Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Lomih se da li i sta da igram Nacionala i Atletika i odlucih jednostavno dom3+ i dom4+ na obe. Kvote kod Atletika mnogo vece 3.2 i 7.4, a u Montevideu 2.4 i 4.9. Kod prve su mi to dorbe kvote, kod druge i nisu. Pa zato odigrah identicne uplate iako je mozda trebalo vise na ove manje kvote. Pogotovu stzo su to Argentinci. Al slab je Strongest, nece ovi propustiti da popravegol razliku.

 

Imam i dublove.

 

Drago mi je sto napokon igraju u normalno vreme (12.15). Prethodnih noci sama pratio tekme koji su pocinjale posle 2h. Pa nikad da se zavrse...

Link to comment

Evo ga 

 

Quote

 If tied on points, the following criteria are used to determine the ranking: 1. Goal difference; 2. Goals scored; 3. Away goals scored; 4. CONMEBOL ranking (Regulations Article 28

 

To mi se svidja, gol razlika. Mnogi timovi ce imati motiv da jure istu :D 

Link to comment

Ubodoh kvote 20 i 30 na lajvu :D Igrao sitne dublove da pada po gol do pola na ove dve tekme. I padose. A nekoliko sekundi falilo da udje i pada gol u narednih 5 min (nove igre u meridianu) sto mi je bila kvota 45 :lol: A sve sam to imao i u singlicima... Koliko god bilo sitno, nakupi se lepo :)  Tako da sam mirne duse branio da Atletico ne daje treci po 2.25. Al svakako mnogo vise donosi da ga daju. Zao mi da mi to propadne. Jaka uplata a kvota preko 3.

 

Inace, poslednje vreme me bas kenja na live kladjenju. Najvise igram ovo moje da pada gol do poluvrmenea kad prodje 30.min pa posle toga. Ili pred kraj meca da padne gol ili dva. Meridian ume da da bas visoke kvote, pa cesto uhvatim 6, 7 pa i kvotu 9 da pada jedan gol. Neko vece sam ih pokidao na Paragvajce (Kapiata cini mi se). Igrao od 60 i nekog da pada drugi , kao i 3+ i gg3+. I dodavao dok u 80 i nekom ne pade drugi, a u nadoknadi i treci. Bilo par dvocifrenih kvota tada na 3+ igre. Al svakako moram da iskuliram sa tim lajvom. Caskom to ode (i znalo je ne jednom da ode) u opasan kanal. Mada poslednje vreme padaju golovi na svim meridianima sirom planete :D  

Edited by Timmy
Link to comment

:thumbup: :thumbup:

 

Braca juznoamericka. Atletico do 3+, Nacional do 4+. Usla 3 od 4 singla kao i dubl. Plus opet live dublovi da padaju golovi na oba meca, kao i singlovi. Jebo sam im mamu :D 

Link to comment

Timmy, ne igras Mex i USA? Ameri se pogtovo trpaju. Plus sinoc u finalu Civas i Toronto goleada u prvo. Igrao sam ih prvi mec po kvoti 10 3+pp. 1:1 pol zavrsi. Sinoc zaboravih da je revans. 1:2 :)

Link to comment

Fudbal 3/3, MLB 3/5. Fudbal talicno. CL rutinski, no Libertadores je doneo dva kasna prolaza, lepota. MLB solidno, ali je moglo bolje. Verlander odlican; Washington konacno raspucan; cekah Dodgerse za kombo i ne lezi vraze, Kershaw 6 walks (pustenih igraca na baze), protiv jedne od najkilavijih postava u ligi. Na kraju je postojala mala sansa za preokret, ali su greske odbrane to sprecile (sta znam, prilicno sumnjiv mec). Yankees jos jedan plus; Fila i Arizona, poen preko granice. Uzeh nesto sitno na kraju, Dodgersi oborise kombo.

 

 

Fudbal

 

Marseille-Salzburg 3+

 

Cruzeiro-U. de Chile 3+

 

Junior-Alianza Lima 3+

 

Penarol-Libertad 2+

 

Kvote, 1.72, 2.04, 1.91, 1.43.

Marseille i Salzburg su u grupi odigrali dve 0-1 utakmice, pa se nisam zaletao sa ulozima ni danas. Libertadores je uvek wild card, no tesko je ne probati nesto, kada su kvote ovakve. Penarol i Libertad odigrah u opreznijoj, 2+ varijanti, takva ce verovatno biti i igra na WC.

Svi parovi su u slabijoj grupi.

 

 

Hokej

 

Munchen-Eisbaren 5+

 

Washington-Pittsburgh 5+

 

Kvote, 1.34, 1.33.

Nemci igraju odlucujuci playoff mec, pri cemu je cela serija isla u plus. Capitalsi i Penguinsi otvaraju drugu rundu doigravanja. Tesko je ne probati plus, kada imamo toliko ofanzivnog potencijala.

Oba para su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Minnesota >9.5 (Montgomery-Gibson)

 

Cleveland-Seattle H1(+2.5) (Clevinger-Paxton)

Toronto-Boston H2(+1.5) (Estrada-Sale)

 

Kvote, 1.90, 1.60.

Montgomery je imao jedan start protiv Twinsa, uz 6 primljenih poena, tokom 6 ininga. Gibson, 1-4, 9.31 ERA, na 6 startova protiv Yankeesa. Tri starta unazad, Montgomery, 2-0, 4.41 ERA, 1.47 WHIP; Gibson, 0-1, 6.00 ERA, 1.67 WHIP. Montgomery na Yankee Stadiumu, 1-0, 3.52 ERA, 1.63 WHIP; Gibson, 1-1, 2.92 ERA, 0.89 WHIP. Dnevni termin, Montgomery, 1-0, 3.52 ERA, 1.63 WHIP; Gibson, 0-0, 6.23 ERA, 2.19 WHIP. Over/under trend, NY Yankees 8/10, Minnesota 7/10. Serija, 3 overa.

Clevinger nije nastupao protiv Marinersa. Paxton je 0-3, 5.87 ERA, na 3 starta protiv Indiansa. Trend od 3 starta, Clevinger, 1-0, 2.21 ERA, 1.03 WHIP; Paxton, 1-0, 4.50 ERA, 1.38 WHIP. Clevinger kao domacin, 0-0, 3.97 ERA, 1.50 WHIP; Paxton na strani, 0-0, 5.40 ERA, 1.40 WHIP. Vecernji termin, Clevinger, 1-0, 3.86 ERA, 1.18 WHIP; Paxton, 1-0, 5.40 ERA, 1.50 WHIP. Ekipni ucinak, Cleveland 6-4, Seattle 5-5. Sezonska serija, 2-1 za Marinerse.

Estrada, 4-5, 3.97 ERA, na 14 nastupa protiv Red Soxa. Sale je 6-3, 2.03 ERA, na 12 nastupa. Forma, Estrada, 2-1, 6.00 ERA, 1.53 WHIP; Sale, 1-1, 2.50 ERA, 1.06 WHIP. Estrada kod kuce, 0-0, 3.86 ERA, 1.00 WHIP; Sale na gostovanjima, 0-1, 2.00 ERA, 0.89 WHIP. Mecevi igrani uvece, Estrada, 2-1, 6.00 ERA, 1.53 WHIP; Sale, 1-1, 2.50 ERA, 1.11 WHIP. Odnos pobeda i poraza, Toronto 6-4, Boston 7-3. Serija, 1-1.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Detroit H2(+2.5), Philadelphia >8.5, NY Yankees 1, NY Mets <7.5, Chicago Cubs 1. Kvota 8.49.

 

Link to comment
4 hours ago, MiddleClass said:

Timmy, ne igras Mex i USA? Ameri se pogtovo trpaju. Plus sinoc u finalu Civas i Toronto goleada u prvo. Igrao sam ih prvi mec po kvoti 10 3+pp. 1:1 pol zavrsi. Sinoc zaboravih da je revans. 1:2 :)

 

Ne igram njih. Kad god sam probao nesto promasio sam. Ima tako liga. Portugal npr. Kao i svi Britanci sem favorita u ENG1. Svedjani, Norvezani, Kolumbija, Cile... ne umem da pogodim nikako. Pa sam zato prestao i da ih analiziram. Jedino kad nekad nema bas nista drugo, pa reda radi... Al zato Peru, Bolivija, Ekvador, Copa LIbertadores, Paragvaj, Spanija... poslednjih nedelja i Kuvajt i LS... :D 

Link to comment

Natrpao sam na Arsenal. Domacn golovi: 2+, u oba, 3+ i 4+. Kvote 2.7, 4.05, 7.25 i 19. I prvo domacin golovi: 1+, 2+ i 3+ kvote 2.2, 8.25 i 50.

 

Glavni tiketi su mi 2+ i prvo1+, pa 3+ i prvo2+. Mada i ovaj poslednji sa potencijalnim dobitkom je u samom vrhu. To su bas preterali. Nije normalna kvota 50 da Arsenal daje 3 kom za poluvreme. Ok, Atletiko treba da primi... al opet...

 

Ako daju 2 (a nijedan ne bude u prvom) bicu na nuli. Ali sa jednim datim u prvom ih cepam... mada svakako planiram da igram na HT. Ako daju 1 ili 2 onda cud a branim da ne daju u drugom. A ako ne daju nijedan do poluvremena, igracu 1+ i 2+.  

 

edit. iznenadjujece je mocart odskocio. Skoro sve sam kod njih samo prvo2+, prvo4+ i u oba sam u maxbetu. 

Edited by Timmy
Link to comment

Mozzart daje vece kvote, samo na ultra sumnjivim mecevima, a Atletico to uvek jeste. Dosta mi je da se setim, one dve utakmice protiv Qarabaga (dvadesetak top timova, bas siroko gledano, bi ih rutinski napenalilo, ali ne i ovi kilavci). 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...