Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Mogu da se pozovu na gresku u postavci meca. Bar je takav slucaj u vecini nasih kladionica. Desavalo se ponegde da se ne ponisti nesto ocigledno pogresno (6+ granica za NHL All-Star mec pre desetak godina), no vecina se obezbedjuje od slucajne greske na taj nacin.

Link to comment
58 minutes ago, John Coltrane said:

A kad mu ponistavaju? Ako ne dodje 3+ nikom nista, ne vracaju mu novac?

To su meni radili sa odlozenim MLB mecevima u Mozzartu i jos negde. Cekaju da se odigra, pa ako dodje sto sam ja odigrao, kvota 1, u suprotnom knjize kao da sam pao. Zato i igram u Meridianu. Cim je odlozeno kvota 1 i cao, nema cekanja.

Za ovo ne znam, trebalo bi odmah da vrate novac, velika je greska u pitanju.

Link to comment

I nista od 7+ na Ajaxu.:isuse: Na kraju 3 vezana promasaja iz peterca za 2-5. Salzburg nije mogao bar do manjeg bonusa (6+). Ostalo metiljavo. Inter kilavi protiv jedne od losijih ekipa u ligi, Cambuur 0-1.

Link to comment

da, mozart ponistava sve

i ono za sta ima osnova, a vala i za sta nema

 

sa druge strane meridian je umeo biti veoma hmm fleksibilan

recimo do pre godinu, dve su imali zajeb u lajvu, ne ove top lige, ali ove slabijeg kvaliteta, desavalo se da recimo na 1/100 ili 1/200 utakmica kasni njihov lajv rezultat

onda se prati rezultat na flascoru, totalcorneru ili sta je vec bilo najbrze, pa se singlira jako ko daje gol ili gde je vec jaka kvota :D

i ono najjace, deo tih tiketa poniste u startu, a deo prihvate i kasnije isplate

 

ostalo je nejasno zasto su to dozvoljavali

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...