Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 1/1, hokej 5/8 (uz jednu kvotu 1). Fudbal prodje na misice, nakon sto je Tottenham realizovao kontru za 2-0 (cini se da su oba gola iz ofsajda:rolleyez:). Hokej korektno. Nemci uredno, oba para prodjose; Munchen EN golom sa igracem manje. U20 turnir neverovatno efikasan, juce su svi mecevi otisli u plus, iako je u toku eliminaciona faza. Svajcarci polovicno. Farjestad je zakazao, no to su ipak Svedjani, pa i nije cudno. NHL je mogao bolje. Pittsburgh raspucan, u drugom periodu; u Torontu padose dva gola na vreme, no bez realizacije u zavrsnoj trecini; Washington je vodio sa 3-1, da bi se na kraju borio za OT, jos jedan povracaj. Oko nule na kraju, dobro je sto sam izbegao par potencijalnih NHL overa, koji nisu dosli (Dallas, Winnipeg),

Danas 50% jucerasnjih uloga.

 

 

Fudbal

 

Arsenal-Chelsea 2+

Juventus-Torino 2+

Feirense-Porto 2+

 

Kvota 1.77.

I danas bez zaletanja; tvrd mec iz PL; Italijani igraju kup, pa probah posto je gradski derbi u pitanju; Porto na strani, ne volim da igram 3+.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

Graz-Medvescak 5+

 

Zvolen-Ban. Bystrica 5+

 

Augsburg-Bremerhaven 5+

 

Krefeld-Straubing 5+

 

Kvote, 1.38, 1.43, 1.47, 1.50.

5+ trend, Graz 7/10, Medvescak 6/10, Zvolen 8/10, Ban. Bystrica 6/10, Augsburg 9/10, Bremerhaven 8/10, Krefeld 7/10, Straubing 7/10.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Denver-Phoenix P>106.5

 

Kvota 1.85.

Houston je oslabljen, Golden State jos nije u ponudi, te probah samo Denver poluvreme, zbog nize granice.

Jaca grupa.

 

Prateci tiket, Washington w1, Minnesota w2, Milwaukee w1, Golden State H2(-7.5), New Orleans H2(+5.5). Kvota 5.74.

Link to comment

Ja cekah na Augsburgu peti gol, 32 minuta i nista; gomila sansi, 3+ minuta EN na kraju. Ponekad jednostavno nece ; mada, proslo je sve drugo (dnevni deo), pa da se ne bunim previse.

Link to comment

Samo je Augsburg falio ... :( 
Ja se tebi klanjam... 
Kada vidim da se moj tiket poklapa sa tvojim, to mi je znak da dignem ulog ....

ovako i to sto se malo prepisuje, to je za opste dobro :)

 

ove godine da se razvale 

 

makar ovim golovima u 90to min kao Benfika veceras 

Link to comment

Fudbal 1/1, hokej 3/4, NBA 1/1. Fudbal nije doneo preveliku napetost; jedino je Juventus ostao na tacno 2 pogotka. Hokej korektno. Ban. Bystrica brzo prolazi; Medvescak slicno; Krefeld dolazi u zavrsnom periodu, dok na Augsburgu nije bilo srece (svi golovi su pali, u prvoj polovini meca). NBA za promenu rutinski. Jos jedan fin dan; bez kombo tiketa u ovom slucaju, no svejedno prilicno dobro.

Danas za nijansu jace, kada je o ulozima rec.

 

 

Fudbal

 

Tottenham-West Ham 3+

 

Kvota 1.60.

Gradski derbi, te probah golove. Razmisljao sam i o Barsi i o Realu, no prve preskocih jer glavni igraci odmaraju (Messi, Suarez, Iniesta), dok su potonji iznenadjujuce nepouzdani za golove, ove sezone.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

Sweden-USA 5+

Canada-Czech Republic 5+

 

Farjestad-Rogle 5+

 

Philadelphia-NY Islanders 5+

 

Pittsburgh-Carolina w1

 

Boston-Florida w1

 

Minnesota-Buffalo w1

 

Toronto-San Jose 5+

 

Stavanger-Storhamar 5+

 

Valerenga-Lillehammer 5+

 

Mora-Skelleftea 5+

 

Malmo-Linkopings 5+

 

Kvote, 1.50, 1.50, 1.38, 1.58, 1.43, 1.45, 1.39, 1.60, 1.50, 1.65, 1.65.

5+ trend, Farjestad 7/10, Rogle 7/10, Philadelphia 7/10, NY Islanders 9/10, Toronto 7/10, San Jose 8/10, Stavanger 8/10, Storhamar 9/10, Valerenga 8/10, Lillehammer 9/10, Mora 7/10, Skelleftea 6/10, Malmo 10/10, Linkopings 6/10. Fiks trend, Pittsburgh 4-6 (2, 6), Carolina 7-3 (5, 2), Boston 7-3 (6, 1), Florida 6-4 (5, 3), Minnesota 5-5 (5, 5), Buffalo 3-7 (2, 3). U20 turnir je dosao do polufinala i do sada smo imali jedan jedini 5- mec, te ih odigrah i danas. Farjestad i Rogle su dva najefikasnija tima iz Svedske. Islandersi standardno; Letang i Schultz, su se vratili u postavu Penguinsa, sto se odmah odrazilo na rezultat (dosta je bolja tranzicija sa njima); Boston i Minnesota su prilicni favoriti, mada tradicija i nije na njihovoj strani; San Jose mi je uvek sumnjiv za golove, cak i kada je protivnik neko sa odlicnim napadom; dva derbija u Norveskoj, zato ih i odigrah opreznije; bonus Svedjani za kraj.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Boston 2P2+, NY Islanders P2+, Pittsburgh P2+, Toronto 3P2+, Tampa 2P2+, Minnesota 3P2+, St. Louis 3P2+, Dallas 2P2+, Nashville 3P2+, Colorado 2P2+, Edmonton 3P2+. Kvota 174.94.

Link to comment
5 hours ago, malistev said:

Gledao sam samo prvo poluvreme i čak nisam hteo ni da branim po kvoti 3, a sad vidim da je jedva ušlo. 

Sta cemo danas. Ja predlazem Totenhem- Wh oba gol

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...