Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, AZ je dosao 5+. Za fudbal bih mogao reci da je dosao dobro, da nije pala najsigurnija utakmica za golove (mozda i na nivou vikenda). MLS nije doneo bonuse (6+ i 7+), no osnovna stvar je donela lepu kvotu. AZ opravdao poverenje u porazu. Barsu nisam smeo preko 2+, ne bih ni danas odigrao drugacije; slicno vazi i za Ajax. PSG i Marseille, ne znam sta reci. Domacin se trudio, ponisten im je cist gol za 1-1, nisu mogli bolje; PSG pak sa ovim potezom da Mbape zaigra od 60. minuta, jedino da je hteo da pomogne kladionice, ne vidim drugi razlog (posle kazu da se ne namesta). Steta za dva sira tiketa. New Orleans over obara NFL, The Strongest 2+ siri fudbalski tiket(to se desi kada je neko maler, pa ni najprostija stvar ne moze da dodje).

Odlican vikend u celini, ipak se retko desava da ulete tri vezana kombo tiketa.

 

 

Fudbal

 

Midtjylland-Brondby 3+

 

Tottenham-Man City 3+

 

Kvote, 1.58, 1.61.

Ponedeljkom obicno bude neka kilava ponuda, danas pak imamo dva derbi meca. Uzivanje za igru i gledanje.

 

 

NHL

 

Toronto-Calgary 5+

 

Kvota 1.32.

Matthews se povredio protiv Jetsa i danas ga sigurno nece biti u postavi Toronta. Domacin ima dovoljno ofanzivnog potencijala da resava meceve i bez njega. 5+ trend, Toronto 9/10, Calgary 8/10.

 

 

NBA

 

Philadelphia-Atlanta w1

Chicago-Golden State w2

 

Kvota 1.27.

Granice za poene su neverovatno visoke (233.5 sa 5 poena nizom granicom, je skroz nebulozna stvar), pa mi ostaje da odigram poneki fiks, a i to winer (sinoc bih pao i sa snizenim hendikepom na Golden State).

 

 

Link to comment

Ovi PL derbiji su zesca prevara u tekucoj sezoni. :yawn2:

Skrcas tolike pare u ekipe i igraci ne umeju da realizuju rutinske sanse.

Edited by Miljenko
Link to comment
3 minutes ago, Miljenko said:

Ovi PL derbiji su zesca prevara u tekucoj sezoni. :yawn2:

Skrcas tolike pare u ekipe i igraci ne umeju da realizuju rutinske sanse.

Odigrao 6 meceva 2+ i cekam samo jos City. Srecom oko 50.minuta sam po kvoti 4.5 branio tiket. Ono sto je David Silva uradio odma nakon toga je za zatvor 

Link to comment
5 minutes ago, Miljenko said:

Kapiram da ne moze svaki mec biti efikasan, no ovakvi promasaji bas idu na nerve. Da su u pitanju neki igraci iz druge ili trece lige ok.

Čovek je imao prazan gol i on dodaje saigracu. Onakvo nesto u zivotu nisam video. 

 

 

 

Link to comment

Zato ja ne volim te igrace kojima je pas prva stvar za odigrati, cak i u gol sansi. Sa druge strane zbog toga mi je Ronaldo uvek bio medju omiljenim igracima; vidis samo gol i sutiras odmah.

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 0/1, NBA 1/1, Midtjylland je dosao 5+. Fudbal polovicno. Danci efikasni od starta, uz gomilu sansi. City brzo dolazi do gola, a onda je usledila prilicno metiljava utakmica i par neverovatnih promasaja. Ovde bih pao u bilo kojoj varijanti. NHL nije dosao, Calgary kasno daje treci gol. NBA nije mogao lakse. Jedan pad je bio neizbezan; da li je moglo bolje, nisam siguran.

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Oostende 3+

 

Kvota 1.43.

Belgijanci igraju vanredno kolo, te probah moj omiljeni tim.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-NY Islanders 5+

 

Montreal-Dallas 5+

Buffalo-Calgary 5+

 

Tampa-New Jersey 5+

Edmonton-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.27, 2.03, 2.03.

5+ trend, Pittsburgh 7/10, NY Islanders 6/10, Montreal 7/10, Dallas7/10, Buffalo 8/10, Calgary 7/10, Tampa 7/10, New Jersey 7/10, Edmonton 6/10, Minnesota 7/10.

 

NBA + NHL tiket, Charlotte w1, Sacramento H2(+7.5), Boston w1, Boston w2, Columbus w1, Nashville w1, Arizona 5+, San Jose w1. Kvota 21.03.

Link to comment

Montreal - Dallas: 2.20  3.90  2.70. Dallas 14 utakmica bez neresene, zajedno sa predsezonom (10 u sezoni), Montreal vezao 3 pobede kod kuce (ukupno 3 1 1, u 4 utakmice 5+), Dallas ima sva tri poraza na strani ove sezone (ukljucujuci poraz od Detroita kome je to jedina pobeda - dve su bile 5+). E sad, da li ce doci "realno" 1&5+ :dry:, da li ce se serija bez iksa okoncati ili puci dvojka, pitanje je sad. :D

Pojuricu taj iks na uzaludnom tiketu sa iksevima (dodacu Bufalo - Calgary (mozda udju u seriju ikseva :dry:) i Edmonton - Minesota) pa sta bude (kvota 60.08 u Maxbetu).

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...