Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Just now, John Coltrane said:

Da je zavrseno 3:2 pa i da pomislim o namestanju. Ovako, bod Kelnu nista ne znaci.

Nisi skontao. Sad se namesta ali u korist kladionica. Koliko su samo kladionice zaradile na tom mecu,mnogoo

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Jebem li ga, po toj logici bi svako mogao uzeti pare. Ti znas da se igra za kladionicu-pa onda rokni kintu na "neocekivano" .

Naplatio sam neocekivano juce na beneveto😁

Link to comment

Au sad vidim to...

 

Ja igrao samo Peruance u pola 9 na sitnije, ali nista od njih. Mada mi je tiket nedelje Barcelona nocas. Nisam mogao da verujem kad sam video u Meridianu kvote 2.15 i 4.1 za dom3+ i dom4+. Kucu, okucnicu i celo imanje.... Prvo vidim u maxbetu 1.7 i 3. Kazem ok, nije to lose, obice ih ovi. I onda vidim kvotetine u Meridianu i natrpam. Pa jos pojacao.. a sad me kopka da i treci put odigram... Uveren sam da ce bar 3 dati.

Edited by Timmy
Link to comment

Stvarno to razlog?

 

A ispostvase me ipak braca Peruanska, 3 gola u drugom za GG3+ i mini plus na toj tekmi. Taman da jos pojacam Barcu gvajakilsku. I dalje ne verujem koje kvote u Meridianu :unsure:

Link to comment

Meridian ladno jos malo povecao kvote, na 2.20 i 4.20. Jedva sam se suzdrazao da ne ubacim sav kes koji se skupio prethodna 2 dana. Al samo dodah jos jednu normalnu uplatu. I ovako sam mozda preterao. Al prejak osecaj. Tj. nije osecaj, gledao sam ih poslednje 2 tekme kod kuce i neverovatno koliko su motivisani. I ne bili kakvu publiku imaju, to se retko vidja. Ostavicu i veveras link ako neko bude hteo da vidi ono najlepse u fudbalu.

 

Goste nisam gledao, al statistika dovoljno govori za njih.

 

A dok ne pocnu odigrah ove standardne, Peruance Alianza Lima - Sport Rosario GG3+, Gg4+, 5+, 6+ i GGGG, kvote 2.25, 3.75, 6.9, 15 i 17 (ne smeju da daju ovolike kvote na bilo koji mec u Peruu :D ) I San Jose dom3+ i dom4+ po 2.25 i 4.45. Na srednje, al nekako sam skeptik prema oba meca, ne znam ni sto sam ih igrao. Al gotovo sad :) 

Link to comment

Zasto ocekujes golove Barselone?

Nude 2,10 na bet365, pa da vidim da li da odigram :)

Edit:

ok, odgovorio si koju sekundu ranije

Edited by Godfrey
Link to comment

Pa napisah gore. Igraju odlicno, nalozeni su kad igraju kod kuce. Publika kakve se bas retko moze videti i atmosfera neverovatna. A pre svega razlika u kvalitetu. Na prethodna 3 meca kod kuce su davali 3, 4 i 5 golova ekipama koje su ispred ovih danasnjih na tabeli i sto je jos vaznije niko ni blizu ne prima toliko golova kao oni.

 

I plus su proslu tekmu odigrali ocajno u gostovanju u gradskom derbiju, al dobili golom u nadoknadi. A verujem da tako jaka ekipa (za njihovu ligu) ne moze da veze dva tako slaba meca. Kad izadju i vide sve zuto i 150 decibela buke ima da polete :D

 

A na sve to dom3+ 2.15. Pa jebote.

 

Jel sad dovoljno pojasnjenja :P 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...