Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/3, MLB 1/3. Oba meca CL, kasno udjose u 3+, no bitno je da je proslo sve. Dabl iz JA, takodje prolazi rutinski. MLB sam mogao odigrati bolje. Nisam stavio Washington i Metse, u jacu grupu; to je jedino i proslo. Dobro je sto spojih promasaje (Yankees, Houston). 

Tja, sigurno je moglo bolje; ne valja kada se covek dvoumi previse.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Sevilla 3+

 

Fluminense-Nacional Potosi 3+

 

Kvote, 1.31, 1.53.

Sevilla mora krenuti otvorenije, pa ocekujem prepoznatljivu kanonadu domacina. Fluminense ima dosta slabijeg rivala i sve osim ubedljive pobede, bi bilo ravno senzaciji.

 

 

MLB

 

Cleveland-Detroit 1 (Carrasco-Zimmermann)

Chicago Cubs-Pittsburgh 1 (Lester-Brault)

 

Kvota 1.95.

Carrasco je 4-1, 1.82 ERA, na 6 proslosezonskih startova protiv Tigersa. Krenuo sa, 2-0, 5.40 ERA, 1.11 WHIP; 11+ ininga, 8 strajkauta, walk. Zimmermann, 0-4, 10.88 ERA, na 5 startova protiv Indiansa. Pocetak, 0-0, 8.71 ERA, 1.65 WHIP; 10+ ininga, 11 Ks, 2 walks. Timski trend, Cleveland 6-4, Detroit 4-6. Serija, 2-0 za domacina.

Lester je 5-5, 3.23 ERA, na 12 startova protiv Piratesa. U tekucoj sezoni, 1-0, 2.89 ERA, 1.50 WHIP; 9+ ininga, 8 strajkauta, 4 walks. Brault se do sada nije proslavio protiv Cubsa, 7.90 ERA, na 13+ ininga, tokom 5 nastupa. Ove godine, 2-0, 1.12 ERA, 1.25 WHIP; 8 ininga, 7 Ks, 5 walks. Ekipni trend, Chicago Cubs 5-5, Pittsburgh 8-2. Serija, 0-1. Nakon loseg otvaranja juce, vreme je da Cubsi poravnaju skor u seriji.

 

Prateci tiket, Washington H1(+1.5), Houston H2(+1.5), Seattle H2(+1.5), Toronto H2(+2.5), Philadelphia H1(+1.5), NY Yankees H2(+2.5), NY Mets H2(+1.5), LA Angels H2(+2.5). Kvota 9.18.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Philadelphia 5+

 

Kvota 1.36.

Sezonska serija je donela 4/4 bilans 5+ overa, pa ni u doigravanju, ne ocekujem drugaciji ishod.

Link to comment
29 minutes ago, Timmy said:

Gde ti zivis jebote :( 

Igrao na betu zato mi čudno da su dali kvotu 1. I na Slo kladionici isto dali kvotu 1 ali to od njih nije nikakvo iznenađenje  

Link to comment

U Mozzartu racunaju rezultat sa poluvremena vec. U Meridianu sam jednom prosao na golove, mada je prekid bio pre poluvremena (za fiks kvota 1). :D

Kod Meridiana mi se svidja, sto odlozene stvari odmah sledeceg jutra knjize(MLB, na primer).

Link to comment

Meridian knjizi odmah ako se zna da je sigurno odlozeno do daljnjeg. I generalno su najbrzi u proknizavanju tikeza... Jednom su mi pre nesto proknjizili nego sto je bet365 javio gol :D

 

Cash, dodji covece u Srbiju. Ovde bar mozemo da se kladimo ko ljudi :lol:

Edited by Timmy
Link to comment

Obrukao se Bayern zestoko. Ovo mu dodje kao da protiv Augsburga, igraju 0-0.:D

Jos sam nasao danas da odigram jace; kako je krenulo, mozda nista ne pogodim.:dry:

Link to comment

Ne igram ikseve, kod mene samo kec i dvojka postoje.:D

Dobro, necu biti u minusu, ako preostala tri glavna tiketa dodju, no ovo je uz NHL over, bila najsigurnija stvar, pa zato i gundjam. Ocekivao sam 2-0/5-1, ili tome slicno.:dry:

Link to comment

Aj reko da bacim 500kinti da Real daje sledeci gol i lopovski Mozzart mi 2 puta odradi 1 tiket. Jedino sto sam uradio je potvrda da prihvatam promenu kvote. Sreca moja pa je Oliver okrecio a Ronaldo zabio.

Link to comment

1) Odigram sinoc u lajvu na 2-2 u trecem setu da Kveri pobedjuje. Napravi brejk vec u sledecem gemu. Servira za mec na 5-4. Popije brejk, izgubi mec u TB.

2) Odigran singl na Minesotu. Vode ceo mec. Vode 7 poena razlike sredinom cetvrte cetvrtine. Zavrsi se nereseno, pobede posle produzetaka.

 

Pauza.

Link to comment
20 hours ago, Miljenko said:

Ne igram ikseve, kod mene samo kec i dvojka postoje.:D

Dobro, necu biti u minusu, ako preostala tri glavna tiketa dodju, no ovo je uz NHL over, bila najsigurnija stvar, pa zato i gundjam. Ocekivao sam 2-0/5-1, ili tome slicno.:dry:

 

Evo Toronto vec 12 utakmica bez neresene, bice gusto, plejof, mora jednom da dodje :D, a Ducksi i Sharksi ove godine 3 puta igrali nereseno, ne vidim sta bi moglo da podje po zlu. Dakle, dva lagana iksa. :D

Meni je interesantna i utakmica Tampa - New Jersey. Kvote 1.80  4.20  3.50. Cini mi se preniska kvota na Tampu koja je ove godine dva puta pukla od Devilsa i jednom igrala nereseno (izgubili na penale). Kvota na Devilse da dobiju ukljucujuci produzetke je 2.40. Jes da je Tampa prva na istoku, a Devilsi osmi i da je logicno da ih Tampa zbrise, ali mozda tu vredi traziti neko "rekreativno" iznenadjenje.

Capitalsi bi kao trebalo da budu kec (nije losa kvota - 2.20), mada oni obicno imaju pik na moje tikete i nemilosrdno ih salju u korpu za otpatke.

Rodjake po kvoti 1.60 valja preskociti.

 

Dakle, jedan krajnje uzaludno-rekreativni tiket , mogao bi izgledati ovako:

 

Boston - Toronto X

Tampa - New Jersey 2

Washington - Columbus 1

Anaheim - San Jose X

 

Kvota u Maxbetu 109.69.

 

Link to comment
12 hours ago, Malvo said:

1) Odigram sinoc u lajvu na 2-2 u trecem setu da Kveri pobedjuje. Napravi brejk vec u sledecem gemu. Servira za mec na 5-4. Popije brejk, izgubi mec u TB.

2) Odigran singl na Minesotu. Vode ceo mec. Vode 7 poena razlike sredinom cetvrte cetvrtine. Zavrsi se nereseno, pobede posle produzetaka.

 

Pauza.

Nema pauze 😁

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 1/1, NHL 1/1. Bayern i Sevilla razocarase, odigravsi 0-0; Fluminense prolazi srecno, nakon 3 pogotka, u zavrsnih 20 minuta. Cleveland lagano dobija u MLB sektoru, dok Cubsi okreci brzih 0-3 i dolaze do ubedljive pobede. NHL over nije mogao doci lakse. Nakon loseg starta, zavrsih u plusu na kraju; kombo tiket pada standardno na jednom paru.

Smanjih malo uloge danas, ipak je EL u pitanju.

 

 

Fudbal

 

Salzburg-Lazio 3+

 

Marseille-Leipzig 3+

 

Kvote, 1.64, 1.64.

Lazio ima neverovatno dobru 3+ sezonu (prvenstvo 25/31, a ni u Evropi nisu losi sa 6/11). Marseille dosta bolje igra kod kuce, pa probah ponovo njih.

Obe stvari su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

Washington-Colorado 1 (Gio Gonzalez-Bettis)

 

Cincinnati-St. Louis H2(+1.5) (Romano-Wacha)

Minnesota-Chicago White Sox 1 (Berrios-Giolito)

 

Kvote, 1.50, 1.95.

Gonzalez je 4-0, 3.58 ERA, na 5 startova protiv Rockiesa. U sezoni, 1-0, 1.59 ERA, 1.32 WHIP; 11+ ininga, 13 Ks, 4 walks. Bettis, 1-0, 4.26 ERA, na 4 nastupa protiv Nationalsa. Start, 1-0, 2.53 ERA, 1.41 WHIP; 10+ ininga, 7 strajkauta, 6 walks. Timski trend, Washington 4-6, Colorado 5-5. 

Romano nije nastupao protiv Cardinalsa. Do sada, 0-1, 5.73 ERA, 1.45 WHIP. Wacha je dobio oba proslosezonska starta protiv Redsa, uz 1.50 ERA. Krenuo sa, 1-1, 5.59 ERA, 1.66 WHIP; 9+ ininga, 7 Ks, 7 walks. Cincinnati 2-8, St. Louis 5-5. 

Berrios je 2-1, 2.21 ERA, na 3 starta protiv White Soxa, prosle sezone, uz 28 strajkauta, na 20+ ininga. Otvorio sezonu sa, 1-1, 3.29 ERA, 0.73 WHIP; 13+ ininga, 13 strajkauta, walk. Giolito nije poceo ubedljivo, 0-1, 6.17 ERA, 1.29 WHIP; 11+ ininga, 5 Ks, 7 walks. Forma ekipa, Minnesota 6-4, Chicago White Sox 3-7. 

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Chicago Cubs 1, Cleveland PIX, St. Louis >8.5, Boston >9.5, San Francisco H2(+1.5). Kvota 10.34.

 

 

NHL

 

Tampa -New Jersey 5+

 

Boston-Toronto 5+

Washington-Columbus 5+

 

Kvote, 1.38, 2.07.

Krenulo je doigravanje, pa golovi nisu takva sigurica, no fiks je tek neugodan za pogoditi. Singl bi trebao doci lagano, dok je dabl svojevrsno opipavanje pulsa.

Mec u Tampi je u jacoj grupi.

 

 

 

Link to comment

Inace, evo ovde kazu da nema nista od iznenadjenja u Tampi:

 

 

Quote

 

Recent Betting Trends:

New Jersey is 4-1 in its last 5 games played

The OVER has cashed in 4 of the last 5 Devils road games

Tampa Bay is 8-3 in its last 11 games versus teams from the Metropolitan division

The UNDER has cashed in 5 of the last 7 Lightning home games

Free Betting Pick: Tampa Bay Lighting -1.5 (-125)

While New Jersey was 3-0 this season against the Lightning, the Devils are just 1-4 in their last 5 visits to Tampa Bay. With Stamkos returning to center the No. 1 line look for Tampa Bay to score more often. Final Score Prediction, Tampa Bay Lightning win and cover the puck line 5-2.


 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...