Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

E jebo me pas. Resim da igram Bilbao prvo1+ po 2.9. Al onda vidim u planetwinu prvoGG 3.78 vise nego kod ostalih, i podelim uplatu, pa cak i vise odiragm prvoGG, nego gost prvo1+. Braca bilbaoska ga odmah dadose i sad s enerviram sto izgleda Real nece. Imam sitno i gost2+ po 13. Al ne moraju oni, samo neka ga Real da.

 

Jbte, malo bi 2.9 i hocu jos, konjina.

Link to comment

A ja ocu da igram Real i Napoli preokret/pobeda i vidim na Real 6.40 i reko e bas necu. Ukupna kvota bi bila oko 50, al meni malo ovo 6.40 (obicno su te kvote iznad 8). Udineze i Bilbao poveli, Napoli izjednacio. Nadam se da nece doci. Jos jednom sam tako propustio da odigram i doslo, a kad god odigram tu igru (igram dve utakmice na tiketu) tropa. :D

 

EDIT: He, he....evo Udineze opet vodi, jos cu na kraju da ustedim...:D

Edited by Nesh
Link to comment

Koji put me Real prodade oves sezone. I zbog njioh bajerna, Ajxa i Barse ova sezona mi je za zaborav. To su klubovi koji mi inace donose plus, a sad sam sa njima u veoma lepom minusu u sezone. Ako sam ih pogadjao u 20% slucajeva maksimum. Al ovo je moja greska. Ne mogu sebi da oprostim ovakvu glupost.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

15 suteva na gol i ne mogu da uteraju bar jedan, do poluvremena. Ne moze da se ne nervira covek.:dry:

Trebalo je da bude bar 3-1 do sada.

 

Pomislio sam da imaju bar 15 suteva. Znaci bas toliko. Auh, bolje da mi nisi rekao. A vecina isla u okvir gola.. Samo jos trebalo da pogpde stativu za potpun ugodjaj 

Link to comment

29 suteva na gol i samo jedan dadose. Bolje da igram random MLB over, bar necu imati razloga za nerviranje.:dry:

AZ je doneo mali plus, no ovo mi je izbilo solidan dobitak (malo je falilo da Real singliram, a da AZ ode na ovaj 2+ tiket).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...