Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

NHL 2/2, NBA 1/2. NHL se idealno uklopio; od starta je izgledalo da sledi dobro vece. NBA tezak za procenu. Rocketsi i dalje losi ofanzivno; sa tolikim pokusajima za 3, uvek ocekujem oko 120 datih poena. Bar je prosao drugi dabl, a i tu je Golden State dosao knap. Kao po pravilu, cim odigram sitnije, usledi odlicno vece. 

Standardna uplata danas.

 

 

Fudbal + NHL

 

Zvezda-Liverpool 3+

Napoli-PSG 3+

 

Tottenham-PSV 3+

Tampa-Edmonton 5+

 

Kvote, 2.31, 1.96.

Liverpool i PSG, kao i obicno, taman su i kvote bolje, u odnosu na prethodnu rundu. Na kraju odigrah i Tottenham i PSV, koji do sada nisu zakazali u 3+ varijanti.

Kod NHL meceva sam se dugo premisljao, da bi ostao samo mec u Tampi. Solidan broj timova ima duge 5+ serije (neki i 10+ nizove), pa mi ovo vece deluje kao idealno za preskakanje vecine stvari.

 

Prateci tiket, Club Brugge 2+, Liverpool P2, A. Madrid w1, Barcelona w2, Tottenham P1+, PSG 2P2+, Porto 2P1+, Schalke w1. Kvota 12.19.

 

Siri NHL tiket, Montreal 5+, Toronto 5+, Dallas 5+, Ottawa 5+, St. Louis 5+, San Jose 5+. Kvota 6.08.

Link to comment

Hocu da odigram sve utakmice LIge sampiona od 21:00 3-4, vidim u Socceru veca kvota (218.97) nego u Maxbetu (183.73) i ajd da napravim brzi tiket, kad ono brzi tiket trenutno nije u funkciji. Nista, nije mi tesko da napisem 6 sifri i igru, kad, ups, na prikazu nesudjenog brzog tiketa nema sifri, pogledam u ponudi, nema ni tamo, pogledam da skinem listu, nema...Ili sam ja odvec glup da to nadjem? :sad:

Odem na stari sajt, tu ima nek sifre (Monaco 1, Zvezda 5...Atletico 2...sad mi i to sumnjivo...:D), videcemo da li su prave, sad idem tamo, uzecu i listu, nece me tek tako spreciti da ih razbucam. :D

Kvota na sve 3+ je 27.14 (Maxbet 26.54).

Link to comment

Odigrao, sifre i kvote su tacne, uzeo sam i listu za svaki slucaj, jos samo da se timovi uzmu u pamet i sprovedu moje genijalne zamisli i svi srecni. :D

Atletico i Dortmund ozbiljno sumnjivi mada ih je u prvoj Dortmund razbucao 4:0, Salke i Galata gotovo izvesno ne dolaze, pa i Inter i Barsa mogu da kilave, ali resio sam ipak da odigram sve. To mi palo na pamet, pa da mi posle ne bude zao.

Mozda odigram i jedan tiket mesano, sigurno ce negde da se betonira...Bum videl.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
6 minutes ago, Timmy said:

 

Jesi navijao da Liverpul da treci :D

Ne mogu reci da nisam. Mada je u isto vreme bila zestoka nervoza da li cemo dobiti.

 

Tottenham 20+ suteva i nista. Cini se da sam ovo odigrao najbolje moguce. Ponekad je dobro kada nemas previse kinte da se zaletis (dobro, imao sam banku na raspolaganju, no odustao sam od uzimanja odvojenog novca).

Link to comment
35 minutes ago, Miljenko said:

Ne mogu reci da nisam. Mada je u isto vreme bila zestoka nervoza da li cemo dobiti.

 

Tottenham 20+ suteva i nista. Cini se da sam ovo odigrao najbolje moguce. Ponekad je dobro kada nemas previse kinte da se zaletis (dobro, imao sam banku na raspolaganju, no odustao sam od uzimanja odvojenog novca).

 

Ja da se kladim danas bi lepo prosao. Igrao bih Psv i Briz daju u prvom. Za Psv je i taj 1 bio dobra kvota, tek Briz 3 kom.. Psv nije nimalo los, al nemaju ni srece i bas su potcenjeni na kladionici. Dok je Monako konstantno precenjen. A oni kurton busan. 

 

Obratite paznju na Peruance. Kad god pogledam vidim rezultate sa dosta golova. Oni vole tako periodično, naidje peripd to pljusti 5+. Igrajte random tekme narednih nedelja, plus zagarantovan. 

Link to comment

Meni neka udje ovaj NHL u Tampi nocas i ne bunim se. Ponekad je i pokrice dovoljno (na drugom padose oba 3+ meca). 

Ja ne volim te random varijante, zato i igram samo Boliviju. Cak su i Cileanci izuzetno neefikasni u ovoj sezoni.

Link to comment

Na kraju sam malo i pomesao golove i na jednom cekao gol u Napulju za kvotu 20 i kusur, a na drugom gol u Napulju i da ne padne gol u Portu za kvotu od 100 i kusur. Ne pade gol u Napulju, pade u Portu i sipak na oba. 

Valja se sad vaditi na NHL. :D

Link to comment
13 minutes ago, Timmy said:

 

Ja da se kladim danas bi lepo prosao. Igrao bih Psv i Briz daju u prvom. Za Psv je i taj 1 bio dobra kvota, tek Briz 3 kom.. Psv nije nimalo los, al nemaju ni srece i bas su potcenjeni na kladionici. Dok je Monako konstantno precenjen.

Monako jeste precenjen ali Psv nikako nije potcenjen kvota 1.35 na Totenhem je bila na mestu. Razvalio ih je Totenhem u Ajdhovenu i samo zahvaljujuci nespretnom Lorisu je Psv dosao do boda. Istina da Psv nije los ali je Totenhem jaci mnogo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...