Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lepo. Fino uklopljeno, s obzirom na dosta tupavih rezultata danas.

Meni Bolivijci prodjose, dok NFL lici na najlosije kolo od starta sezone (mozda udje onaj siri tiket).

Link to comment

Izvukose mi Bolivijci veci deo uloga, The Strongest 5-3 u nadoknadi. To je vec fudbal po mom ukusu. 

NFL, najlosije kolo od starta sezone. Sve neki tvrdi mecevi na poluvremenu.

Link to comment

1/5 (fudbal 1/2, NFL 0/2, hokej 0/1), The Strongest je dosao 5+ i 7+. Fudbal se moze podvesti pod korektno, mada sam na drugom tiketu imao cak dve 0-0 utakmice. Bolivijci standardno dobri, prodje 11+ kvota na 7+. NFL je doneo najlosije rezultate od starta sezone (bar kada je o poenima rec). Hokej pada na Norvezanima. Moglo je bolje sigurno, no na kraju nije ispao tako strasan bilans.

Minimalni ulozi.

 

Fudbal

 

Hoffenheim-Augsburg 3+

 

Ajax II-Eindhoven 3+

Excelsior-Volendam 3+

 

Always Ready-Santa Cruz 3+

Jorge Wilstermann-Aurora 3+

 

Kvote 1.52, 1.85 i 1.76.

Za ponedeljak, prilican broj zanimljivih meceva. Bolivija, Holansija 2, Nemacka, standardne stvari.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Salavat, Kunlun, Jokerit, SKA St. Petersburg. Kvota 3.65.

Link to comment
22 minutes ago, Skyhighatrist said:

Izmešalo ti se nešto :happy:

 

Always Ready - Blooming             
Club San Jose - Real Santa Cruz

Blooming Santa Cruz im je puno ime. Trebao sam napisati samo onaj poznatiji deo.:D

  • +1 1
Link to comment

1/3 (fudbal 1/3), Always Ready je dosao 5+ i 7+, Volendam 5+. Fudbal je mogao bolje, tu nema dileme. Sigurniji par iz Holandije pada, dok je na Excelsior-Volendam kasno pao peti gol. Always Ready standardno raspucan, Jorge Wilstermann zakazao. Hoffenheim lagano. Bonusi su doneli nesto, no dva glavna tiketa su bila neki prihvatljiv minimum.

Minimalni ulozi.

 

 

Fudbal

 

PSG-Basaksehir 3+

Chelsea-Krasnodar 2+

 

Lazio-Club Brugge 2+

Barcelona-Juventus 2+

Leipzig-Man Utd 2+

 

Kvote 1.42 i 1.61.

Na kraju je samo PSG odigran 3+, ostalo u opreznoj varijanti. Zavrsna kola mi nikada nisu bila omiljena stvar za igru.

 

Prateci tiket, sve 2+, Hull, Wimbledon, Cheltenham, Peterborough, Exeter, Accrington, Hartlepool, Bromley, Barnet, Torquay. Kvota 6.16.

 

Hokejaski tiket, sve 5+ sa produzetkom i penalima, Odense, Rodovre, Trinec, Landshut, Storhamar, Nitra, CSKA Moscow, HV 71. Kvota 6.48.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...