Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, gledas li Strongest, opet isto, napadaju bez prestanka, stvaraju sanse, al nikako da daju. Tj dali su 1, iz 8 suteva u orvih 20 min. Ako dovedu nekog vrsnog strelca davace po 6 svaku tekmu :)

 

Dade Sporting Cristal i cetvrti, odvalih ih... Braca moja Peruanska :wub: Jel ti pricam da ih singliras, evo vec je 5+.

 

Jos da Strongest napokon ispostuje i zatvoricu Maxbet i Meridian :D  Sad se nadam i dublu sa kvotom 25, veca kvota usla, jos samo Strogest.

Link to comment

Dadose 3 kom :) Al ima jos celih 20 min i za cetvrti. Pride igrac vise. Vec sam ih odvalio, al taj cetvrto bih voleo najvise zbog dubla sa kvotom 25.

Link to comment

Meni ce verovatno uci sva cetiri na fudbalu. MLB otvoren pogotkom. 

Sada vec mogu da planiram za sutra/danas, mada vec znam sta cu. Lazio 3+, Man City 3+, AZ 3+ + Young Boys 3+ i Cleveland + Boston MLB (ili nesto od ova dva u singlu, zavisi od kvote/hendikepa). To je za kombo tiket; bice i neki tiket za slabiju grupu.

Link to comment

Sutra se znaci razilazimo :D Ja ne verujem da cu te timove i gledati... Radim preko dana, pa cu verovatnp samo juznoamericku bracu uvece. Ima opet svega, mada je danas bio vrh dan. cak i ove sto sam izbacio da ne igram idu kako treba.. Lomim se jos za Petrolro - Potosi, bas mi premale kvote

Link to comment

Imacu i vecernju kombinaciju na fudbalu, Jorge Wilstermann + San Jose (na prvima je neverovatno niska 3+ kvota; niska barem za JA prilike).

Link to comment

Vidim da ova Cuenca ima 15 primljenih golova, u gostima, na 4 utakmice. Uklopice se i to negde, mada bih vezao sa necim, videcemo.

Ne secam se skoro dana, da je ovako bilo golova, svuda gde treba.

Link to comment

A meni ne da djavo mira. Sad vidim Guarani - Libertad, neverovatno velike kvote za ekipe koje se bas pune.  4+, 5+, 6+ i 7+, kvote 2.85, 5.5, 12 i 26.

 

Ipak odigrah i Orienete - Real Potosi iako su bas jadne kvote, 5+, 6+ i 7+, na 2.25, 3.85 i 6.9. 

 

Oboje na na jace nego sto bi trebalo posle lepe serije pogodataka, ali na manje nego sto mi osecaj govori. Nasao sam kompromis sa samim sobom :D 

Link to comment
9 hours ago, zverka said:

ajde zaseri i ti jebeni kardifu, ajde najbolje sjebite se protiv tima koji ne moze nigde a borite se za direktnu PL i minimum 100 miliona funti profita, ajde najbolje sjebite se jos i vi govnarcine pederske smrdljive

Vode, ZA SADA... Vise sam ispizdeo koliko mina bilo danas, mozda i najgora subota od pocetka godine.

Bilo je par mina Lajpcig,Liverpool, Monaco,Celtic. Sutra se ne zaletati, pametno razmisliti sta odigrati. 

Link to comment

Fudbal 4/4, MLB 1/4, NHL 0/1, Hoffenheim je dosao 5+ i 6+, Barsa 5+. Fudbal savrseno. Nije bilo sanse da nesto padne, jer je svuda gde se to ocekivalo, bilo golova. Nemci raspucani, mada njih odigrah u zadnji cas. The Strongest taman koliko treba. 2+ kombinacija prolazi uz dosta srece. Barsa konacno odigrala kako bi redovno i trebala. MLB je zato doneo uzasno vece. Cardinalsi se jedva iscupase. Cubsi porazeni, uz minus. Metsi udjose u hendikep, no Nationalsi ostase na nuli. Sta reci za no-hitter u Oaklandu, prilicno neverovatna stvar. Boston je porazen tacno 3 puta, no 2 puta je to bilo, kada je Sale startovao; normalno je da su mi izbili novac tada. Siri tiket (25+ kvota), je naravno pao na jednom paru. NHL postaje nepogodljiv; tja, playoff. Dan je otvoren sa 5/5, no onda su usledila 4 promasaja, pa ne mogu biti zadovoljan.

 

 

Fudbal

 

Man City-Swansea 3+

 

Lazio-Sampdoria 3+

 

AZ Alkmaar-Feyenoord 3+

Young Boys-Lausanne 3+

 

Jorge Wilstermann-U. Sucre 3+

San Jose-Aurora 3+

 

Portland-New York City 3+

SC Barcelona-Dep. Cuenca 3+

 

Kvote, 1.38, 1.46, 1.92, 1.86, 2.17.

Juce je fudbal dosao odlicno i nadam se da ce takav slucaj biti i danas, posto ima boljih parova. City , Lazio, ziceri u najavi. Holandjani igraju finale kupe, a AZ je stara musterija Feyenoorda. Young Boys kod kuce, kao i obicno. Preterase sa ovim obaranjima kvota za meceve Bolivije 1, te odigrah opreznije. Tu je i favorit iz Ekvadora, te zanimljiv MLS par.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Arsenal P1+, Salzburg P1+, Nice P1+, Atalanta P1+, Chelsea P1+, Rapid P1+, Alloa P1+, Besiktas P1+, Rosenborg P1+, Nest-Sotra P1+, Partizan P1+, Molde P1+, Juventus P1+, A. Madrid P1+, Nacional Potosi P1+, Sportin P1+. Kvota 46.07.

 

 

MLB

 

Baltimore-Cleveland H2(+1.5 ) (Cashner-Kluber)

Oakland-Boston H2(+1.5) (Mengden-Price)

 

St. Louis-Cincinnati >7.5 (Mikolas-Castillo)

 

Kvote, 1.56, 1.87.

Cashner je 0-2, 9.90 ERA, na 2 starta protiv Indiansa. Poslednja 3 nastupa, 1-1, 1.89 ERA, 1.16 WHIP. Kod kuce, 0-1, 3.00 ERA, 1.25 WHIP. Kluber, 2-1, 2.76 ERA, protiv Oriolesa. Trend od 3 starta, 2-0, 1.25 ERA, 0.69 WHIP. Na strani, 1-1, 2.08 ERA, 0.88 WHIP. Dan, 0-0, 2.57 ERA, 0.71 WHIP. Timski trend, Baltimore 2-8, Cleveland 7-3. Serija, 1-1.

Mengden je imao jedan start protiv Red Soxa, 7 primljenih poena, tokom 2+ ininga. Prethodni nastupi, 2-1, 3.44 ERA, 1.09 WHIP. Na Oakland Coliseumu, 1-2, 4.26 ERA, 1.11 WHIP. Po danu, 0-2, 6.55 ERA, 1.27 WHIP. Price je 4-2, 3.13 ERA, na 9 startova protiv Athleticsa. Pogled unazad, 1-1, 3.46 ERA, 1.38 WHIP. Gostovanja, 2-0, 0.75 ERA, 0.92 WHIP. Raniji termin, 0-0, 0.00 ERA, 0.86 WHIP. Pobede i porazi, Oakland 6-4, Boston 8-2. Serija, 1-1.

Mikolas je imao jedan nastup protiv Redsa, 7 ininga, 4 strajkauta i jedan primljen poen. Do sada, 2-0, 4.26 ERA, 1.11 WHIP. Na Busch Stadiumu, 0-0, 5.68 ERA, 1.26 WHIP. Rani termin, 2-0, 3.55 ERA, 1.03 WHIP. Castillo je porazen na jedinom startu protiv Cardinalsa, 6+ ininga, 4 primljena poena, 5 walks. Prethodna 3 starta, 1-1, 5.60 ERA, 1.25 WHIP. U gostima, 1-1, 5.60 ERA, 1.25 WHIP. Dan, 0-1, 10.80 ERA, 1.40 WHIP. Over/under odnos, St. Louis 3/10, Cincinnati 2/10. Sezonska serija, 1 over i 5 undera; serija 2 minusa.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, NY Yankees 1, Detroit >8.5, Milwaukee >9.5, Philadelphia H1(+1.5), Houston H2(+1.5), Arizona 1, LA Angels <8.5, Chicago Cubs H2(+1,5). Kvota 34.16.

 

 

NHL

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

Kvota 1.35.

U ovoj seriji nije bilo 5- utakmice do sada.

Slabija grupa.

 

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...