Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Slaba ponuda danas, svi faovriti, zbog LS, igrali juce. RBSalzburg, Chelski, BMG se namecu, mozda Fey i Utreht koji je malo digao formu.

 

Pri tom cu vijati X na OM i Sevilju.

Link to comment

Nisam ispostovao svoje pravilo da iz Holandije igram samo AZ, PSV i Ajax. Na Herenven-Emen ljudi ne umeju 5 na 3 kontru da realizuju, plus uzasan pregled igre.

Naviknut sam na gledanje Barse i slicnih timova, pa me ovo izuzetno nervira.

Edited by Miljenko
Link to comment

Frustrirajuca sezona, nikako da sklopim overe, ne igram singlove I duplove... Vise ovako sportski.  

 

Miami +42.5 (teren ce biti njiva ali jbg) 

Baltimore +47.5 

Minnesota +51.5 

Seattle +51.5 

 

Vikings i Seahawks su kupljeni nekoliko poena vise, za 2.3 kvotu. :)

Link to comment
1 hour ago, mandingo said:

U slucaju da, kao po obicaju, ne krenu stvari od 7 sati: 

 

Saints 1 

Giannis over 

Hield over 

Redick over 

Hardaway over 

Wall over 

Hardaway i Wall under, Gannis bi mogao u over. 

Link to comment
12 minutes ago, Cash said:

Aik je imao jedno 25 suteva prema golu. Bice bolje kad se bude igrao CL. Meni je vec sada fix Salke 1. A moglo bi da se proba Brugge x2

 

15 ukupno 8 u okvir gola. Ali kako je bata odvalio precku iz 16m i lopta se odbila malo ispred gol linije!!!

 

Juce nisam hteo Barsu jer mi je bila kasno, Ateltiko jer mi je bio rano (i nije dosao) i Inter jer ga ne igram skoro uopste.

Danas, iako sam pisao o Chelskiju, nisam uzeo njih kao ni Siti, Lacio, Norceping. Dakle nije problem pogoditi, problem je povezati.

Link to comment

O da. Povezivanje je standardni problem. Obicno padne jedna stvar/tiket, ma koliku kvotu pravio (juce Holandjani, kao skroz sigurna stvar).

Jedino da povezujes po dve i odigras zajednicki tiket. Vidim da imas dovoljan procenat pogodjenih meceva.

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 1/2, NFL 0/1, Man City je dosao 6+ i 7+. Holandjani odigrase ocajno kolo; ono juce i nije toliko iznenadjenje, posto je rec o pacerskim timovima (34 suta na gol + gomila neverovatno glupih resenja u zicer situacijama). Evropski hokej korektno, kao i Tampa, no Buffalo ponovo zakazuje kada sam ga ja odigrao. Green Bay je neprijatno iznenadio protiv ne bas sjajne odbrane; nadjem 6 poena nizu granicu i ponovo zafali FG.:isuse:  Najpre mi se cinilo da necu pogoditi nista, zatim da ce tri tiketa uci lagano; na kraju prodje jedan, mada je City doneo fin bonus, te gubitak nije bio znacajan.

Danas oko minimalnih uloga. Tokom godine uleti period gde ja pokusavam da namaknem vece kvote (obicno neuspesno:laugh:). Bitno je samo da se ogranicim sa ulozima u tim situacijama.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-New Jersey 5+

Washington-Edmonton 5+

 

NY Islanders-Montreal 5+

Arizona-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.76, 2.10.

5+ trend, Pittsburgh 7/10, New Jersey 8/10, Washington 10/10, Edmonton 6/10, NY Islanders 6/10, Montreal 9/10, Arizona 7/10, Philadelphia 8/10.

 

 

NBA

 

Denver-Boston >201.5

Golden State-Memphis >215.5

 

Indiana-Houston >207.5

Orlando-Cleveland >207.5

 

Kvote, 2.56, 2.56.

Vidim da je sinoc bilo pretezno under vece, te probah pluseve . Harden se vratio i ovo je izuzetno niska granica kada Rocketsi imaju njega u postavi. Cleveland igra lose, dok Orlando igra back-to-back, pa ocekujem raspucavanje, uz nadam se dovoljan broj poena. Denver prima dosta manje poena ove sezone, mada  201.5 granica za danasnje NBA standarde i nije neka prepreka. Golden State vec zavisi od raspolozenja, no sve ispod 220 (makar i ove dodatne), mislim da vredi probati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...