Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 4/5. Fudbal dolazi tesko,  kao i obicno, golom na isteku nadoknade vremena. Hokej veoma dobro. Jeste pao jedan jaci tiket (Zug 5+), no ostalo je doslo bez greske. St. Petersburg rutinski; Sparta taman koliko treba (3-2 poraz); Washington je fino iskontrolisao mec; Tampa se lepo vratila; Winnipeg bez problema do plusa, uz tesnu pobedu Predatorsa. Jos jedan plus dan (nista epohalno, no i uplata je bila mala).

Danas za nijansu niza uplata, u odnosu na juce; prilicno neugodni parovi. Ceka se vikend, kada se vracaju Nemci, Francuzi, a tu je i Holandija 2 u petak.

 

 

Fudbal

 

Chelsea-Arsenal 2+

Villarreal-Leganes w1

Amiens-PSG 3+

 

Kvota 1.95.

Kup mec u Londonu. Villarreal juri 0-1 iz prvog meca. PSG standardno.

 

 

NHL

 

Toronto-Ottawa 5+

 

Chicago-Minnesota w1

 

Kvote, 1.35, 1.80.

5+ trend, Toronto 6/10 (4 vezana minusa), Ottawa 8/10. Fiks ucinak, Chicago 5-5 (4, 4), Minnesota 5-5 (5, 4). Toronto je nanizao undere, te ocekujem golove veceras (plus je sto su Senatorsi u ocajnoj defanzivnoj seriji). Izuzetno visoka kvota na Blackhawkse, te sam morao probati 1. Oba tima igraju back-to-back.

 

 

NBA

 

Denver-Atlanta >210.5

 

Kvota 1.60.

Golden State ponovo ima upitan sastav, pa odigrah samo Denver.

Edited by Miljenko
Link to comment
21 hours ago, Nesh said:

Minnesota - Calgary

 

Minesota 12 utakmica bez neresene, poslednju odigrali bas sa Calgarijem kod kuce. Od tih 12 utakmica, jednom dobili na strani, jednom izgubili kod kuce, ostalo dobijali kuci, gubili na strani. Ukupno, Minnesota kod kuce 11 5 4, Calgary na strani 5 8 5.

Ja cu probati X, mozda i 2-X.

 

Doslo i X i 2-X i odigrao sam oba, al dzaba kad ne igram singlove. 

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 1/2, NBA 0/1. Fudbal nisam mogao provuci nikako, PSG bih igrao u bilo kojoj varijanti. NHL polovicno. Chicago je neocekivano porazen, dok je Toronto konacno prekinuo under seriju. Denver ponovo minus, samo 97 datih poena (na kraju cak i nije falilo mnogo). Recimo da je dan bio ocekivano metiljav, no posto je uplata bila sitna, nedeljni bilans je i dalje ok.

Danas za nijansu jace. Dvoumio sam se malcice, da odigram par puta jace, u odnosu na prethodna 3 dana, ali sam odustao na kraju (Spanci igraju kup, a to je uvek nepoznanica; u NHL igram ekipe, koje sam igrao i prekjuce).

 

 

Fudbal

 

Sevilla-Cadiz 2+

Barcelona-Celta 1

 

Kvota 1.42.

Barsu u 95% slucajeva igram na golove, no posto je rezultat prvog meca 1-1, probah 1. 

Kombo tiket.

 

 

Hokej

 

Washington-Carolina 5+

 

Tampa-Calgary 5+

 

Storhamar-Manglerud 5+

Kongsvinger-Valerenga 5+

 

SKA St. Petersburg-Lokomotiv Yaroslavl 5+

HV 71-Frolunda 5+

 

Kvote, 1.43, 1.43, 1.68, 2.74.

5+ trend, Washington 5/10, Carolina 7/10, Tampa 6/10, Calgary 5/10, Storhamar 8/10, Manglerud 7/10, Kongsvinger 9/10, Valerenga 8/10, St. Petersburg 6/10, Yaroslavl 6/10, HV 71 8/10, Frolunda 7/10.

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

Link to comment
4 hours ago, malistev said:

A da ja lepo tražim pare od Denvera da ne igram na njih? Prošli put su pukli od Sakramenta, sad od Atlante, mislim da bi nam to bilo u obostranom interesu. :dry:

Pocni da igraš hokej :14_relaxed:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...