Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal danas tu i tamo (ide i jedan duzi 2+ tiket), pored dva osnovna. NFL zato sve gore dolazi. Kansas ce nekako doci, no na Tampa-Minnesota revija glupih situacija (lik iz Minnesote masi 3 FG, kao da se igra u Wisconsinu, ili negde gde je snezna oluja).

Da, promasio je i ekstra poen, pa mi sada ni TD ne igra.

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakav prolaz na Tampi, neverovatno.:D 

Brady baca Hail Mary u end zonu, sekundu pred poluvreme, i sudije sviraju ometanje hvataca i cap FG za izlaz (Kansas zabio TD za 14-10).

Krenem da bacim tiket, pa se setim da sam igrao online. Zatim uzmem da zaokruzim prolaz, ponovo isto. Kvare mi zadovoljstvo, kada nemam papir.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Kakve mrljave utakmice u vecernjem terminu, na fudbalu. PSG igra uzasno sporo, plus je ovom retardu Mbappe na klupi, dok ga Lyon ne bi dao ni na prazan gol. Barsa isto bez golova, a bonus je Arsenal gde cekam 2+, za 12+ kvotu.

Ipak 1-0 Lyon.

Edited by Miljenko
Link to comment

Prerano sam se ponadao za fudbal. Barsa 1-0, nakon cini mi se 13 suteva u okvir gola (tu bih ocekivao 5 komada minimum). PSG ocajan, Lyon metiljav u zavrsnici. Arsenal oborio lep siri tiket.

Cini se da ce proci i drugi NFL tiket, dovoljno samo za pokrice 2/3 uplate.

Katastrofalan vikend (jos gori od proslog, zbog vece uplate).

Link to comment

Kakva je maxbet kladza?

Jel kod njih za nfl i kosarku racunaju produzetke?

 

Selim se iz soccera,sramota je sta rade sa live igrama,bukvalno ne otvaraju tekme za igranje uzivo.

 

Ako ona ne valja,dajte neku drugu a da nije mozzart ili meridian.

Edited by Bogotac
Link to comment

I ja sam najavio selidbu iz Mozzarta al čim me je prošao bes ohladio sam se. Kreteni ne mogu da obezbede normalnu količinu lista, ako ne pokupiš posle otvaranja možeš da se jebeš. U petak sam pokušavao da uplatim novac na račun i celo popodne nije moglo (hvala bobu spaslo me pada na Lic :laugh:). Bitno je da su nam ukinuli ino online kladze, govnari.  

Link to comment

2/4 (fudbal 0/2, NFL 2/2). Ako sam ocekivao da ne moze gore od subote, sto se fudbala tice, juce su me lagano opovrgli. Cekah na tri razlicita tiketa, PSG 3+, Barsu 3+ i Arsenal 2+ i nista ne dodje. Sta ti ljudi igraju i zasto, nije mi jasno. PSG sam gledao i tu je trener retard (taman za nas Man Utd, posto se pise da ce kod nas:rolleyes:). NFL taman kako treba, uz izuzetno tesan prolaz na Tampi. Retko los vikend. Na fudbalu u intervalu petak-nedelja, 0/7 bilans (ne secam se da se tako nesto ikad desilo); hokej 1/2, NFL 2/2.

Taman kada usledi pauza, krenuce NBA, gde se nadam da nece skrtariti sa poenima.

Minimalni ulozi (u stvari polovina od njih, no da ne sitnicarimo).

 

 

Fudbal+hokej

 

Nottignam Forest U23-Birmingham U23 3+

Graz-Innsbruck 5+ (OT&SO)

 

WBA-Wolves 3+

Sunderland-Norwich 2+

Everton-West Ham 2+

Derby-Brighton 2+

 

Kvote 1.57 i 1.66.

Danas totalni wild card. Hokej mozda i ne toliko, no PL2 i razvojna liga to sigurno jesu.

Link to comment

2/2 (fudbal+hokej 2/2, uz jedan odlozen par), Wolves U23 je dosao 6+, a prosao je i kombo tiket. Kada se nisam nadao previse, sve je doslo manje-vise lagano. U23 mecevi bez problema (Nottingam odlozen). Hokej rutinski prolazi, na pocetku druge trecine. The Strongest nisu bili ubacili na vreme (7-0 dobise, mada su kvote za bonuse bile minorne, 3+ i 5+, za 6+ i 7+), pa i nisam propustio previse, sa malim ulozima. Nadam se da je ovo znak boljeg trenda.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

Man City-WBA 3+

Werder-Dortmund 2+

Benevento-Lazio 2+

Aurora-Bolivar 2+

 

Kvota 2.09.

City lici na siguricu, dok ostalo ispratih skroz oprezno.

 

Prateci tiket, sve 2+, Monchengladbach, Hamburger, Excelsior, Plzen, Torquay, Notts County, Crewe, Doncaster, Oxford, MK Dons, Portsmouth, Burton, Cheltenham. Kvota 12.34.

 

 

Hokej

 

Kaufbeuren-Crimmitschau 5+ (OT&SO)

Landshut-Heilbronner 5+ (OT&SO)

Stavanger-Gruner 5+ (OT&SO)

Narvik-Stjernen 5+ (OT&SO)

 

Zvolen-Liptovsky Mikulas 5+ (OT&SO)

Rodovre-Herning 5+ (OT&SO)

Esbjerg-Frederikshavn 5+ (OT&SO)

Aalborg-Rungsted 5+ (OT&SO)

 

Kvote 1.48 i 2.31.

Uklopih meceve iz par najverovatnijih liga za golove; Nemacka 2, Norveska, Danska, Slovacka.

Link to comment

Ti si bar nesto uhvatio. Ja na fudbalu nisam imao nikakve sanse. Bolivar 0-1 i jos neverovatnijih 0-2 na Man City-WBA, gde standardno ocekujem od 5 komada, pa na vise. Fudbalere previse placaju za ova smaranja.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...