Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

The Strongest bi trebao da napuni ove, no to sam mislio i prosli put, pa odigrase 1-1, na cini mi se kvotu oko 1.30, za 3+. Dosta je i slabija grupa; neka dodju efikasno, bice bonus svejedno.

 

To sa izbacivanjem je problem i meni. Poceo sam da igram jace, one koji su domacini (eventualno ako ne postoji neki dugogodisnji trend na gostovanjima).

Edited by Miljenko
Link to comment

Izgubili su 1:2, obojica smo igrali. To je bilo sad u CL. Pisao sam o tom mecu, 100 sansi i 1 gol. A prethodni mec kod kuce u ligi takodje izgubili.. Zato i kazem ako iole obraza imaju moraju danas da kantaju ove mucenike kojima primiti petardu nimalo nije strano.

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Ne taj mec u Libertadoresu, vec onaj protiv Destroyersa. Tu su mi izbili lepe pare.

 

Nesto si pomesao :) The Strongest nije uopste igrao sa Destroyersima. Verovatno mislis na Bolivar.

Link to comment

Oni su losi ove godine. Zato i mozgam da li da uopste igram Gvabiru i njih. Vec sam resio da od onih 6 nabrojanih izbacim Cerro i Melgar. Ostaje mi jos Sporting Cristal i sva 3 Bolivijca. Samo mi je jos dilema pomenuti Bolivar, nisu kvote kakve mislim da treba da budu. Al oni igraju od 9, dosta pre svih, taman kad cu zavrsiti sljaku pa da pocnem sa fudbalom do kasnih nocnih sati :)

Link to comment

Guabira - Bolivar, 4+, 5+, 6+ i 7+. Kvote 2.65, 5, 11 i 23. Na srednje.

 

Sporting Crista, dom3+ i dom4+, kvote 2.7 i 5.5 na jace.

 

Strongest dom3+ i dom4+, kvote 2.25 i 4. na malo jace od Sportinga, taman koliko su kvote manje.

 

I dubl sporting i Strogest dom4

Link to comment

Cim ih ja ne odigram oni razvale. Obicno sam ih igrao tim prvo golovi, pa bi veceras bio sex. Al ne mogu putalonu pogoditi da jebem oca.

 

Al vazno je da ga Bolivar dao :) Branio sam na sitno po 2.6 da nece pasti peti, al ide ovo u 6+, otvorena sad dosta tekma 

 

edit. dzabe sam branio, evo i petog :D Vec sam izvukao 2/3 ukupnog (ne malog) uloga pa s evec lakse dise 

Edited by Timmy
Link to comment

Odem da se istusiram, vratim se, kad Sporting Cristal dao 3 kom :lol: najjaci tiket usao i vec lep plus. A sto tu stati :D  Prvo branih na sitno da ne daju cetvrti po 3.2. Al ce da ga daju naravno, smesna je ovo kvota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...