Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kako meridian racuna tenis uzivo kad se odigra pa bude prekid? Imam nesto u glavi da nije ko tiket koji nije u lajvu vec da daju kv 1. Ali posto bi mi sad odgovarala kv 1 verovatno nista od toga

Link to comment

Van lajva je kvota 1 sve igre koje nisu zavrsene (fiks,  ukupno gemova). Racuna se recimo ono sto je odigrano u prvom setu, ako je prekid nastao u drugom. Nisam nasao da postoje posebna pravila za lajv. 

 

Sada videh da je prekid meca u pitanju. Ceka se nastavak, koliko ja znam.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 1/4. Fudbal je dosao bez problema. Hokej razocaravajuce; vezivanje definitivno nije moj nacin igre (ovde mislim na St. Petersburg i HV 71), Norvezane sam morao spojiti, posto su kvote bile previse male. Izvestan minus na kraju, no sledi vikend, pa se nadam boljem ucinku.

Danas malo jace, no nista epohalno i dalje.

 

 

Fudbal

 

NEC-Go Ahead Eagles 3+

Fortuna Sittard-Ajax II 3+

 

PSV II-Helmond 3+

Utrecht II-Dordrecht 3+

 

Leverkusen-Bayern 3+

 

Kvote, 1.81, 2.40, 1.53.

Holandija 2 se nastavlja danas, pa probah par meceva. Bayern je oslabljen, no odigrah sitnije na golove.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Den Bosch 2P2+, Eindhoven 2P2+, PSV II 2P2+, Utrecht II 2P2+, NEC 2P2+, Ajax II 2P2+, Volendam 2P2+, AZ II 2P2+. Kvota 40.41.

 

 

Hokej

 

Graz-Fehervar 5+

Linz-VSV 5+

 

Ingolstadt-Eisbaren 5+

 

Ban. Bystrica-Poprad 5+

Kosice-Zvolen 5+

 

Carolina-Washington 5+

 

Kvote, 1.83, 1.50, 2.20, 1.47.

5+ trend, Graz 6/10, Fehervar 8/10, Linz 7/10, VSV 8/10, Ingolstadt 6/10, Eisbaren 8/10, Ban. Bystrica 8/10, Poprad 4/10, Kosice 7/10, Zvolen 7/10, Carolina 6/10, Washington 5/10. 

Samo prvi tiket je medju jacim.

 

 

NBA

 

Milwaukee-Golden State >218.5

 

Phoenix-Houston >221.5

 

Kvote, 1.60, 1.60.

Kod tima iz Oaklanda cas fali jedan, cas drugi igrac, no granica nije previsoka. Phoenix-Houston, tradicionalan plus duel.

Oba para su na kombo tiketu.

 

 

Link to comment

Da, nedelja deluje dosta lakse. Sutra od fudbala, Tottenham 3+ i Chelsea 2+, Real Madrid 1, te Leipzig 2+, Benfica 2+. Prva dva ce ici u jacu grupu. Ima i dovoljno hokeja; verovatno i Golden State ponovo. 

Tu je i NFL playoff, mada ja bilo koji playoff, ne volim previse da igram (plus su ovde zaredjali minusi). Hendikepi visoki (mozda New England over).

Link to comment

Dallas Stars - Colorado Avalanche

 

Kvote 1.85 4.10 3.40. Ove godine u medjusobnim susretima bez neresene (4:2 za Colorado), a i prosle se nisu pretrzali (samo jedna neresena, i to poslednja, sedma odigrana utakmica - uzgred, ovo im je sedma utakmica ove sezone :sleep:)

Dallas kod kuce 14 3 5, Colorado u gostima 5 4 9. U poslednjih 10 utakmica i jedni i drugi samo 2 poraza,  Colorado 5 utakmca zaredom bez poraza (doduse, sve kod kuce).

Sve u svemu, mala kvota na keca (1.85) jer je Dallas dobar domacin, a Colorado ne bas sjajan gost (ipak u poslednjih 5 utakmica ima 3 1 1). Nisam analizirao sastave i eventualne povrede, to me samo ometa u tipovanju. :D 

 

Obe ekipe u dobroj formi, probacu X i verovatno 2-X.

Edited by Nesh
Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 3/4, NBA 0/2, NEC je dosao 5+ i 6+. Fudbal ok. Dve stvari prodjose, mada sam Holandjane mogao i bolje odigrati. Bayern nekako udje u 3+. Hokej korektno, no pade najjaci tiket, sto sigurno nije pohvalno. NBA nestalan, oba pada nocas; mozda je bolje da ga ne diram. Jaca grupa samo 1/4, srecom te je ostalo doslo prilicno dobro, pa ni minus nije veliki.

Danas isti nivo uplate kao juce.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-Everton 3+

 

Chelsea-Leicester 2+

Real Madrid-Villarreal 1

 

Leipzig-Schalke 2+

Braga-Benfica 2+

 

Kvote. 1.72, 1.38, 1.60.

Vreme je da Tottenham zaredja sa efikasnijim mecevima, ovo je pogodan protivnik za to. Chelsea je tezak za proceniti za golove, no 2 gola valjda mogu pasti ovde; Real igra lose, no ocekujem da zapocnu seriju pobeda, ma koji sastav bio na raspolaganju. Za kraj nesto sumnjiviji dabl.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Brentford 2+, Middlesbrough 2+, Bradford w1, Peterborough 3+, Doncaster 2+, Forest Green 2+, Fylde 3+, Livingston w2, Arbrouth 2+, Peterhead 3+, Marseille X2, Nice w1, A. Madrid X2, Valencia X2. Kvota 31.91.

 

 

Hokej

 

NY Rangers-NY Islanders 5+

 

Pittsburgh-Detroit 5+

Dallas-Colorado 5+

 

Las Vegas-Edmonton 5+

San Jose-Arizona w1

 

Kongsvinger-Lorenskog 5+

Valerenga-Storhamar 5+

 

Mora-Linkopings 5+

 

Kvote, 1.33, 1.93, 1.97, 1.98, 1.65.

5+ trend, NY Rangers 4/10, NY Islanders 8/10, Pittsburgh 5/10, Detroit 5/10, Dallas 7/10, Colorado 6/10, Las Vegas 5/10, Edmonton 8/10, Kongsvinger 9/10, Lorenskog 8/10, Valerenga 7/10, Storhamar 8/10, Mora 5/10, Linkopings 8/10. Fiks trend, San Jose 4-6 (2, 3), Arizona 3-7 (1, 6). Par duela gde tradicija navodi na golove, te Vegas i San Jose kod kuce. Norvezane pratim i dalje, a tu je i Linkopings iz Svedske.

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Propratni tiket, Karpat w1, Ilves 5+, Zurich 5+, Boston X2, New Jersey 1X, Los Angeles 1X. Kvota 8.58.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...