Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, ja sam Bolivijce brzo iskljucio. Nekako mi mala kvota za ova dva tima. Imaju odlicnu istoriju punjenja, ali ove sezone su i jedni i drugi ispod visegodisnjeg proseka.

 

A lomim se jos za Huankajo. Oni su ok, al taj Deportivo je smrdljiv...

Link to comment

Smanjio sam uloge danas, pa se nisam strecao previse oko izbora. Ovo mi je delovalo zanimljivo, pa probah ipak sva tri para.

 

Sutra imaju 3 meca iz Spanije 1; Tottenham; Bayern i Lever igraju kup.

 

Vecina liga je pri kraju, taman dok se MLB timovi zagreju.:D

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/1, NHL 2/2, NBA 0/1, prosao je kombo tiket. Fudbal dobro sortirah; Bolivijci dodjose nakon 0-0 na poluvremenu; Paragvajci zatajise . Yankees lagano, Houston taman u okviru hendikepa. NHL uredno. NBA, novi pad, mada ja i nisam neki ljubitelj igranja playoffa. Nije se moglo uklopiti bolje, za lep pocetak nedelje.

 

 

Fudbal

 

La Coruna-Sevilla 3+

 

Brighton-Tottenham 2+

Leverkusen-Bayern 2+

Celta-Barcelona 2+

 

Kvote, 1.74, 1.63.

La Coruna-Sevilla stvarno deluje kao zicer za golove, a vidim da padaju kvote za iste. Barsa u gostima, nema sanse da probam 3+; Bayern i Lever igraju kup; Tottenham kao gost, me je obarao dosta puta ove sezone.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Miami 1 (Tanaka-Jarlin Garcia)

Minnesota-Cleveland H2(+1.5) (Odorizzi-Kluber)

 

LA Angels-Boston >7.5 (Ohtani-Price)

 

NY Mets-Washington H2(+1.5) (Wheeler-Gio Gonzalez)

Milwaukee-Cincinnati H1(+1.5) (Guerra-Romano)

 

Kvote, 1.52, 1.80, 1.77.

Tanaka je porazen na jedinom startu protiv Marlinsa, inace je 7-5, 3.13 ERA, na mecevima izmedju konferencija. Start sezone, 2-1, 5.19 ERA, 1.04 WHIP; 17+ ininga, 18 Ks, 2 walks, 4 dopustena homera. Garcia je igrac Marlinsa, koji je najvise pokazao do sada; 0-0, 1.12 ERA, 0.69 WHIP; 16 ininga, 11 Ks, 6 walks. Forma, NY Yankees 5-5, Miami 2-8. Serija, 1-0 za domacina. Garcia je bio dobar do sada, mada nesto losiji, na jedinom gostovanju, sto je uz los ucinak napada gostiju, izgledan kec.

Odorizzi je 1-1, 3.93 ERA, na 4 starta protiv Indiansa. Krenuo sa, 1-0, 2.20 ERA, 1.35 WHIP; 16+ ininga, 13 strajkauta, 10 walks. Kluber, 8-5, 3.31 ERA, na 19 startova protiv Twinsa. Tekuca sezona, 1-1, 1.57 ERA, 0.65 WHIP; 23 ininga, 27 Ks, 4 walks. Minnesota 7-3, Cleveland 6-4.

Ohtani je fino zapoceo MLB karijeru, 2-0, 2.08 ERA, 0.46 WHIP; 13 ininga, 18 strajkauta, 2 walks. Price je 5-7, 3.53 ERA, na 15 startova protiv Angelsa. Ukupno, 1-1, 2.40 ERA, 1.00 WHIP; 15 ininga, 11 Ks, 5 walks. Over/under trend, LA Angels 5/10, Boston 6/10. Ohtani ce imati prvi start, protiv ekipe koja nije iz Oklanda; Price sa druge strane ima neugodni lineup Angelsa, te ocekujem da moze uleteti u probleme.

Wheeler je dobio priliku u rotaciji, nakon povrede Vargasa i imao je odlican start protiv Marlinsa; 7 ininga, 1.29 ERA, 0.43 WHIP; & Ks, walk. Protiv Washingtona je 2-7, 4.84 ERA, na 10 odigranih meceva. Gonzalez je 14-5, 2.44 ERA, na 24 starta protiv Metsa; u gostima, 10-1, 1.69 ERA, na 15 nastupa. Za sada, 1-1, 2.20 ERA, 1.41 WHIP; 16+ ininga, 20 strajkauta, 7 walks. Timski trend, NY Mets 8-2, Washington 4-6. Sezonska serija, 3-1 za Metse; tekuca, 1-0 za Nationalse. Washington je sinoc okrenuo 6-1 u osmom iningu, te je to mozda pomak u pravom smeru (piceri su ok, no napad nije na ocekivanom nivou).

Guerra je 1-1, 6.35 ERA, na 4 nastupa protiv Redsa. U dosadasnjem delu sezone je imao jedan start; pobeda protiv Cardinalsa, 5+ ininga, 1 primljen poen, 4 strajkauta, 2 walks. Romano je bio ocajan protiv Brewersa, sezonu ranije, 0-3, 7.24 ERA, na 3 starta. Pocetak, 0-1, 5.87 ERA, 1.63 WHIP; 15+ ininga, 7 Ks, 9 walks. Pogled unazad, Milwaukee 4-6, Cincinnati 2-8. Serija, 1-0 za Redse.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, NY Yankees >8.5, Pittsburgh >8.5, Milwaukee >8.5, LA Dodgers H2(+1.5), Houston H2(+1.5), Philadelphia H2(+1.5). Kvota 10.93.

 

 

NHL

 

Columbus-Washington 5+

 

Kvota 1.40.

Jos jedna serija, gde golovi nisu falili, pa ih probah i danas.

Jaca grupa.

 

Link to comment

Tja, prepostavio sam da cu da bacim pare, ako ih odigram i to ce i biti. Brza utakmica, ali nema ko da da gol; cini mi se da je bilo bar pet 1 na 1 situacija.

Link to comment

Nastavlja se CL, za pocetak Defensor Sporting - Monagas. prebice ih Urugvajci. Monagas bas kilav i u venecuelanskoj ligi.

 

Domacin golovi, 3+ i 4+. Kvote 2.3 i 4.5.

 

Kao i domacin prvo golovi, 2+, 3+ i 4+, kvote 3.65, 11 i 35.

 

Posle toga mi Cerro-Gremio mirise na golove, a 3+ cak 1.6.

Link to comment

Nocas sam imao cudnu situaciju sa Bolivijcima. Na HT vidim da na flashscoru stoji da Nacional dobio crveni pred kraj poluvremena. Al nijedna kladionica  to nije zabelezila. A na flashu stoji i ime coveka koji je dobio crveni kako i razlog za dobijanje istog. I ja bjazlkjivo odigram dom2+ po veoma lepoj kvoti (po njima isti broj igraca pa prirodno dobre kvote). i oni brzo dadose ta dva. Onda odigram domacin daje sledeci, opet kvote egal, kao da nemaju igraca vise. I oni ga daju. Ja opet odigram da daju cetvrti, i oni opet daju. E peti nisu dali :) 

 

I dalje nisam siguran da li su stvarni imali igraca vise, pre mislim da jesu (jer nisu ovi ludi da napisu i ime coveka) i da su jednostavno kladionice to nekako previdele. Tj, verovatno je jedna kladionica to obradjivala, a ostale samo prepisivale.

 

Zao mi sto sam samo na sitninu ovo iigrao, al nisam bio siguran da je to sto je najverovatnije i bilo...

 

U to vreme sam gledaso Barcelonu gvajakalsku koja je nejakom gradskom rivalu uputila cela 2 sut u okvir gola za 90 min. Ocigledno ne mogu nista van svog stadiona. Iz tog drugog su u nadoknadi dali pobednicki gol.

Link to comment
10 minutes ago, Timmy said:

Nastavlja se CL, za pocetak Defensor Sporting - Monagas. prebice ih Urugvajci. Monagas bas kilav i u venecuelanskoj ligi.

 

Domacin golovi, 3+ i 4+. Kvote 2.3 i 4.5.

 

Kao i domacin prvo golovi, 2+, 3+ i 4+, kvote 3.65, 11 i 35.

 

Posle toga mi Cerro-Gremio mirise na golove, a 3+ cak 2.6.

 

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/3, NHL 0/1. Na fudbalu sam forsirao ekipe, koje retko igram, sto se pokazalo kao pogresna stvar. Slabiji tiket je prosao; Tottenham i Barsu ne bih igrao sire sigurno, no Bayern ispustih. MLB korektno. Yankeesi su zestoko razocarali, toliko pustenih igraca i samo 1 postignut poen. Moracu ih pratiti overima iskljucivo, precenjeni su u fiksu. Cleveland rutinski; Washington i Milwaukee lepo iskontrolisase meceve; Ohtani je ocekivano imao dosta problema, uz lep plus. NHL je zatajio, falio je jedan gol. Jaca grupa 1/4, to nikada nije dobro.

 

 

Fudbal

 

Real Madrid-A. Bilbao 3+

AZ Alkmaar-Vitesse 3+

 

Benevento-Atalanta 2+

Fiorentina-Lazio 2+

Napoli-Udinese 2+

Roda-PSV 2+

 

Kvote, 1.84, 1.69.

Da se vratimo ociglednim stvarima, pa kako bude.

Real kod kuce standardno, a slicno se moze reci i za AZ. Naredjah par meceva u 2+ varijanti, videcemo sta ce iz toga proizaci.

Prva stvar je u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Atlanta-Philadelphia >8.5 (McCarthy-Velasquez)

 

Kvota 1.87.

McCarthy je 2-0, 3.31 ERA, 1.29 WHIP, na startu sezone; 16+ ininga, 12 Ks, 6 walks. On je 1-1, 2.84 ERA, na 4 starta protiv Philliesa. Zabelezio je pobedu, 31. marta protiv istog rivala. Velasquez je 0-2, 3.77 ERA, na 5 startova protiv Bravesa. U sezoni, 1-1, 3.52 ERA, 1.37 WHIP; 15+ ininga, 17 strajkauta, 4 walks. Over/under trend, Atlanta 2/10, Philadelphia 5/10. Sezonska serija, 3 plusa i 2 minusa; tekuca 2 undera.Sudar ekipa koje su prijatno iznenadile na startu sezone, te nakon dva minusa, ocekujem jedan plus danas.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Pittsburgh >7.5, Texas H2(+2.5), Milwaukee 1, Washington H2(+1.5), Cleveland H2(+1.5), Houston 2, Arizona H1(+1.5), LA Angels >8.5. Kvota 24.23.

 

 

NHL

 

Philadelphia-Pittsburgh 5+

 

New Jersey-Tampa 5+

 

Kvote, 1.30, 1.32.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bezveze sam igrao prvo poluvreme. Defensor metnuo 3 kom u 10 min, al u drugom. Posle toga imali penal koji nisu iskoristili. Steta, nisam lepo naplatio ta 3 gola.

 

Danas me vuce na Bilbao daje gol(ove)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...