chelsea i Man Utd po 2+, Cambuur 3+, nada. Eventualno sam mogao provuci neki skraceni tiket na hokeju (4 para, recimo). Nije bilo pomoci ovde. Utesno je jedino sto nisam odigrao jace.

Minimalni ulozi (nakon loseg ucinka tokom prethodna dva dana, morao sam i danas odigrati minimalno).

 

 

Fudbal

 

PSG-Lyon 3+

Salzburg-LASK 3+

 

Barcelona-Levante 3+

Leverkusen-Hoffenheim 2+

Cagliari-Inter 2+

Zvezda-Backa 2+

 

Kvote 1.97 i 1.77.

Dabl lici da nema gde da pusti; dve derbi utakmice i hrpa golova nadam se (nakon juce i prekjuce, samo dva 7+ meca bi bila zadovoljavajuca). Barsa kod kuce je ubedljiva, dok ostalo ispratih opreznije.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, sve 2+, Rangers, Rapid Wien, Atalanta, Napoli, Celtic, Villarreal, PSV, Liverpool, Brondby, Molde, Nacional Potosi, Twente, Leicester, Arsenal, Milan. Kvota 12.70.

 

 

NFL

 

Tampa-Minnesota P>20.5

Miami-Kansas P> 19.5

 

Detroit-Green Bay P>21.5

LA Chargers-Atlanta P>20.5

 

Kvote 1.75, 1.96.

Probrah dve kombinacije za veceras, taman odvojeno po terminima. Bonus su i solidne kvote.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Siri NFL tiket, Carolina PH1(+3.5), Chicago PH1(+6.5), Cincinnati P>15.5, Jacksonville P>19.5, Seattle P>17.5, LA Raiders PH1(+7.5), Philadelphia PH1(+10.5), Pittsburgh P>18.5. Kvota 7.76.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Frederikshavn, Michalovce, Salzburg, Lausitzer, Liptovsky Mikulas, Kaufbeuren, Landshut. Kvota 4.43.

Link to comment

Eto, ne odigram 5 nego 4 i opet pušiona. Inače baš prolazim kroz svoju "analizu", obično mi je novembar i početak decembra bio dobar, valjda prodje ono uigravanje na početku u leto, pa onda one 2 duge pauze oko repki septembar i oktobar/novembar i onda se taman favoriti naštimuju da spakuju fini niz od 10tak pobeda za redom. Ove sezone je korona i to upropastila.

 

image.png.bc4211667371f61685c2c10ab9e0ceb0.png

Link to comment

Meni je novembar tradicionalno najgori mesec za igru. Fudbal obicno ne dolazi nikako. Krene lose vreme, otezani uslovi za igru, dok NHL udje u drugi mesec, pa su rezultati promenljivi. Ove godine se sve istumbalo. NHL kasni, kao i NBA (mada tu nisam sjajan). MLB je imao skracenu sezonu. Na fudbalu sam retko u plusu, na duze staze, no ove sezone je to apostrofirano. Dovoljno je videti rezultate ove nedelje, gde su dva dana bila korektna, a ostalo nemoguce za uhvatiti (ni prosla nije bila bolja). 

Na golovima, gde ne zavisim od jednog tima, ocekujem dosta lakse prolaze u odnosu na fiks (nevezano za sport).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...