Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

3 minutes ago, Cash said:

Pa da naravno da ce winipeg da izgubi danas :isuse::frust:. Evo i Benfica gubi kuci a odigrao da ce pobediti sa vise od 1 golom razlike. :isuse:

 

I to preokrenuli, Winnipeg vodio 2:1 posle prve cetvrtine. 

Link to comment
1 hour ago, Godfrey said:

Igram samo lajv Cash, a videh postavu PSG-a, nije baš neka rotacija :(

 

Martinik dobio 1-0.

 

Počinje vikend, možemo da počnemo malo ozbiljnije..evo Cash jedan da ti prepišeš

edit: već 0-1, brzo baš

eif.jpg

Prodje nekako

San Jose 4+ lajv me napadaju da ispratim, videcemo

Link to comment

Ma Benfika je odvratna

Sad cu naci nesto, samo da se setim gde sam igrao, cini mi se na betstarsu

Edit; nasao, ali ne mogu sa fona da postavim, okacicu sutra uz komentar

Edited by Godfrey
Link to comment

Nekada je 1 poznata evropska kladionica bila sponzor Portugalske lige. Benfica mi je bila medju zahvalnijim timovima za igru, sad ih dva put uzastopno masim. Nadam se da ce ih Ajax odvaliti od zivota.

Link to comment

Danas mi je jedina dilema Arsenal-Liverpool 2+ ili 3+. Dablove iz Bolivije i Holandije sigurno igram po 3+; Leverkusen 3+, Barsa i Real po 2+. Tu su i 3 odabrana NHL para, no ovo prvo pravi problem (vidim da rastu kvote za golove, plus Liverpool igra sramotno kilavo u gostima).

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL+NBA 1/1, San Jose je dosao 5+ i 6+, prosao je i kombo tiket. PSG jedva do 3+, San Jose opravdao poverenje. NHL na vreme do 5+, Golden State resava mec u zavrsnom periodu. Siri tiket (20+ kvota), pada na Utah w1, kada sam vec ocekivao siguran prolaz. Kombo tiket je naravno prosao cim odigrah sitno, no bar duplirah pare pred vikend.

Danas standardna uplata.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-Real Potosi 3+

Sport Boys-Bolivar 3+

 

Ajax-Willem II 3+

AZ Alkmaar-De Graafschap 3+

 

Leverkusen-Hoffenheim 3+

Arsenal-Liverpool 2+

Real Madrid-Valladolid 2+

Rayo Vallecano-Barcelona 2+

 

Kvote, 1.97, 1.57, 1.98.

Dablovi bi trebali biti sigurice. Lever ne volim, no imaju finu seriju efikasnih meceva. Liverpool igra kilavo, zato i 2+, a slicno se moze reci i za Real; Barsa bez najboljeg igraca na strani, takodje nije za siru igru.

 

 

NHL

 

Montreal-Tampa 5+

Washington-Dallas 5+

 

Kvota1.89.

Toronto ima problema u napadu, od kada se Matthews povredio, te njih preskocih danas (ocekujem neku strasnu kanonadu u Pittsburghu). 5+ trend, Montreal 8/10, Tampa 8/10, Washington 10/10, Dallas 7/10.

 

NHL+NBA tiket, Buffalo 5+, Edmonton w2, Pittsburgh 5+, St. Louis w1, Los Angeles w1, Las Vegas 5+, San Jose 5+, Philadelphia w1, Charlotte w1. Kvota 26.57.

Link to comment

Nisam stigao over 0.5 fh, a nisam pojurio ni over 1.5, ali jesam over 2.5..late goal:wicked:

Probaću verovatno Dortmund ove 0.5 fh..

 

Ako ima neko savet za Djokovića, razmišljao sam da uzmem -1.5 setova @2.03...

 

Da, sinoć za Benfiku..gledao sam ih protiv Belenenseša, ne znam šta se dešava sa njima, bezvoljni su

Na poluvremenu sam uzeo Belenenseš, ipak je kvota bila pristojna obzirom na viđeno. Mislim da je tamo Braga zrela da uzme titulu..bar bih voleo.

 

bbe.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...