Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Zato je meni Suarez jedan od gotivnijih igraca ikad. Takva zelja za golom se bas retko srece... Nikad necu zaboraviti neki kup u Holandiji, igraju protiv tereceligasa. Ajax vodi 12:1 i nadoknada i on dao vec 4 i ludak daje jos 2 kom i raduje sako da mu je prvi. Zato sam mu i najmanje od svih zamerio ono ujedanje. Covek je jednostavno zivotinja :D Pa ko ga volis kad grize na terenu, onda mu se mora malo oprostiti kad stvarno zagrize :)   

Link to comment
55 minutes ago, John Coltrane said:

Ako je Mozzart dao 2.7 mogu misliti kako je kod ostalih.

 

Btw sta koristite za online kladjenje od domacih kladza?

balkan i meridijan

Link to comment

Daju svi neke bonuse i mislim da svuda mogu razne kartice. Za vizu ne verujem da moze da bude problem..a. maxbet ima najbolje kvote na golove definitivno.

Link to comment

Sturm vec 3:0 10min pre kraja, evo i OL povede. Ostaju ove 2 teze, BMG je znala da nalupa Bajern u prethodnim sezonama.

 

 

Hvala renne i Timmy, Mozzart mi je samo navika i nista vise, otkako se drzim malih kvota uvidjam da puno gubim samo zbog "navike" .

Link to comment

Mozzart je neko vreme imao najvece kvote za overe na hokeju. Videse na kraju da to dosta prolazi, pa i to smanjise. Za fiks i 3+ bas znaju da preteraju, dok im je 2+ ceo mec bolje od vecine.

Link to comment

Ja igram samo fixeve, ni golovi mi ne znace puno. Meridijan, sad bas poredim, imao debelo slabije i od Mozzarta, a Balkan bet je tu negde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...