Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

9 hours ago, pbg12345 said:

zato sto bi dobitak bio izmedju 300 (7) i 3000 (8pogodjenih)? :)

ja na ove jace kvote obicno stavljam sistem, ali kapiram i zasto ne, pogotovo na male uplate

:thumbup:

Bas to ali delimicno je i u pravu bolje i 300 din nego nista :):)

Link to comment
9 hours ago, Timmy said:

Na ovaj tiket bi imao pogođenu kvotu od blizu 15.

 

Ako je to mala zarada, onda ok. Neka onda ceka svih 8 da pogodi. 

al si tvrdoglav

 

da to sam i napisao

ali covek je uplatio 30 (trideset) dinara i verovatno mu tih 300-400 nije toliko rpimamljivo, nego ako prodje ovako prodje

 

na jace uplate ima smisla to sto kazes i to smo ti svi potvrdili

 

msm, niko od nas ne singlira na tiket od 50 dinara

ili sastavi 8 parova sa kvotom 2 i jacom bez sistema na uplatu od 100e

 

ok, mozda ovi tajkuni poput glija, ali pisem za nas obican svet :fantom:

 

 

Link to comment

granica na bjelicu 12

ko je gledao sakramento protekle utakmice jasnomu je da je to poklon

naravno, nema garancije da ce bjelica dati vise

ali ce sigurno sutnuti 5+ trojki i 10+ suteva ukupno iz igre i poneko slobodno bacanje. to kao minimum. sa njegovim procentima, trebao bi to prebaciti kao od sale

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

 

 

12 minutes ago, pbg12345 said:

al si tvrdoglav

 

da to sam i napisao

ali covek je uplatio 30 (trideset) dinara i verovatno mu tih 300-400 nije toliko rpimamljivo, nego ako prodje ovako prodje

 

na jace uplate ima smisla to sto kazes i to smo ti svi potvrdili

 

msm, niko od nas ne singlira na tiket od 50 dinara

ili sastavi 8 parova sa kvotom 2 i jacom bez sistema na uplatu od 100e

 

ok, mozda ovi tajkuni poput glija, ali pisem za nas obican svet :fantom:

 

 

Bas to, cisto iz gluposti ovakve tikete igram do sad nije proslo ali nada poslednja umire...

Link to comment

inace "lepi" parovi veceras nba

ima sigurnih utakmica, a ima i onih sto mirisu na iznenadjenja  :D

kad je tako, obicno omasim sve

dakle:

"sigurica"

boston - detroid 1 (1,21)  iako su tralajvo usli u sezonu, jednostavno su bolji. kvalitetniji, "dublji", igraju kuci

klivlend - atlanta 1 (1,52) klivlend je bas krs, atlanta deluje kao tek nesto manji. ali atlanta ima svega 2, eventualno tri igraca. igrali su sinoc, takodje u gostima. iako su vec igrali, takodje u klivlendu i dobila atlanta, verujem da je vrmee i da klivlend nekog dobije. od atlante kuci tesko da imaju bolju priliku

sarlot - majami 1 (1,56) sarlot je em kvalitetniji, em igra kuci, em je majami igrao sinoc. jedino sto su i jedni i drugi nepredvidivi, majami pogotovo. ali verujem da sarlot dobija

memfis - vasington manje up 220.5 (1,60) dve ocajne ekipe. vodio sam se logikom da nisu u stanju zbirno ubaciti 220 poena :)

vasington istina prima najvise poena u ligi, ali sa druge strane memfis je medju tri koje najmanje daju, vaze za odbrambenu ekipu i druga su najnefikasnija ekipa lige

 

hjuston-portland 1 (1,61) ovo nikako nije sigurica, pgotovo ako ne igra harden, osim po kvoti. ali nekako verujem da je vreme da hjuston dobije. mada ja inace potcenjujem portland po navici. ovde je vise koseva verovatno bilo bolja opcija, ali jbg odigrao sam keca

 

"iznenadjenja"

toronto - filadelfija h2 -5,5 (1,90) toronto je pokazao vise na pcoetku sezone, deluju kao bolja ekipa (i dublja), ali nekako verujem da filadelfija moze bolje od onog sto su igrali od pocetka sezone. ideja mi je da se mogu odrzati u egalu do kraja, pa nek i izgube u finisu, tip je prolazan

 

oklahoma - klipersi 2 (2,16) jadna je oklahoma ekipa. iako imaju nekoliko zvezda, bas su lose "poslozeni". veceras im verovatno ne igra adams, a ni noel, pa ce vestbrukova kurcobolja u odbrani jos vise doci do izrazaja. klipersi nemaju ekstra kvaliteta, ali deluju kao dobra ekipa sa 10 igraca spremnih da igraju na solidnom nivou. ovdee ce skroo izvesno biti i brdo koseva

 

orlando - sakramento 2 (2,47) kakav bi to tiket bio bez sakramenta. kad vec toliko smaram sa njima nije red da ih izostavim iz dobitne ombinacije :fantom: jesu igrali sinoc i to u gostima, ali sve su to mladi momci od oko 20ak godina, plus deluju bas energicno, tako da im to ne bi trebalo predstavljati poseban problem. sinoc su uzasno otvorili utakmicu i opet manje vise lagano dobili. dakle pokazali da su u stanju i da se vrate.orlando je bzvz ekipa i ne vidim razlog da sakramento koji je dobijao bolje od njih ne dobije i njih, kvota je primamljiva

 

kvote su iz meridijana, ali pre nekoliko sati, moguce da je nesto menjano

 

 

Link to comment

gore je sistem 7/8, sto je verovatno preambiciozno

kapiram da je bolje bilo 6/8 ili jos bolje da sam izbacio 2,3 utakmice, a ostavio ove u koje najvise verujem, al jbg

 

ovde je sistem 4/8:

klivlend- atlanta 1&-227.5            2,81

orlando-sakramento 2 &+223.5      4,85

sarlot-majami 1 &-222.5              2,96

boston-detroit 1&- 209.5            2,42

toronto-filadelfija2 & +227.5       4,85

hjuston -portland 1&+225.5        3,15

oklahoma - klipersi 2& +225.5    4.27

memfis - vasington 2 & -218,5    3,98

 

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment

i jedan "sigurni" :D:

bjelica12+         1,85

oklahoma-klipersi +222,5  1,67

sarlot - majami 1  1,56

boston - detroit h1 -6,5 1,64

3/4

ukupna kvota: 4,72

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

granica na bjelicu 12

ko je gledao sakramento protekle utakmice jasnomu je da je to poklon

naravno, nema garancije da ce bjelica dati vise

ali ce sigurno sutnuti 5+ trojki i 10+ suteva ukupno iz igre i poneko slobodno bacanje. to kao minimum. sa njegovim procentima, trebao bi to prebaciti kao od sale

ja ga igrao juce na 10.5, za 12 cu vec razmisliti.

Link to comment
35 minutes ago, pbg12345 said:

gore je sistem 7/8, sto je verovatno preambiciozno

kapiram da je bolje bilo 6/8 ili jos bolje da sam izbacio 2,3 utakmice, a ostavio ove u koje najvise verujem, al jbg

 

ovde je sistem 4/8:

klivlend- atlanta 1&-227.5            2,81

orlando-sakramento 2 &+223.5      4,85

sarlot-majami 1 &-222.5              2,96

boston-detroit 1&- 209.5            2,42

toronto-filadelfija2 & +227.5       4,85

hjuston -portland 1&+225.5        3,15

oklahoma - klipersi 2& +225.5    4.27

memfis - vasington 2 & -218,5    3,98

 

 

Ja uzeo ove 4 sa overima, ukupna kvota u Maxbetu 284.96. Pa malo li je? :D

Link to comment

axaxaxa

prebice nas timmy :)

 

i meni se te sa overima vise svidjaju

 

e: @189-

glavni razlog zasto verujem da ce preko je taj sto je sinoc promasio nekoliko prvih suteva i nastavio da sutira, plus mnogo vise dobija loptu

nije vise ona situacija da je poslednja opcija i da ce sutirati samo ako ga krene, vec je "legitimna opcija u napadu"

 

sad naravno, postoji mali milion nacina da ne ubaci toliko

Edited by pbg12345
Link to comment

slazem se da moze doci vrlo lako i da je granica realno mala u odnosu na koliko sutira i kakva je koncepcija napada. 

 

samo sam malo pazljiv sa ovakvom granicom jer kao sto kazes moze puno stvari da se desi da ne dodje a po meni najvece sanse su to da mu bude smanjena minutaza zbog b2b i to sto vec ima 30godina i jedan je od najstarijih. evo shumperta npr odmaraju veceras. sto moze biti i zbog povrede sto je imao. inace to sto ne igra moze i da bude dobro za bjelicu jer jedan igrac manje koji uzima suteve bez problema.

 

sada ovo izgleda kao da hocu da odgovorim ljude od igranja na bjelicu ali nije to slucaj. prvo sto sam proveravao kada je izasla lista je da vidim koliku su mu granicu stavili ;D

 

sto vise razmisljam sve mi se vise svidja over opet ;D

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

slazem se da moze doci vrlo lako i da je granica realno mala u odnosu na koliko sutira i kakva je koncepcija napada. 

 

samo sam malo pazljiv sa ovakvom granicom jer kao sto kazes moze puno stvari da se desi da ne dodje a po meni najvece sanse su to da mu bude smanjena minutaza zbog b2b i to sto vec ima 30godina i jedan je od najstarijih. evo shumperta npr odmaraju veceras. sto moze biti i zbog povrede sto je imao. inace to sto ne igra moze i da bude dobro za bjelicu jer jedan igrac manje koji uzima suteve bez problema.

 

sada ovo izgleda kao da hocu da odgovorim ljude od igranja na bjelicu ali nije to slucaj. prvo sto sam proveravao kada je izasla lista je da vidim koliku su mu granicu stavili ;D

 

sto vise razmisljam sve mi se vise svidja over opet ;D

 

Dosao da mozda prepisem od tebe nesto za nba sistem. Al ti nista :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...