Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

19 minutes ago, Cash said:

Ukopa te Totenhem Malistevu. A reko sam da se proba gg.

 

 

Miljenko sta nam se desava sa Pitsburgom i zasto je kvota na SKA Peterburg over 4.5 gola 1.67

Nakon 5-1 protiv Flyersa, ocekivao sam vise, no izgleda da ce tesko do playoffa ove sezone. Znam da u NHL nema nepobedivih, no ovo je bilo razocaravajuce. St. Petersburg je nesto manje efikasan, u odnosu na start sezone (5/10 u 5+ varijanti je trenutni trend), domacin za KHL uobicajenih 3/10; mada vidim da kvota sada blago pada (previse je ovo visoko, da se ne proba, makar opreznije).

Link to comment

Fudbal 0/1, hokej 6/10 (uz jednu kvotu 1), prosao je i jedan prateci fudbalski tiket (ostala je Barsa od prekjuce 3+, srecom te sam poceo redovno da branim tikete). Tottenham metiljav protiv bunkera sinoc i ova dva gola su jedva pala. Hokej korektno. Farjestad rutinski, kao i Malmo, Mora nije prosla (3-0). Storhamar samo 2 gola, Valerenga bez problema. Cinilo se da je na Sweden-USA pad neminovan, a onda je usledila kanonada, u zavrsnom periodu; u Canadu nisam sumnjao. NHL nije dosao najbolje. Islandersi glatko prolaze, kao i Minnesota; Boston odlozen, zbog loseg vremena; Pittsburgh razocarao skroz, 0-4 porazom od prosecne ekipe; u Torontu nije bilo gola za prolaz, u trecoj trecini. Mali minus na kraju, taman da se ne opustim previse; na nivou nedelje je skor i dalje dosta dobar.

Danas malcice jace, dok cu sutra verovatno odigrati slabije (cini mi da u nedelju ima boljih parova, na hokeju pre svega).

 

 

Fudbal

 

Liverpool-Everton 2+

Man Utd-Derby 2+

 

Kvota 1.45.

FA Cup je dosao na red, pa ispratih opreznije.

Slabija grupa.

 

 

Hokej

 

Medvescak-VSV 5+

 

Kolner-Mannheim 5+

 

Munchen-Eisbaren 5+

 

NY Islanders-Pittsburgh 5+

 

Winnipeg-Buffalo 5+

 

Salzburg-Innsbruck 5+

 

Iserlohn-Straubing 5+

 

Traktor-SKA St. Petersburg 5+

 

Kvote, 1.43, 1.47, 1.47, 1.33, 1.50, 1.30, 1.50, 1.68.

5+ trend, Medvescak 7/10, VSV 8/10, Salzburg 7/10, Innsbruck 6/10, Kolner 9/10, Mannheim 9/10, Iserlohn 9/10, Straubing 7/10, Munchen 8/10, Eisbaren 8/10, NY Islanders 9/10, Pittsburgh 5/10, Winnipeg 6/10, Buffalo 6/10, Traktor 3/10, St. Petersburg 5/10.

Prve cetiri stvari su na kombo tiketu.

 

Miks tiket, Ilves 5+, KAC 5+, Hvidovre 5+, Krefeld 5+, Lugano 5+, Toronto >211.5, San Antonio H1(-8.5), Denver P>99.5, Memphis H1(+7.5). Kvota 57.15.

Edited by Miljenko
Link to comment

Liverpul - Everton  3+

Fiorentina - Inter  w2

Zvezda - Zalgiris  w1

 

Ne volim Inter, ali imam osecaj da bi ovde konacno mogli do pobede posle lose serije.

Kec na Zvezdu lepo placa.

Na Enfildu ne bi smelo da bude previse opustanja ni sa jedne strane.

Link to comment
7 hours ago, malistev said:

Liverpul - Everton  3+

Fiorentina - Inter  w2

Zvezda - Zalgiris  w1

 

Ne volim Inter, ali imam osecaj da bi ovde konacno mogli do pobede posle lose serije.

Kec na Zvezdu lepo placa.

Na Enfildu ne bi smelo da bude previse opustanja ni sa jedne strane.

Bravo druze usao si u seriji jos da je inter izdrzao. Sta cemo od nba

Link to comment

Ja srecom stavih Salzburg u slabiju grupu, pa je kombo ziv i dalje (over na Islanderse se ceka), mada je neverovatno da ostane 2-2, od prve trecine.

Meni hokej dolazi dosta bolje od fudbala; ne dodje bas sve, ali dovoljno dobro, da se uzme nesto. Za kosarku sam vec dunster; NBA znam tu i tamo, ostalo nemam blage veze, pa i ne diram.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...