Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nema,sad sam proverio,ima samo naplati promašaj ali nema naplati sve promašaje (to mora da sam sanjao) ☹ što je nepravda jer se ipak radi o svojevrsnoj umetnosti (naravno ako nisu u pitanju 3+I ili 7+ fantazije iz nekih proverenih betonjerki,za to bi već morala da postoji kategorizacija tiketa)😁 Ali recimo 10-tak u glavu promašenih 3+ parova trebalo bi nagraditi barem povraćajem uloga...mora se misliti i o zaštiti potrošača,jelte?😁

Link to comment

Bas tako.:D Bonus je sto se ovde radilo o najverovatnijim 3+ parovima u datom terminu.:kecman:

Znam da su ove njihove lige wild card, no skoro je nemoguce promasiti bas sve.

 

Pre par godina sam igrao 3+ dablove sa Englezima i Skotima i jedan veliki tiket, za neke sitnije uloge i nije dolazilo tako lose.

Tja, mozda se nekom prilikom uklopi na potreban nacin.:dry:

Link to comment

1/2 (kosarka 1/1, MLB 0/1). Kosarka je usla knap; na Litvaniji prodjoh taman preko granice, mada je ista bila 7 poena niza od standardne. Brazil i Grcka takodje dodjose tesno. Nece me poeni u MLB delu i dalje. Umesto ocekivanog picerskog duela, videli smo raspad bullpena i 12 poena u devetom iningu (stvar koja se desi recimo dva puta na nivou sezone). Mrljav period, no mora se i to proci.

Ulozi malcice preko standardnih.

 

 

Kosarka

 

Italija-Srbija >153.5

Spanija-Iran >145.5

 

Venecuela-Kina >134.5

Rusija-Argentina >154.5

 

Kvote, 1.82, 1.82.

Izuzetno nervira ucestala promena granica, par sati pre pocetka. Zato i mrzim ove retardirane jutarnje termine. Ja i NBA igram odmah cim izadju kvote/granice.

 

MLB tiket, Washington 5I <6.5, Philadelphia 5I H2(+1), Cleveland 5I <6, Boston 1, San Francisco 5I H2(+1), Oakland 5I H1(+0.5), LA Dodgers 1. Kvota sa bonusom 14.41.

 

KHL tiket, Salavat 5+, Yekaterinburg 5+, Magnitogorsk 5+, SKA St. Petersburg 5+. Kvota 10.42.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Previse sam naviknut na NBA, tamo trpaju na svakom mecu. Nasi na stranu, ostalo je uglavnom smaranje za medalju.:yawn2:

Mislio sam da Spanci znaju nesto. Ovo je skroz neozbiljno izdanje protiv anonimnog protivnika.

Link to comment

Tja, 138 poena, svasta. Ja kosarku retko igram, no ne kapiram nikako ovako mali broj poena na pojedinim mecevima. Meh, nista morace MLB i kvalifikacije ovih danas, ovo je skroz nekorisno.

Link to comment

0/2 (kosarka 0/2). Staro je pravilo da ne treba igrati ono sto ne znas i ja to nisam ispostovao juce. Meni je statistika 90% igre, a kod reprezentacija ne mozes nikako proceniti kako ce ko odigrati. Siri MLB tiketi standardno padaju na jednom paru. Sada sledi reprezentativni deo na fudbalu, a to je retko dobra stvar. Imam MLB, nocas i u nedelju/ponedeljak i NFL, mozda se nesto i napabirci u narednih nekoliko dana.

I dalje nesto preko standardnih uloga.

 

 

Fudbal

 

Gibraltar-Denmark 3+

BIH-Liechtenstein 3+

Armenia-Italy 2+

Norway-Malta 2+

 

Kvota 1.85.

Povezah par meceva kvalifikacija; na papiru sve zicer utakmice.

 

 

NFL + MLB

 

Chicago-Green Bay >40.5

Houston-Seattle H1(+1.5) (Miley-Gonzales)

 

Kvota 1.74.

Pocinje NFL, te nisam mogao odoleti da ne probam plus sa ovako niskom granicom u Millenniumu.

Miley 2-0 2.51 ERA 1.60 WHIP, Gonzales 2-1 4.58 ERA 1.19 WHIP. Miley na Minute Maid Parku 7-1 2.22 ERA 1.07 WHIP, Gonzales u gostima 6-7 4.27 ERA 1.41 WHIP. Ucinak timova, Houston 7-3, Seattle 3-7. Sezonska serija 12-1 za Astrose.

 

Prateci tiket, Philadelphia <11.5, Cleveland 5I 1, St. Louis 5I H1(+0.5), Boston >9.5, Atlanta 5I <6. Kvota sa bonusom 6.14.

 

Hokejaski tiket, Banska Bystrica 5+, Cardiff 5+, Zug 5+, Liberec 5+, Graz 5+. Kvota 5.29.

Previse nepouzdano za neku jacu igru, no siri tiket zasto da ne.

 

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...