Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nista od razmatranih ikseva, samo dvojke. I Nashville se ne da na strani. Za utehu, izvuce stvar Montreal, pa prodje HTZ na kome sam ih imao sa St.Luisom, obe 1&5+.

Edited by Nesh
Link to comment

NHL 1/3, NBA 0/1. Lose NHL vece. Dva najsigurnija para nisu dosla 5+ (trebalo je odavno uvesti 3 poena za pobedu u regularnom toku, da ne bi bilo ovog taktiziranja; one 3 na 3 zajebancije i penali, nemaju nikakve veze sa ostatkom meca). Dabl nekako prolazi, nakon sto su Predatorsi dali dva gola u zavrsnici. NBA poene je nemoguce proceniti (to mi je godinama bila glavna igra na kosarci, pa mi je neobicno moranje igranja fiksa). Nije bilo boljih resenja. Anderlecht i Man City nisu dosli 3+; Munchen i Eisbaren jedva dodjose do 4 gola; Chicago u NHL delu takodje nije dosao 5+.

Danas neka skoro minimalna varijanta, sutra igra gomila mojih timova na fudbalu.

 

 

Fudbal

 

PSG-Lille 3+

San Jose-Guabira 3+

 

Kvota 1.88.

Na kraju Napoli stavih na neki "uzaludni" tiket (a i to sam hteo samo 2+). PSG je zakazao prosle nedelje, kada su ga bukvalno svi igrali, no kod kuce bi mogli da nastave dobar trend efikasnosti. Bolivijci znaju biti wild card, mada divlji mecevi sigurno pogoduju golovima.

 

 

NHL+NBA

 

Winnipeg-Florida 5+

Phoenix-Toronto w2

Golden State-Minnesota w1

 

Kvota 1.82.

Winnipeg i Florida igraju drugi mec u Evropi, plus je Laine kod kuce. Tu su i dva NBA para; verovatno jedina varijanta gde mogu iskoristiti NBA parove, posto su poeni neigrivi.

Edited by Miljenko
Link to comment
13 hours ago, Cash said:

NHL+Nba:

Nyi-Pitsburgh 6+, Ottawa-Buffalo 6+, St.louis w1, Anaheim w1, San jose-Columbus 6+, Detroit-New jersey 6+ ili tim1 over 2.5,  Montreal-Washington 6+ ili tim1 over2.5, Edmonton- Chicago 1 ili 6+, Cleveland-Denver 2, Atlanta-Sacramento 2, Charlotte-Oklahoma over 228.5 i Boston-Milwaukee over 220.5

8 pogodjeno, Anaheim kvota 1 i 3 promasaja. Kod Detroita i Montreala su pogodjeni i bonusi oba domacina daju vise od 2,5 gola. Nije bilo lose ali nikako dublove da uparim kako treba.

Link to comment

Danas samo tri utakkmice NHL. Na prvi pogled :dry:, mogli bi da budu sve kecevi, ni kvote nisu lose. Kombinacija 1&5+ na sve tri u Maxbetu je 35.50. Hm...

 

Winipeg - Florida: Winnipeg kd kuce 4 2 1 (25:19), Florida na strani . 0 4 2 (19:23). Florida jos nema pobedu ove sezone, ukupno 0 5 5 (ne svidja mi se to nikako :mad:), Winipeg ih je pobedio 4:2 u proslom kolu na Floridi. Sve u svemu, Winnipeg je na papiru favorit i kvota 2.15 nije losa, ali...plus otezavajuca okolnost sto se igra u 19:00, a ja ne volim da padam tako rano...:D


Arizona - Carolina: Arizona kuci 3 0 2 (16:7), vezali 4 pobede (3 kod kuce), razbucali Tampu 7:1...itd...uvek neugodna Carolina 2 1 2 na strani (14:13) u poslednjih 7 utakmica imaju pobedu nad Detroitom i nereseno sa Sharksima, ostalo porazi...Dakle, Arizona u boljoj formi, u seriji pobeda, kvota lepa (2.40)...lepa navlakusa na tanak led...:D

 

Vancouver - Colorado: Vancouver kuci 3 1 2 (18:17), vezali dve pobede (Chicago i Minesota), Colorado na strani 4 1 3 (29:23), vezali dva poraza (Minesota, Calgari - izgubili 6:5, na kraju druge cetvrtine vodili 4:1 ), kladionice kazu da je Colorado blagi favorit (2.30). Cist troznak.

 

Pusticu jedan tiket sa tri keca & over 4.5 (Vancouver racunam kao "iznenadjenje", dakle ne igram sve "sigurice" :D) da ne bude da nisam odigrao, ali mozda iskombinujem i nesto sa nekom kontrom, iksevima i drugim radostima, jer ce neko sigurno da zabiberi...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Miljenko said:

Winnipeg i Florida igraju u Helsinkiju (sinoc takodje). Tu je Laine kod kuce, pa ce skoro svi navijati za Winnipeg.

 

E taj detalj sam propustio (kad pratim samo tabele i live score :D), al dobro, ispada ko da igraju kod kuce.

Link to comment

Verovatno najteza liga za procenu u fiksu (hokej je generalno nezgodan za igranje van golova), no Winnipeg ce imati veliku podrsku, imaju nesto bolji tim, dobrog golmana, pa valjda mogu bar da ne puknu u regularnom toku (ja sam probao 5+, mada je danas izbor skroz nepouzdan).

Link to comment
21 hours ago, John Coltrane said:

 

Dok sam ih nasao vec su dali gol za 1:2 i 1X bi 1,57. Al, bravo za pogodak. Trebali smo napraviti neku viber grupu za ove expresne fixeve :happy:

Da, bukvalno imaš par min da reaguješ na ovakve stvari.

 

Sad su na istom CONCACAF turniru izgrešili kvote za Sent Kits i Nevis protiv Martinika..X2 je otvorena oko 1,80...skapirali su da se se zeznuli,  pa je sada 1,28, a rezultat i dalje 0-0

Kec je otvoren sa 1,90, a sada je dvojka 1,90

Naravno, može da dođe kec, ali malo teže..

Tako da sam iskoristio i uzeo X2 na sitnno, za višak koji mi je ostao preko okrugle cifre

 

 

mrt.jpg

Edited by Godfrey
Link to comment

Igram samo lajv Cash, a videh postavu PSG-a, nije baš neka rotacija :(

 

Martinik dobio 1-0.

 

Počinje vikend, možemo da počnemo malo ozbiljnije..evo Cash jedan da ti prepišeš

edit: već 0-1, brzo baš

eif.jpg

Edited by Godfrey
Link to comment

Dobro je sto odigrah sitno, PSG kilavi sa fakticki prvom postavom.:yawn2:

Sve sto stavih na prateci je proslo, Frankfurt 2+, Napoli 2+, Ajax II 3+.:rolleyes:

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...